Jump to content

Grupa A (Nemačka, Škotska, Mađarska, Švajcarska)


Grupa A  

28 members have voted

  1. 1. Prva dva u grupi?

    • Nemačka
      28
    • Škotska
      1
    • Mađarska
      7
    • Švajcarska
      20
  2. 2. Pobednik grupe?

    • Nemačka
      28
    • Škotska
      0
    • Mađarska
      0
    • Švajcarska
      0


Recommended Posts

10 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Mađarska je polu-amaterska ekipa. 


Dobili su nas dva puta, sta smo onda mi?
Ovde  maltene ne mogu da predju centar.

Edited by Bode
Link to comment
Share on other sites

Pa i nama nisu prelazili centar, 38% poseda, 46% kod nas, xg 0.94 i 1.48, oba puta po statistici je trebalo da dobijemo. Igraju na kontre, imali su i ovde jednu solidnu ali nisu dobro sutirali.

 

Ovi svajcarski anonimusi napred su bolji nego sto sam mislio, to pravi razliku trenutno.

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast Jakinu, odlicna postavka nema sta. Iznenadio je sve sa nekim igracima, plus je sve bacio na Soboslaja.

 

Imali su samo dva propusta kad su im poslali loptu kroz linije, ali su uspeli da stignu da pokriju.

Svaka cast Jakinu, odlicna postavka nema sta. Iznenadio je sve sa nekim igracima, plus je sve bacio na Soboslaja.

 

Imali su samo dva propusta kad su im poslali loptu kroz linije, ali su uspeli da stignu da pokriju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast Jakinu, odlicna postavka nema sta. Iznenadio je sve sa nekim igracima, plus je sve bacio na Soboslaja.

 

Imali su samo dva propusta kad su im poslali loptu kroz linije, ali su uspeli da stignu da pokriju.

Link to comment
Share on other sites

Šalai jezanimljiv igrač. I Varga je zanimljiv napadač, kao neki Vardi, okomit…

 

Madjarska odbrana je krš, level naše lige. Szoboslai moze da ima karijeru nekog Gurkufa. Sacekace ga mnogi jer ima momente kad deluje kao doba rigrač, plus je good looking guy.

 

Embolo retko antipatična njuška.

 

 

Džaka postao stvarno vrhunska igračina, uvek je imao svetski levicu, i za pas i za šut, ali kao da se konačno spojio sa mozgom. Kao da je do juce imao 13 godina a sad konačno da ima 21,22…

Nama bi takav igrač lego budali šamar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mađarska je sprdnja od reprezentacije. Njima je Orban najbolji štoper, a danas je poklonio dva gola. Šta onda da očekuješ od ova dva preostala štopera? Šalai je rezerva u Frajburgu, a Lang u Omoniji. Na sredini glavni igrač Nađ iz faking Specie. Jedino što valja je ovaj trio u napadu - Šoboslai, Šalai i Varga. Nije ni da su oni sad neka svjetska klasa, ali za ostatak rostera su igračine. 

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, dupliraju vam se postovi, kada jednom kliknete na submit dovoljno je, pojaviće se poruka kad-tad iako je ne vidite odmah.

Ljudi, dupliraju vam se postovi, kada jednom kliknete na submit dovoljno je, pojaviće se poruka kad-tad iako je ne vidite odmah.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Problem sa licnim greskama said:

Džaka je postao svetska klasa zadnje 2-3 godine.

Džaka je odavno svetska klasa, na SP u Rusiji nas je sam dobio, u reprezentaciji Švajcarske ga svi igrači slušaju i još više se vidi njegov kvalitet

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Šalai jezanimljiv igrač. I Varga je zanimljiv napadač, kao neki Vardi, okomit…

 

Madjarska odbrana je krš, level naše lige. Szoboslai moze da ima karijeru nekog Gurkufa. Sacekace ga mnogi jer ima momente kad deluje kao doba rigrač, plus je good looking guy.

 

Embolo retko antipatična njuška.

