Jump to content

UEFA Champions League 2024/25


Мџе

Recommended Posts

U odbranu istočne sirotinje( jbg braćo ipak jeste istok), ovaj novi sistem ti crta jednu-dve kanonande jer Bajern, Real, Siti, PSŽ uvek pegla donji dom bez milosti. Zvezda je u tom smislu prošla dobro i izbegla ovu surovu grupicu, velike su razlike na koji način gubiš. Ovo baš ubija u pojam igrače i atmosferu oko kluba. Krvariš stalno za tu jebenu LŠ, muljaš, skautiraš, da bi te prosuli ovako jbg. 

Edited by Molina23
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Real nastavlja sa rekreativnim fudbalom. Linije daleko jedna od druge, Vini i Mbappe ni priblizno dovoljno aktivni u fazi odbrane, a Carlo je vcrs jos dodatno odmogao wtf idejom da Carvajal igra desnog stopera sa Lucasom na desnom beku. Recept za samodestrukciju i cista sreca je spasila ekipu da ne primi bar 2 u prvom poluvremenu, sve iz gresaka Lucasa. U drugom nakon gola iritantna nonsalancija ko da vode 4 razlike i malo je falilo da kosta ekipu na kraju mada nemam sumnje da ce ih Atletiko za 10ak dana razbit na Wandi ako se nastave ovako zajebavat. 

Sto se Dinama tice, jebi ga ni prva ni zadnja ekipa koja je poginula na AA od Bayena. Devet izgleda bas ruzno al sustinski nece im biti bitno sto su poginuli na taj nacin ako u utakmicama protiv "normalnih" protivnika izvuku povoljne rezultate. Zvezda ista stvar. Vrloje vjerovatno da ce ju ova nova Flickova Barca momacki napuniti na Marakani al to nece biti bitno ako se skupi dovoljan broj bodova da se bude medju 24. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, PorodicneVrijednosti said:

Devet izgleda bas ruzno al sustinski nece im biti bitno sto su poginuli na taj nacin ako u utakmicama protiv "normalnih" protivnika izvuku povoljne rezultate. Zvezda ista stvar. Vrloje vjerovatno da ce ju ova nova Flickova Barca momacki napuniti na Marakani al to nece biti bitno ako se skupi dovoljan broj bodova da se bude medju 24. 


Mislim da će gol razlika u ovom sistemu biti jako bitna. Na jedinstvenoj tabeli sa 36 ekipa i 8 utakmica, često će ekipe biti s izjednačenim brojem bodova.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tunji Awojobi said:


Mislim da će gol razlika u ovom sistemu biti jako bitna. Na jedinstvenoj tabeli sa 36 ekipa i 8 utakmica, često će ekipe biti s izjednačenim brojem bodova.

 

Mislim da ce gol razlika vise igrati ulogu za sam raspored medju ove 24 ekipe sto idu dalje nego za sam "ulazak" medju 24. Vi ako dobijete Stuttgart, PSV kuci, YB u gostima i eventualno izvucete jos 1 ili 2 nerijesena protiv Monaca, Milana ili Benkfike, nece vam igrati nikakvu ulogu ako vas Inter ili Barca nabiju na slican nacin ko sto je Bayern nabio Dinama. Ni njima isto tako nece igrati ulogu ovih 9 komada ako dobiju kuci Monaco i Celtic, Slovan u gostima plus takodjer 1 ili 2 nerijesena protiv Salzburga gore, Milana i BVB kuci. Vjerovatno ce ih i Arsenal solidno napunit u Londonu takodjer. 10-11 bodova bi ja msm trebalo biti sasvim dovoljno za plasman medju 24 bez obzira na gol razliku. 

Link to comment
Share on other sites

Kad su Barcelonu razbili 8:2 na neutralnom terenu je ono, prolazno. Kad su gazili i Basel i Šahtjor sa po 7 razlike, ništa čudno. Kad je Liverpool rasturio Bešiktaš 8:0, ili Celtic i Spartak sa po 7:0, to nije gore od 9:2? Kad je Juventus našamarao Olympiacos 7:0, realan odnos snaga. City je 7:0 sportski nadigrao Leipzig. Znači takvih 7 razlike, kad nisi sposoban zabit gol, je nekako manje užasno? Kad je Dinamo izgubio 7:1 od Lyona je namješteno. Jučer nije namješteno? Kad je Deportivo primio 8 od Monaca, ništa zato. Al je 9:2 Dinama puuuuno gore. Da je bilo 8:1 ili 7:0 bilo bi bolje? A da je bilo 9:4 recimo? Jel to jednako ili gore od 7:0? Što se tiče memova, apsolutno bi bilo bolje. Što se tiče eventualnog plasmana među 24, ne bi. Nije prvi negativni rekord, nije ni zadnji. Samo što je zadnje brukanje bilo davno. Vratili smo se najtežim porazom u povijesti kluba. Jbg, prvi smo primili 9 komada i sramota je. Šta sad, netko će jednom popit 10. Nekih 35% je da ćemo to bit mi; ne znam koji ne pripada ovdje klub se u CL pojavio češće od nas.

Najgore bi bilo otpustit Jakira jer je izgubio od Bayerna. Neki misle da je bolje stat u 16 i gledat da primiš manje od 5,6,7... Čovjek je uzeo duplu krunu, izgubio je 2 utakmice ove sezone; od Hajduka i Bayerna. Ajmo na polusezoni svest račune i vidjet di smo u odnosu na Slovan i Celtic, to su nama rivali. Salzburg, Monaco i Milan su utakmice gdje se ne bi smjeli ovako sramotit, čak se moraju i tražit bodovi. Dortmund (moguće, ali puno teže), Bayern i Arsenal (u najjačoj postavi) su ovo jučer. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Molina23 said:

U odbranu istočne sirotinje( jbg braćo ipak jeste istok), ovaj novi sistem ti crta jednu-dve kanonande jer Bajern, Real, Siti, PSŽ uvek pegla donji dom bez milosti. Zvezda je u tom smislu prošla dobro i izbegla ovu surovu grupicu, velike su razlike na koji način gubiš. Ovo baš ubija u pojam igrače i atmosferu oko kluba. Krvariš stalno za tu jebenu LŠ, muljaš, skautiraš, da bi te prosuli ovako jbg. 

Ne bih se slozio sa ovim boldom, Real ne pamtim kad je nakantao nekog zestoko uvek su sa rezervom igrali te utakmice, kao i Siti koji zna kad da povuce rucnu i otalja posao. Sto se tice Bajerna, da, najgora ekipa s kojom moze da te spoji zreb ako si neka nejac jer pune do cepa uvek.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...