Jump to content

Košarka - Pariz 2024


Recommended Posts

Kad sam video juce ovo setio sam se kako i najbolji u istoriji imaju neko svoje mesto odakle najcesce sutiraju, ili poziciju iz koje prave najvecu stetu. Durantu je svejedno. Lik je stvarno fenomen.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Shonewizard said:

 

Prikazuju ovaj kadar na poluvremenu, i Srbenda koji sjedi sto pored u kafiću dosta nervozno komentariše "Pa gurajte ga u desnu stranu, pi*ka li mu materina" :classic_laugh:

Prebijte ga, odalamite ga po ruci mozda promasi.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Shonewizard said:

 

Prikazuju ovaj kadar na poluvremenu, i Srbenda koji sjedi sto pored u kafiću dosta nervozno komentariše "Pa gurajte ga u desnu stranu, pi*ka li mu materina" :classic_laugh:

 

U pravu je covek, bas nista da ubaci za tri desno na 90 i 45, ocigledne slabe tacke.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sad na prijateljskoj protiv Grčke u Areni, nekolicina primata koji su sedeli iza mene Janisa sve vreme zovu "crnac". E pa logično mi je što takav misli da Duranta samo treba odalamiti ili usmeriti na desno, sve je to jednostavno kad precednik aca objašnjava, samo treba pogoditi u centar.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Da se vratim na jedan moj post od prije 3-4 dana, Paul Pierce je stvarno rekao da će Durant da nas otkine. Još je rekao da mu život zavisi od jednog šuta da bi ga prije povjerio Durantu koji nije pipnuo košarkašku loptu godinu dana, nego ijednom drugom košarkašu na svijetu. Ja mislio čovjek poludio, kad ono međutim... 😭

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, PorodicneVrijednosti said:

@delgado LeGeorge Bronshington laganih 21-9-7 

 

Mora se priznati veoma kvalitetna partija sa izuzetkom nekih glupih turnovera. Iz reketa imam osecaj da nije promasio na svim pripremnim utakmicama i ovde ;D 

Kad se tu ukljuci i ovakav Durant, nema tu spasa nikome. Curry mi vec ima manji uticaj od ove dvojice. Odlicna odluka neigranje Tejtuma, White je vec stavio do znanja kakav je defanzivac a za Tatketa nema potrebe jer uz Embiida potencijalno moze u eliminacionom mecu da ozbiljno ukanali ekipu. 

Link to comment
Share on other sites

Aleksa Avramović (PG), Frank Ntilikina (PG), Carlik Jones (PG), Vanja Marinković (SG), Isaac Bonga (SF), Bruno Caboclo (PF),

Yago dos Santos (PG), Ognjen Dobrić (SF), Dejan Davidovac (F), Uroš Plavšić (C)

ABA Liga lagano 10 igrača na OI

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Bugl Khan said:

Aleksa Avramović (PG), Frank Ntilikina (PG), Carlik Jones (PG), Vanja Marinković (SG), Isaac Bonga (SF), Bruno Caboclo (PF),

Yago dos Santos (PG), Ognjen Dobrić (SF), Dejan Davidovac (F), Uroš Plavšić (C)

ABA Liga lagano 10 igrača na OI

Po kom kriterijumu? Na listi su trojica (Ntilikina, Jones, Bonga) koji nikad nisu igrali ABA, dvojica (Marinković, Dobrić) koji nisu igrali ABA u protekloj sezoni.

 

Prema tome, ABA liga ima 5 igrača na OI. 

 

U suprotnom, ako ćemo da miješamo frogz end grendmadrz, tu je komplet repstacija Srbije, Exum, Landale i Reath iz Australije, Omot iz Južnog Sudana, Ejim iz Kanade, Lessort iz Francuske i možda sam nekoga zaboravio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

Po kom kriterijumu? Na listi su trojica (Ntilikina, Jones, Bonga) koji nikad nisu igrali ABA, dvojica (Marinković, Dobrić) koji nisu igrali ABA u protekloj sezoni.

 

Prema tome, ABA liga ima 5 igrača na OI. 

 

U suprotnom, ako ćemo da miješamo frogz end grendmadrz, tu je komplet repstacija Srbije, Exum, Landale i Reath iz Australije, Omot iz Južnog Sudana, Ejim iz Kanade, Lessort iz Francuske i možda sam nekoga zaboravio.

Iskreno, ne pratim ABA ligu, ni europsku košarku. Pretpostavio sam da igraju sva natjecanja koja igra klub, očito krivo. Nemam pojma za ostale, ali kladim se da Exum igra u Mavericksima, Jokić igra u Nuggetsima, Bogdan u Hawksima, Micić u Thunderu, Jović u Heatu. Omot igra u Sweeztzu.

 

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Na RTS 2 stoji fazon kosarka SPA vs GRE a ono da ne pisem ovde sta je trenutno na programu.

 

AMATERI !

 

Sva sreca pa imam ES 2 koji prenosi sva sreca(neam ostale kanale)

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...