Jump to content

Recommended Posts

Sve ste rekli, svaka cast ekipi, neverovatna pobeda. Trebalo je imati hrabrosti, karaktera i psihe za ovakav preokret.

 

Ja bih samo dodao da nije slucajno sto su Gudura, Dobric i Aleksa u jako bitnim momentima dali doprinos. To su igraci koji vec godinama igraju utakmice pod pritiskom, sto u nasa dva najveca kluba, sto u Feneru, derbijima i plej ofu EL. Naigrali su se toga i spremni su na fajt cak i na -20. Zlata vredno. Nazalost sada je trend da se taj korak preskace i da se odmah iz juniora ili Mege ide u Nba, bez igranja pravih takmicarskih utakmica punih naboja i pritiska.

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala Jokiću što nas je svojeručno uveo u borbu za bronzu. Dva koplja iznad svih drugih aktera meča. :smiley50:

Inače..ja ne znam šta i kako vi gledate..niti je ova Australija toliko naivna da se očekivala šetnja parkom,niti mi izvan Jokića imamo kvalitet da sebi dajemo epitet apsolutnog favorita protiv iole kvalitetnije ekipe..

Protiv Amera probati da uživamo na terenu..ne trošiti se nepotrebno..treba sačuvati svežine i snage za meč za treće mesto.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

bas obrnuto
treba svi da daju sve sto mogu makar cena toga bila i gubitak bronze
priliku da igramo s amerima na oi dobijamo prosecno koliko - jednom u 4 ili 5 oi
bogdanu i jokicu je ovo drugi put, svim ostalima sem eventualno jovicu bice prvi i poslednji put

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Šta se zapravo desilo na kraju regularnog toka? Ja sam shvatio da je Pešić zvao dva tajma zaredom, ali u zvaničnom play by play piše da je bio jedan TO Australije i jedan TO Srbije.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Beonegro said:

 

 

 

Šta se zapravo desilo na kraju regularnog toka? Ja sam shvatio da je Pešić zvao dva tajma zaredom, ali u zvaničnom play by play piše da je bio jedan TO Australije i jedan TO Srbije.

 

 

Bio je TO na TO, a zašto je Pešić zvao TO na njihov TO niko ne zna, jer bi nam značio za poslednji napad. Posle su tražili ali su ukapirali da nemaju više.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Beonegro said:

 

 

 

Šta se zapravo desilo na kraju regularnog toka? Ja sam shvatio da je Pešić zvao dva tajma zaredom, ali u zvaničnom play by play piše da je bio jedan TO Australije i jedan TO Srbije.

play by play ne laze

ja mislim da je neke zbunilo to,da je prvo zvao TO Goorjian i odmah posle toga Pesic (zadnji u regularnom delu, zato nismo imali TO za zadnji sut)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ledd said:

 

 

Bio je TO na TO, a zašto je Pešić zvao TO na njihov TO niko ne zna, jer bi nam značio za poslednji napad. Posle su tražili ali su ukapirali da nemaju više.

 

Ne, Kari je po PBP u drugom poluvremenu iskoristio samo 2 TO, jedan na 23 sekunde do kraja i jedan na 9 sekundi do kraja. Po tome je imao još jedan da pozove nakon koša Millsa.

 

Još jedan neshvatljiv detalj iz završnice, zašto Jokić nije faulirao Reatha kad smo ga već natjerali da on primi loptu? Em cijenim da je bilo 20% šansi da pogodi oba bacanja, em bi nam to ostavilo 8 sekundi za poslednji napad.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Beonegro said:

 

Ne, Kari je po PBP u drugom poluvremenu iskoristio samo 2 TO, jedan na 23 sekunde do kraja i jedan na 9 sekundi do kraja. Po tome je imao još jedan da pozove nakon koša Millsa.

 

Još jedan neshvatljiv detalj iz završnice, zašto Jokić nije faulirao Reatha kad smo ga već natjerali da on primi loptu? Em cijenim da je bilo 20% šansi da pogodi oba bacanja, em bi nam to ostavilo 8 sekundi za poslednji napad.

Izgleda da je dogovor bio da se brani zadnji napad, bez obzira ko primi loptu..

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Beonegro said:

 

Ne, Kari je po PBP u drugom poluvremenu iskoristio samo 2 TO, jedan na 23 sekunde do kraja i jedan na 9 sekundi do kraja. Po tome je imao još jedan da pozove nakon koša Millsa.

 

Još jedan neshvatljiv detalj iz završnice, zašto Jokić nije faulirao Reatha kad smo ga već natjerali da on primi loptu? Em cijenim da je bilo 20% šansi da pogodi oba bacanja, em bi nam to ostavilo 8 sekundi za poslednji napad.

Mislim da je trazio u 4/4, kada su smanjili na 73-71, tako nesto…

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, mister-no said:

Izgleda da je dogovor bio da se brani zadnji napad, bez obzira ko primi loptu..

 

Za mene glupa odluka. Smatram za veliku sreću što je Mils odlučio da šutne za 2, nego za 3, jer mislim da bi dao.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, realno *w said:

 

Za mene glupa odluka. Smatram za veliku sreću što je Mils odlučio da šutne za 2, nego za 3, jer mislim da bi dao.

Kriminalna odluka, nije to 2 sekunde, nego 9 sekundi sa ubacivanjem na našoj polovini, maltene normalan napad.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

22 minutes ago, Beonegro said:

 

Ne, Kari je po PBP u drugom poluvremenu iskoristio samo 2 TO, jedan na 23 sekunde do kraja i jedan na 9 sekundi do kraja. Po tome je imao još jedan da pozove nakon koša Millsa.

 

 

 

U zadnje dvije minute mogu se zvati maksimalno 2 timeouta, to bi svaki trener morao znati. 

 

18.2.5 Each team may be granted:

• 2 time-outs during the first half.

• 3 time-outs during the second half with a maximum of 2 of these time-outs when

the game clock shows 2:00 minutes or less in the fourth quarter.

• 1 time-out during each overtime

 

 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...