Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

4 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Kako se samo bacate novcem k’o da milione obrćete dnevno. Samo vas gledam. 🙄

Nebitno je ko koliko obrće dnevno.

Sa ovako nezdravim izvorima finansija kakvi su kod nas trenutno - nema smisla potencirati cenu igrača, da li je 200-300k skuplji ili jeftiniji, to hoću da kažem.

Link to comment
Share on other sites

Jel može neko da ispiše trenutni sastav, ali samo sa igračima koje je klub zvanično predstavio? Mrzi me da proveravam a siguran sam da dosta vas to drži u na vrh prsta iznad tastature.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Knipex said:

Jel može neko da ispiše trenutni sastav, ali samo sa igračima koje je klub zvanično predstavio? Mrzi me da proveravam a siguran sam da dosta vas to drži u na vrh prsta iznad tastature.

 

Može.

 

Fredi Ljundberg, Nilikina

Aleksa, Vanja

Koprivica

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Za ovog dečka je postojalo interesovanje i prošlog leta i očigledno u njegovoj igri postoji nešto sa čime Željko želi da radi.

 

Još od prvog pominjanja njegovog imena sam istražio scout i draft reportove i pregledao snimke. Ovde je odmah fokus pao na falinke, tako da ću to da preskočim. Ja ovakve igrače volim da gledam, dobar ball handler i plejmejker, pre svega dobar PnR igrač. Verujem da je ideja da se praktikuje Karlik-Tajrik tandem.

 

Mimo toga sasvim solidan skorer, mada verujem da je plejmejking primarna uloga. Odlična skočnost za visinu, par impresivnih kucanja sam video.

 

Ovakvi potpisi su bliži mom sentimentu, za male pare potencijalno dobar ubod, a kontinuirana želja da se potpiše ovaj igrač mi je za sad dovoljna.

 

U svakom slučaju, pre biram da verujem daleko stručnijim ljudima od sebe koji ga žele u rosteru, nego da oplakujem sudbinu kletu.

 

S obzirom na to da sam načuo koga smo sve njuškali i opipavali teren, ne mislim da smo nešto drastično sirotiji nego lani, a prelazni rok će svakako biti aktivan još par meseci, pa očekujem i neko jače ime.

Edited by fillam
  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Daj Petersa on je domaći igrač. 😁

 

Daj Petersa i to odmah, nema se šta gledati, radi sve, ćuti i igra, takav nam treba

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ajde nek neki posten upuceniji gradjanin kaze koja je tacno menadzersko-burazerska kombina ovo, cisto istine radi. Posto skauting sigurno nije.

 

Da ne bude neka Miškova kombinacija gde potpišeš Plavšića jer ti je obećao đurišića i onda ti uvali Dobrića.

 

*Imena su random, svaka sličnost sa realnim događajima i ličnostima je potpuna slučajnost.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Markoss said:

Kratak update kojim demantujem samog sebe. Jurite i beka, uz cetvorku. 

Juri li Partizan beka bombu(skupog nosioca) ili nekog člana rotacije? 

Ako možeš okvirno da nam kažeš ako imaš informaciju

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Barkley#34 said:

Mislim da u životu nisam ukupno potrošio energije na priču o prelaznom roku kao vi na ovih bezmalo sto strana. Kao droga. :classic_biggrin:

 

Onda je naša tema Janakopulos. :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Small Owl said:

Ne znam da li citao tekst ispod ali lik naglasava velikim slovima da je to samo njegovo misljenje, nema neke druge info.

 

Jesam… zaboravih dodati “po njemu”

 

nevezano od ovog slucaja, ozbiljne info ima…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Son_of_a_gun said:

Jedino dinara možda. Te pare može samo da sanja nevezano za nas nego uopšte. 300-400k po sezoni plafon. 

Uf pa i ti ga pretera u kontra smeru. Stranica koja je plasirala vest nije senzacionalisticka i znala je prva da izadje sa informacijama o transferima. Istina je negde izmedju 🙄

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Son_of_a_gun said:

@Markoss ja sam rekao da vrijedi oko milion a očigledno su i iz kluba isto procijenili jer ga nema u rosteru kao što vidiš. Ti mu daj milku i po nek ti peče palačinke.

 

 

 

Prošle godine je Tobi igrao za milion u  Zvezdi. A ti proceni koliko je realno da ona pihtija i Vil Klajburn igraju za iste pare.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

On 7/11/2024 at 8:09 PM, ScepanScekicSto said:

Meni se on ne uklapa u model dovodjenja dosadasnjih pojacanja.

 

gotovo svi igrwci su dovedeni posle solidnih sezona, ne matori, sa motivacijom da grizu…

 

on to sve nije… jb5g

Ovo sve stoji sem da Klajburn nije imao bar "solidnu" sezonu sa 13.8ppg, 5.5 skoka i indexom 15.

Ne treba potiskivati u stranu činjenicu da za sada ni jedan vaš potpis ne zvekeće kao Klajburn a takvo ime može da napravi razliku od par iljadarki sezonskih kada ostatak rostera tima midi semenkar mora da izgugla.

Vil je igrač koji je  godinama bio top 5 na svojoj poziciji još od  CSKA i tek prošle sezone u 33-oj zbog niza povreda i neke krize samopouzdanja nakon oporavka malo je skrajnut tačnije stanjen mu je "usage" kod novog trenera.

A onda pogledaš statse iz takve sezone i vidiš da je jedan nosilac dva EL prstena, vidno bolji u poenima, skokovima i indexu od izhajpovanog Monekea i tesno bolji od npr. preiskusnog i dominantog Šengelije.

Čima je rizik koliko i Kodi iz ugla da su tek u prošloj sezoni postali nosioci u "almost famous" EL timu i da im je to za sada top karijere. Rekao bi da su veće šanse da će im to biti bljesak u karijeri nego što će Klajburn odigrati Ponitka sezonu. 

Klajburn i Dejvis su mi jedini igrači koje ne bi voleo da vidim u vašem dresu. Za Dejvisa mi je sada kasno ali se iskreno nadam da će Baskonija ipak spustiti cenu za Monekea i da ćemo ga gledati u Areni ipak ne češće nego prošle sezone...to jest par puta: jednom protiv nas i jednom protiv vas...:)

Rezime: uzmite Pitersa ako se ta opcija otvori, jer zasigurno je najmanji rizik u ovom trouglu. Tip igrača i karaktera koji će se lakše uklopiti u novi tim sa potpuno novim rosterom, nije bahat kao što ova dvojica mogu biti a nikada mu nije pružena veća uloga i poverenje poput one koju je Žoc ponudio Papi.

Najnižu cenu je degutanto i potezati kao argument.

 

Pardon na podužem postu ali kod nas je na magazi roletna već spuštena, ribamo podove i sredjujemo pazar.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Cekas pleja kao presudno pojacanje, oteras Smita. I onda ovedes Karlika...

 

Moja poruka Savicu:

 

youre-a-fucking-disappointment-soldier-b

 

Zasto Savicu? Zoc - 3 godine - jedna dobra, dve fijasko. Dr**s zivce sa new age kosarkom bez pleja. Kad postane vise nego jasno da NE MOZE, on izvuce ovakav potez iz guzice...

Nadam se da je sudanac varijanta za ABA.

Vruce je

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Charles De Ketelaere said:

 

Može.

 

Fredi Ljundberg, Nilikina

Aleksa, Vanja

Koprivica

 

Dodaj junior Dimitrijevića koji je potpisao četvorogodišnji ugovor i Tyrique Jones koji je registrovan u KSS kao igrač KKP.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...