Jump to content

Košarka - Pariz 2024


Recommended Posts

9 minutes ago, 40Wins said:

Sta jos htedoh reci.

 

Kad se ovi matori penzionisu, uopste ne vidim da je ekipi Hali, Edvards, Buker, Tejtum, Davis, Holmgren, JJJ i slicnim mladim zvezdama automatski upisano zlato. Jednostavno mislim da ce zumerska USA generacija teze da se nosi sa FIBA pravilima, tucom i slicno, iako ce po individualnom kvalitetu uvek biti klasa iznad svih. Videli smo to na primeru prosle godine kad je Hali i Edvards trebalo da iznesu sve.

 

Od tih svih meni samo Ant djeluje kao igrac koji ce gaziti. Davisu je ovo skoro sigurno zadnja olimpijada. Vidjet cemo jos sta ce im se u medjuvremenu pojaviti ali da, vec od 2028. ce to biti pisanje krvi za zlato. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, PorodicneVrijednosti said:

 

Od tih svih meni samo Ant djeluje kao igrac koji ce gaziti. Davisu je ovo skoro sigurno zadnja olimpijada. Vidjet cemo jos sta ce im se u medjuvremenu pojaviti ali da, vec od 2028. ce to biti pisanje krvi za zlato. 

Ih, gde su četiri godine.

 

Takođe, Bron, Durent i Kari nisu na prajm nivou, ali su dovoljni da isteraju za zlato na OI. Verujem da bi osvojili zlato i da nisu učestvovali, jer bi igrali Tejtum, Haliburton i drugi.

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Inače, moram da kažem da mi se ne sviđa ponašanje Bogdana, nisam znao da može biti takav seljober sa takvim psovkama i generalno rečnikom. Nekulturan igrač, čak i smešan što se žali na sudije.

  • Like 2
  • Ha-ha 13
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dracarys said:

Inače, moram da kažem da mi se ne sviđa ponašanje Bogdana, nisam znao da može biti takav seljober sa takvim psovkama i generalno rečnikom. Nekulturan igrač, čak i smešan što se žali na sudije.

 

Samo kad je tvoj idol etalon ponasanja i  postenja.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Veliki respect za najboljeg igraca NBA lige u poslednjih 10+ godina kad se sve sabere. Veliki Steph Curry. 

 

Na svaku nasu trojku je odgovorio i onda na kraju preokrenuo i zavrsio mec. 36 poena. Legendarno.

 

O onom seljoberu ne treba trositi tastaturu.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Skroz je grof u pravu. Potpuno amaterski nivo korišćenja finesi srpskog jezika. Toliko varijanti za sastavljanje jedne epske psovke a on ostao na bejzik varijanti. Da je barem koji put stuk'o pivo ispred zadruge umesto treninga istakao bi se za pamćenje i prepričavanje.

 

I u vezi kukanja na sudije je podbacio, a takvo predavanje uživo od majstora, da ne kažem kralja te tehnike je imao na utakmici. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, PorodicneVrijednosti said:

Besmisleno nipodastavanje LeBrona. Steph je velik ali ne moze u istu recenicu s LeBronom. 

 

Po kom osnovu Stef ne može u istu rečenicu sa bilo kojim igračem današnjice?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Shonewizard said:

 

Po kom osnovu Stef ne može u istu rečenicu sa bilo kojim igračem današnjice?

 

Uporedis karijere LeBrona i Stepha i nivoe na kojima su obojica na vrhuncu igrali i sve je jasno. Velik je Steph, top 10-15 igrac ikad ali LeBronov nivo nije. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne zameram Bron fanbase-u salty komentare. "King" ipak treba da živi sa činjenicom da je Steph Curry ne samo uticajniji od njega u prethodnoj deceniji, već mu je i spasio dupe na ovoj last dance OI turneji, za koju je lično regrutovao veći deo ekipe.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Bez'eze je najavljivati debakl Francuske protiv Amerikanaca, oni su jedina ekipa na svijetu koja u svakoj utakmici svojom atletikom ozbiljno izvodi Amerikance iz zone konfora, a u finalu će imati i obilatu pomoć sudija, npr. uopšte me neće iznenaditi da Lebron za ovo što je noćas radio cijelu utakmicu iz prve popuši tehničku. Ne kažem da će to biti dovoljno da Francuska dobije, ali sam prilično ubijeđen da finale neće biti jednosmjerna ulica.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da vidim kako ce Lebron da reaguje kad oseti da ni sudije ni publika nisu na njegovoj strani. Ocekujem da Embid bude non factor, a takodje i Davis, pre ce Ajdebajo povuci nesto.

 

Mozda se preterano nadam, ali dao bih i nasu borbu za bronzu samo da grupa ovih fake gangstera popusi karu u finalu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Beonegro said:

Bez'eze je najavljivati debakl Francuske protiv Amerikanaca, oni su jedina ekipa na svijetu koja u svakoj utakmici svojom atletikom ozbiljno izvodi Amerikance iz zone konfora, a u finalu će imati i obilatu pomoć sudija, npr. uopšte me neće iznenaditi da Lebron za ovo što je noćas radio cijelu utakmicu iz prve popuši tehničku. Ne kažem da će to biti dovoljno da Francuska dobije, ali sam prilično ubijeđen da finale neće biti jednosmjerna ulica.

 

Mastan falus ce dobiti u usni otvor. Zivi bili, videli.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Mastan falus ce dobiti u usni otvor. Zivi bili, videli.

 

Nakon sinoćnih 50%, očekujem timskih 9 od 32 (kao protiv Portorika) Amerikanaca za 3. Takođe očekujem Lebrona da gleda Jabuselea u ulozi Lebrona, gdje mu se ne sude nijedni koraci, nijedna nošena, nijedno držanje, nijedno spuštanje ramena.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

Sve što želim je da sad "Dream team" oseti kako sudije navlače prave greške u korist domaćina. A mislim da će se desiti.

И ја бих исто желео али су ми ови толики љигави да бих најрадије ако могу обе екипе да изгубе

И наравно евентуална победа Француза баца у кошаркашкој историји нашу утакмицу са Америма у сенку. Нека се прича да су доминантно освојили а једва извукли живу кожу против Србије.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

И наравно евентуална победа Француза баца у кошаркашкој историји нашу утакмицу са Америма у сенку. Нека се прича да су доминантно освојили а једва извукли живу кожу против Србије.

 

Ili će biti da je "Dream team" potpuno poražen, gde smo ih mi bacili na kolena a Francuzi zakucali poslednji ekser u kovčeg. 😄 Uopšte ne mislim da bi to bacilo senku na našu utakmicu, naprotiv...  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, PorodicneVrijednosti said:

Jako tesko mi je zamislit scenario gdje oni francuski kamenjari pogadjaju iz vana kao Srbija sinoc. Fizicki im mogu parirati ali ih sigurno ne mogu prebiti kao Nijemce. 

 

Ma to će Amerika da otrese 20 razlike ako ne i više, mi smo se držali sa njima jer nam dosta trojki ulazilo između ostalog. Ko će kod njih da  pogađa trojke ? Lesort i Yabusele ?  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...