Jump to content

Grupa B (Španija, Italija, Hrvatska, Albanija)


Ko prolazi grupe?  

55 members have voted

  1. 1. Ko prolazi grupe?

    • Španija
      52
    • Italija
      40
    • Hrvatska
      27
    • Albanija
      2
  2. 2. Pobednik grupe

    • Španija
      39
    • Italija
      9
    • Hrvatska
      7
    • Albanija
      0


Recommended Posts

Kao da je Piksi bio trener Hrvatske zadnjih desetak minuta. Pa kud su krnuli. Vodis i umesto da zatvoris, odugovlačiš.. Ovi im sevaju prakticno kontre i prave višak igrača na iati način i po istom boku tri napada. Mulac od trenera.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Dusko said:

Jebiga malo Hrvati da osete na svojoj kozi kada protivnik u poslednjim trenucima izjednacI....

Osetili su oni to već protiv Turske u Beču.u produžecma. Pa ispali na penale. 

Link to comment
Share on other sites

Najbolji Sučić, Budimir i Pašalić. I Livaković je spašavao. Po meni je i Kovačić odigrao koliko toliko korektno. Ali Sučić i krivac za drugi gol Albanije. 

Link to comment
Share on other sites

Dalić je počeo izrazito ofanzivno a onda napravio još ofanzivnije izmene. Na 2:1 zamene Sosa-Perišić i Baturina-Kramarić - maltene zamene glava za glavu, pošto Kramarić igra svašta iza/oko napadača. Trebalo je pametnije da zatvori utakmicu.

 

Ovako je ostavljeno baš mnogo prostora, okej mogu i nominalno ofanzivniji igrači da se vrate ali... po meni je to glavni uzrok prosutih bodova.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Kakav panj je Sutalo

 

Nestvarno. Meni je on oduvek bio koska igrac, izneverovao sam kad ga je Ajaks onoliko platio. Aj za Pograncica nekog se manje vise i zna da je zalutao u reprezentaciju, ali Sutalo je teska panjina.

 

Sucic bas talentovan momcic. 

Link to comment
Share on other sites

Od Španije i Italije očekujem sada neko bratsko trčkaranje (kako samo oni znaju) po terenu jednih i drugih i 0-0 na kraju..

 

Trebaju biti oprezni i da sačuvaju snagu za ove dve borbene ekipe u zadnjem kolu.

I žutih kartona bez, nema potrebe.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Zasto nasim ljudima smeta kad Albanci pokazuju ono rukama?

Zašto je to njima bitno da pokazuju? Svako ima svoj pogled i tu nekih promena ni u ovom veku neće biti.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Mogu ali bas lako...

Hrvatska sad pati od toga sto je imala "zlatnu generaciju". Nakon Modrica, Perisica, Brozovica i kompanije ide generacija pukog proseka. Jebiga, tesko je sici sa lovorika.

Ne bih rekao. Ok, Modrić i Perišić su klasa, ali imaju Hrvati dobru generaciju koja dolazi, samo je pjtanje da li je baš Dalić pravi čovek da vodi novu generaciju igrača 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

@Bugl Khan

 

Koliko je često Perišić počinjao kao levi bek u sistemu sa 4 pozadi? Ok Brozović se spušta i onda Perišić i Juranović mogu da budu ofanzivniji ali nešto ne pamtim da sam ga često viđao tu.

U Kataru za Broncu, i još jedno eventualno 2 puta. Ne pamtim mu blistave nastupe na neku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Sad vidim da su navijaci obe reprezenracije složno skandirali protiv Srba.

Valjda ce obe ekipe što pre kući


Ruku na srce, većina pesma se odlično čula a ovo jedva. Ne verujem da je to jednoglasno prihvaćeno od svih. Dosta njih je verovatno bila sramota.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Sto je nasima bitno da pokazuju tri prsta?

 

Meni je svaki nacionalizam odvratan.

Igraju nacionalne reprezentacije naravno da ima nacionalizma koliko hoćeš

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...