 

 

Džaka postao stvarno vrhunska igračina, uvek je imao svetski levicu, i za pas i za šut, ali kao da se konačno spojio sa mozgom. Kao da je do juce imao 13 godina a sad konačno da ima 21,22…

Nama bi takav igrač lego budali šamar.

Link to comment
Share on other sites

Trokirao forum danas pa mi je nestao upis gde sam hteo da nahvalim Švicarce. Ovo što je Yakin danas pripremio je wet dream svakog navijača neke reprezentacije, nešto što mi se čini da mnogi misle da ne može efikasno da se pripremi i iznese u reprezentativnim turnirima zbog manjka ponavljanja i uigravanja.

U prvih 30 minuta, Rikardo Rodrigez je gradio sa pozicije levog beka, ving beka, zadnjeg veznog, 8-ice, krilnog igrača koji ulazi u međuprostor... Ebišer je bio levi bek, levi ving bek, 10-ka, 8-ica, 6-ica... pričam samo u build up-u. Jako lepo za videti i nešto što Mađari nisu znali kako da brane nego su se povukli i čuvali neke zone po automatizmu. Razvlačili su ih lepo i tako je došao prvi gol, prelep pas Ebišera između razvučenih linija i 1na1 onog Due ili kako već. Drugi gol je već individualna majstorija, a sasvim sigurno i produkt ogromnog samopouzdanja koje su Švicarci izgradili zbog brutalnog prvog poluvremena.

 

Daleko od toga da su samo Rodrigez i Ebišer imali specijalne zadatke, Vargas i Dua su se kretali sjajno, širili, sekli, činilo se da Mađarska i sa 6 igrača koji stoje pozadi ne zna kako da se nosi sa njihovim kretnjama. Akandži se ponašao kao u Sitiju protiv nekog Lutona, digli su linije i bukvalno rekli mi se pitamo.

Očekivano u drugom nisu smeli i mogli da nastave sa istim pristupom, krenuli su malo pažljivije a Mađarska očekivano malo direktnije i konkretnije jer nema više šta da se čeka. Daleko su Mađari od amatera ili šta se sve već pisalo, mislim da su naleteli na taktički superiornijeg protivnika u ovom trenutku i to je to. Moglo se zakuvati dobrano u drugom, ali otišlo je u smeru u kom je otišlo.

 

7 hours ago, Don Juan said:

Morao je sudija sada da pusti prednost. U pravu je Jakin.

 

Baš wtf momenat, baš bih popizdeo da sam navijač tima koji je oštećen na ovaj način. Reklo bi se da je Orban (?) rešio da im vrati za tu odluku na samom kraju...

Edited by Charles De Ketelaere
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

Ovo što je Yakin danas pripremio je wet dream svakog navijača neke reprezentacije, nešto što mi se čini da mnogi misle da ne može efikasno da se pripremi i iznese u reprezentativnim turnirima zbog manjka ponavljanja i uigravanja.

Meni je u prvom izgledalo kao pokazna vežba one priče da ne treba trčati previše nego pametno. Delovalo mi je povremeno da Švajcarci stoje ili se lagano kreću a uvek je jedan slobodan za lagani pas. Kao sat.

 

25 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

Drugi gol je već individualna majstorija, a sasvim sigurno i produkt ogromnog samopouzdanja koje su Švicarci izgradili zbog brutalnog prvog poluvremena

A malo je i do toga što su oni smušeni odbrambeni Mađara istakli kandidaturu za Saničanina dana. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kendra i Barkli sve lepo objasnili. Sjajna predstava momaka, od starta uigrano, fokusirano, brzo se povelo, pa onda i uvecalo vodjstvo, nakon primljenog gola nema panike vec se nasao nacin da se dokrajci protivnik. Nisam ranije gledao ovog Duaha, decko je na startu meca krenuo da pokazuje vestine i da stvara sanse, i onda odlicna realizacija kad je dobio priliku na doktorski pas Ebishera. Tek drugi mec u repki i odmah postize gol. Velika pobeda na startu i solidna i gol razlika. Prvenstvo je krenulo savrseno + se sacuvao i odmorio Saciri za naredne meceve.

 

Vodi nas Murate Jakine!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...