Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, DameTime said:

 

Jebote nemoj da nas goldberguješ, ako je ikako moguće.

 

Zašto goldbergujem ? Ako imaš Max sutra hladne glave možeš da odgledaš celu utakmicu i primetiš da je tačno ono o čemu pričam. Jedno je kad gledaš kroz emocije a drugo kad hladne glave pogledaš snimak. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, PorodicneVrijednosti said:

Ona Dobriceva otvorena trica i Micicevo potezanje trice relativno rano u napadu nakon sto je Steph pogodio za 87:86 su najbolji pokzatelji toga. 

Tu su mogli i na prodor narocito Dobric sa flouterom, bukvalno prazan reket.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Skyglider said:

Ajde sad hladne glave nakon što se malo strasti smirile. Svaka čast našima , ovo je bila utakmica za sva vremena, ale ako pogledamo Amerikanci su veći deo utakmice odigrali preko one stvari.  Da su od početka imali pristup kao tokom poslednje četvrtine, drugačije bi se rezulatat kretao tokom utakmice. 

 

Ja sam na nekih 8 minuta pre kraja pomislio, ako na 5 minuta pre kraja budemo imali dvocifrenu prednost i dalje, možda možda možda možemo da se ponadamo nečemu. Ako ne, onda teško.  Na 5 minuta pre kraja meča bilo je +5 za nas ako se ne varam i tu mi je bilo jasno kako će da se završi. Jbg.

Ae bre ne brukaj se. Juce si pricao da imamo kompleks od njih i da ce biti 30 razlike, sad ovo. 

  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skyglider said:

 

Zašto goldbergujem ? Ako imaš Max sutra hladne glave možeš da odgledaš celu utakmicu i primetiš da je tačno ono o čemu pričam. Jedno je kad gledaš kroz emocije a drugo kad hladne glave pogledaš snimak. 

 

 

USA je krenula da igra agresivno i jako od polovine druge četvrtine negde kada su skontali da zaista moraju da zapnu. Prvi deo jesu igrali slabije ali to nije trajalo dugo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Valensija said:

Moze jedan ban za gospodina?

 

Zbog čega ban ? Nešto sam loše napisao? Nešto što nije istina? 

 

Ja sam utakmicu gledao smireno i obraćao pažnju na igru i na detalje. Bilo je vidljivo da su pogotovu u prvom poluvremenu bili dosta pasivni. To što se tebi ne dopada to što sam napisao ne znači da treba da budem banovan. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Skyglider said:

Ajde sad hladne glave nakon što se malo strasti smirile. Svaka čast našima , ovo je bila utakmica za sva vremena, ale ako pogledamo Amerikanci su veći deo utakmice odigrali preko one stvari.  Da su od početka imali pristup kao tokom poslednje četvrtine, drugačije bi se rezulatat kretao tokom utakmice. 

 

Ja sam na nekih 8 minuta pre kraja pomislio, ako na 5 minuta pre kraja budemo imali dvocifrenu prednost i dalje, možda možda možda možemo da se ponadamo nečemu. Ako ne, onda teško.  Na 5 minuta pre kraja meča bilo je +5 za nas ako se ne varam i tu mi je bilo jasno kako će da se završi. Jbg.

 

 Da pogledaš ponovo utakmicu, polako, natenane,  a ne da pišeš ovakve nebuloze... Ameri su od prvog minuta ušli ozbiljno u utakmicu, a to sto su  izgledali kako su izgledali je do nase igre i naših igrača.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skyglider said:

 

Zašto goldbergujem ? Ako imaš Max sutra hladne glave možeš da odgledaš celu utakmicu i primetiš da je tačno ono o čemu pričam. Jedno je kad gledaš kroz emocije a drugo kad hladne glave pogledaš snimak. 

 

 

Ajde ne zezaj nisu igrali preko one stvari da jesu ne bi mogli onako 4Q da odigraju. Jer uopste nije lako ubaciti u brzinu vise kad hoces...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
5 minutes ago, Skyglider said:

Zašto goldbergujem ? Ako imaš Max sutra hladne glave možeš da odgledaš celu utakmicu i primetiš da je tačno ono o čemu pričam. Jedno je kad gledaš kroz emocije a drugo kad hladne glave pogledaš snimak. 

 

Ne blamiraj se. Sve su nakantali 20+ razlike, između ostalog i nas dva puta, a onda u POLUFINALU OLIMPIJSKIH IGARA odlučuju da igraju preko one stvari i dovedu se do -17? 

 

Ne treba mi ni Max ni Youtube da bih ti rekla kako to nema bukvalno nikakvog smisla.

Edited by DameTime
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Maštaš o ovome čitav život, sanjaš da se desi, igrači čitav život treniraju za to. Redom vežeš nesrećne poraze u finalima, razbiju te ovi isti Amerikanci 2 puta u roku od 10ak dana.

