Jump to content

Košarka - Pariz 2024


Recommended Posts

On 7/30/2024 at 7:43 PM, McLeod said:

Francuzi su odigrali ovu utakmicu na granici mogucnosti, napadacki bolje ne mogu. Ljudi su zasenjeni Vembanjamom koji jos uvek nije game changer, plus je forsiranje njega i Gobera zajedno upitno. Van toga, tri vrhunska igraca kojima je bas davno prosao zenut, Jabusele kao dobar ali ne igrac ekstra klase kakvi su ovi bili i grupa bezveznjaka pogotovo na beku. Strazel, Nikilina, Albisi, De Kolo je postavka za Evrokup bukvalno, sprdali se neki sa Kavamurom, Tominagom i ostalima, lagano su bolji igraci u ovom trenutku od ove cetvorice.

On 7/30/2024 at 7:50 PM, McLeod said:

Editovao sam posle, u glavi mi je bilo da su izgubili od Brazila. Svejedno, ko god da igra sa njima u QF imace lagan zadatak. Najpozeljniji protivnik, mozda cak i ispred Grcke (ako ovi kojim cudom uspeju da udju u QF), jer im se rupe prelako eksploatisu i ima ih previse.

 

9 hours ago, McLeod said:

Dzabe analizirate, Francuzi su pobedili jer je Vucic hvalio Aleksandra Gilgesa.

 

Što si tako skroman?

 

Quote

Solidno je ovo imajuci u vidu trenutak priprema, ali da se ne lazemo, ovi Francuzi nece prismrdeti medalji. Bekovi su im ispod nivoa Grka, a i oni su tu kriticni.

 

Već 15 minuta čekam da lupim submit reply, nagradite moj trud i živce molim vas.

 

  • Like 4
  • Love 3
  • Thanks 2
  • Ha-ha 15
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ovo je danas cripple fight. Dosta slaba kosarka, ne bas dostojna sf-a.

 

Jedini način na koji su mogli da dobiju i Kanađane i Nijemce. Uveli su obje utakmice u ritam koji njima odgovara i potpuno zasluženo idu u finale. Mene je najviše iznenadio Collet odgovarajućim prilagođavanjima, prije svega ostavljanjem Goberta na klupi i davanjem mnogo većeg protagonizma Yabuseleu, Lessortu i Cordinieru. Ova trojica su bili najbolji francuski igrači u eliminacionoj fazi, uz defanzivno standardno fantastičnog Batuma. Neka luda partija Wemby-ja (kao zadnja protiv Denvera u regularci NBA) daje im nade i u finalu...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ovo je danas cripple fight. Dosta slaba kosarka, ne bas dostojna sf-a.

 

Ne umire se u lepoti, Fransoa.

 

Da uvučemo mi Amere u KLS blato i pobijemo se sa Francuzima za zlato.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ako je Gobert ostavljen na klupi zbog povrede to je velika sreca za Francuze. Nema toga sto on radi u odbrani da Wemby ne moze, a napadacki samo pravi guzvu. Wemby je bolji na 5, i to mu je bolje da igra kad vec nema nekog Jokica protiv sebe. Samo malo manje da se ispucava. Pritom Yabusele igra fantasticno na 4, a Lessort donosi fantasticnu energiju sa klupe i malo drugaciji stil igre. Gobert je ovde cist visak.

Edited by Del Piero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...