I onda dosanjaš. Dosanjaš najsavršeniju moguću utakmicu, Amerikance koji šutiraju za 3 poena preko 50% svo vrijeme sa onakvim Karijem a opet vodiš preko 10. Ne treba ništa više reći od toga.

 

Na korak si od istorije i onda dođe neko govno Ademir Zurapovac i neki Panamac koji ti ukradu sve to. U ovakvoj utakmici Jokićev zicer za +14 koji ne ulazi i sledeći napad sviraju mu 4-i faul i priznaju trijku koja nije smjela i odmah ide trojka Bukera. To je razlika od 8 poena u samo 10 sekundi.

Embidovi koraci, onda kad je Lebron cmizdrio nešto su aledeći napad odmah sudili u prvom kad je Bogdan izludio. Previše je za jednu ovakvu utakmicu. To mi je i najviše krivo, ovo večeras je trebala biti istorija o kojoj će da se priča narednih 50 godina, a nismo je sportski i fer ispustili nego nam je ukradena. 

 

Ne može se ovo porediti sa bilo kojom utakmicom, niti stavljati u rang utakmice Španije sa njima jer smo mi bilo bolji i zaslužili pobjedu. Imali smo je ustvari. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skyglider said:

 

Zašto goldbergujem ? Ako imaš Max sutra hladne glave možeš da odgledaš celu utakmicu i primetiš da je tačno ono o čemu pričam. Jedno je kad gledaš kroz emocije a drugo kad hladne glave pogledaš snimak. 

 

 

 

Brate, nemas vise 14 godina, skini Lebronov poster sa vrata sobe i idi u grad da juris ribe neke

Edited by diego
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

Ae bre ne brukaj se. Juce si pricao da imamo kompleks od njih i da ce biti 30 razlike, sad ovo. 

 

Našima svaka čast na borbenosti ovog puta, nisu spustali gaće kao u prethodne dve utakmice i za to respect. 

 

Just now, Fat Zadd said:

 

 Da pogledaš ponovo utakmicu, polako, natenane,  a ne da pišeš ovakve nebuloze... Ameri su od prvog minuta ušli ozbiljno u utakmicu, a to sto su  izgledali kako su izgledali je do nase igre i naših igrača.

 

A jel si ti video kako su oni igrali odbranu u prvom poluvremenu a kako u poslednjoj četvrtini ?

 

Link to comment
Share on other sites

Ne treba sad ni pretjerivati sa sudijama. Jeste bilo gresaka, pogotovo to priznavanje trice Durantu (Kari mi je tu tek nejasan zasto nije trazio challenge ako je vec mogao) ali sigurno da sudije nisu razlog preokreta Amera i poraza Srbije. Bilo je i vise nego dovoljno prilika ali je jednostavno nestalo snage na kraju nazalost. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skyglider said:

 

Ja sam utakmicu gledao smireno i obraćao pažnju na igru i na detalje. Bilo je vidljivo da su pogotovu u prvom poluvremenu bili dosta pasivni. To što se tebi ne dopada to što sam napisao ne znači da treba da budem banovan. 

Serija bezveznih postova. Ako se nije videla nervoza kod USA i da su zestoko izbaceni iz zone konfora onda ne znam sta... Preskacu sutere, forsiraju igrace i akcije, biraju koga napadaju. Amerima se mrdalo dupe zestoko.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Odlazimo u krajnost. Sudjenje jeste bilo lose, ali malo je alibi prica da je to jedini razlog sto smo porazeni. Propusta je bilo, mozda i navlacenja sitnih tu i tamo, ali je sasvim jasno gde i kako smo ispustili mec. Da smo uspeli da donesemo samo 2 pametnije odluke u samom finisu, verovatno bi bilo dovoljno. Ali nismo. I to je skroz ok.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

FB-IMG-1723152326101.jpg

 

GUfd-Tk-TXc-AAw7d3.jpg

Jedva čekam balkon. Jer vi ste momci zaslužili sve! Ove slike se ne mogu nikome objasniti. Pokazali ste nemoguće i bili nadomak istorije. Sve će se vratiti jednog dana. Ponosni smo na vas kao nikad do sada. ❤️

  • Like 4
  • Love 24
Link to comment
Share on other sites

Nazalost, sport, kao i zivot, cesto daje lekciju o manjku pravicnosti.

 

Jer cinjenica da ce Joel Embid imati medalju oko vrata pokazuje sav apsurd sporta kao koncepta u koji cesto zelimo da verujemo.

 

Zao mi je sto se momcima koji su danas na terenu dali sve sto su mogli nije vratilo ali i dalje cu da verujem da jednom hoce.

 

Zao mi je sto su "sportisti" poput Edvardsa dobili priliku da onako nekulturno proslave.

 

Momcima svaka cast i nema im se ič zameriti.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geronimo said:

Serija bezveznih postova. Ako se nije videla nervoza kod USA i da su zestoko izbaceni iz zone konfora onda ne znam sta... Preskacu sutere, forsiraju igrace i akcije, biraju koga napadaju. Amerima se mrdalo dupe zestoko.

 

Jeste se videla nervoza ali se videlo i da su očigledno rekli u drugom "ajde da stegnemo odbranu i da se ne zezamo više" i tako je bilo. Video se totalno drugačiji pristup utakmici nego u prvom poluvremenu, da nije tako bilo naši bi dobili +15 a ne oni 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nicklord said:

USA je krenula da igra agresivno i jako od polovine druge četvrtine negde kada su skontali da zaista moraju da zapnu. Prvi deo jesu igrali slabije ali to nije trajalo dugo

 

A kada su zapeli, popili su piroćansku zonsku odbranu na pola terena, nisu znali gde se nalaze u par napada.

 

Oni su ovu utakmicu dobili zbog Stefona, našeg kondicionog pada i sudija...kakav crni Lebron stepped up.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Skyglider said:

 

Našima svaka čast na borbenosti ovog puta, nisu spustali gaće kao u prethodne dve utakmice i za to respect. 

 

 

A jel si ti video kako su oni igrali odbranu u prvom poluvremenu a kako u poslednjoj četvrtini ?

 

 

Naravno. I za tu odbranu u 4/4 mogu da zahvale sudijama. Da li si video, ali bukvalno kod svakog Bogdanovog protrcavanja kroz blokove povlacenje Durenta za dres, sa ledja. Gde ces očiglednih faul.

 Koliko 2+1 nam nije svirano? O držanju obema rukama kod izlaska iz reketa kada se igra centralni pik da ne pricam... Odbrani nad Jokicem. 

Da ponovim, sudije su im dozvolile da igraju takvu odbranu... 

 

Da dodam, kao što je već napisano,  par brzopletih odluka,  promasene otvorene  trojke, predugo su Aleksa i Petrusev bili na klupi ( uz dužno poštovanje prema Milutinovu, veceras mozda i najlošiji na terenu)... ali kako god i na sve greske igrača,  Pesica, ja sam ponosan na sve igrace/stručni štab, kao retko kada u poslednjih 20ak godina kada je u pitanju reprezentativni ekipni sport.

Edited by Fat Zadd
  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kari odškolovao Kera da je panamac usrani morao da mu uštine ta dva poseda za pobedu.

Vala neka. Oni kojima je sada najteže, za 20-30 godina, mogu da pričaju ponosno unucima: " nek jede govna i olimpijada i ceo drim tim u paketu sa sudijama...šurili smo ih onomad da nisu znali gde zeka pije vodu...".

Od nas ovoliko...i to je trebalo da bude dovoljno...sve vam lopovsko jebem.

Edited by Wingwalker
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Odlazimo u krajnost. Sudjenje jeste bilo lose, ali malo je alibi prica da je to jedini razlog sto smo porazeni. Propusta je bilo, mozda i navlacenja sitnih tu i tamo, ali je sasvim jasno gde i kako smo ispustili mec. Da smo uspeli da donesemo samo 2 pametnije odluke u samom finisu, verovatno bi bilo dovoljno. Ali nismo. I to je skroz ok.

 

Naravno da nije jedini, ali u ovakvoj utakmici je dovoljno par "grešaka" i eto belaja. A bilo ih je više od par, tokom cele utakmice. Recimo, da nije priznata ona trojka posle faula kao što i nije trebalo da bude priznata...to su stvari koje mogu da prelome tekmu, vrate jedan tim u igru a drugi bace u bedak. Pa prebijanje Jokića i Bogdana, svega je tu bilo...defintivno su navlačile sudije za njih.

Edited by implant
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Odlazimo u krajnost. Sudjenje jeste bilo lose, ali malo je alibi prica da je to jedini razlog sto smo porazeni. Propusta je bilo, mozda i navlacenja sitnih tu i tamo, ali je sasvim jasno gde i kako smo ispustili mec. Da smo uspeli da donesemo samo 2 pametnije odluke u samom finisu, verovatno bi bilo dovoljno. Ali nismo. I to je skroz ok.

Ma sudije nisu odlucile pobednika i to je to. Jedino gde su ozbiljno pogresili je ta situacija sa KD i trojkom a opet smo posle toga imali +5(iako boli pa boli). Preko pola je bilo i meni se u prvi mah ucinilo da nije ali iz drugog ugla sam video da je ipak gazio. I jbg. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...