Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/jaramaz-baskonija-je-vrhunac-moje-karijere/491060

 

Bas bezvezna izjava. Nakon izjava Jaramaza i Vukcevica i jos po nekog domaceg koji nisu bas javno izjavljivali al za koje znam spletom okolnosti da su bili nezadovoljni (sto i nisu neke tajne), Partizan definitivno nije za svakog domaceg igraca cak sta vise je za specificne domace igrace. Marinkovicu mislim da ce da legne sve samo tako i mislim da ce biti jos bolji nego prethodne sezone. Mozda i Pokusevski uslovno receno proradi i on je Partizanovac (pride ima i odredjeni talenat i telo), al opet mi ne deluje da je taj borac tip igraca poput Vanje, Lucica, Novice itd. Mada nikad se ne zna. Ocekujem i napredak Koprivice ukoliko ne bude imao nekih tezih povreda i dosta vecu ulogu u Aba ligi u kojoj moze da pravi razliku i od Nakica ocekujem da bude bolji od Jaramaza ako nista drugo i on da ima solidnu rolu u Abi posto je za tu ligu dovoljno dobar a ima jos prostora za napredak. Bosnjakovica i Majstorovica tesko ocekivati i i Aba ligi neke ozbiljnije uloge, mozda povremeno protiv slabijih timova neku manju minutazu i to je to. Mislim da je realno je da ce u El igrati samo Vanja i mozda Pokusevski ukoliko se izbori za minute pored Bonge/Majka sto kapiram da ce biti tu raspodela minuta izmedju njih trojice na 4 ukoliko se ne dovede nova cetvorka.

Link to comment
Share on other sites

On 8/31/2024 at 6:32 PM, MilošVB said:

Pozdrav Miloše, svaka čast na tekstu i svemu što radiš.

 

Voleo bih da jednog dana budem kao ti.

 

ime već imaš. sad kreni sa neumerenom konzumacijom fast fooda - kad preživiš i pokaješ se...e tad počinje ono pravo!

  • Like 4
  • Love 3
  • Ha-ha 27
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Shikamaru said:

Meni je interesantno korišćenje Vašingtona na kecu, znam da je on napominjao u intervjuu da može obe pozicije da pokrije al optimalno sam ga video kao čistu dvojku, i dalje nisam siguran da će moći to u EL da prođe ali nešto za pratiti

Naravno pripreme su, poenta je isprobavati, pa tako ne verujem da ćemo petorku sa Bonga/Jones/Dejvis viđati osim za defanzivne specijale 

 

Ne verujem da će striktno igrati pleja. Imamo Džonsa, Nilikinu, a ja tu iskreno vidim i Ifea. 

Ife je baš definicija kombo beka, nije ne znam kakav organizator, ali je strašno pouzdan igrač na obe strane, i kao takav će Žocu sigurno odgovarati i na kecu. Recimo da je prošle godine imao 1.3 izgubljene po meču. za nekih 20 min u igri, a gotovo svi minuti su mu bili na kecu. To je baš minimalno.

 

Sa druge strane, sekundarna kreacija će sigurno biti prisutna sa Vašingtonom. Tipa da igraju on i Nilikina u postavi, gde je Frenk nominalno plej, prevodi loptu, ali ovaj nakon neke primarne varijante napada, preuzima organizaciju.

 

 

 

18 hours ago, Son_of_a_gun said:

 

Pa udario u Corsleya Edwardsa u Višegradu dva dana nakon toga. 😁

 

Korsli je realno bio car od igrača.

Edited by realno *w
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Charles De Ketelaere said:


Kaskamo za komšijama, oni imaju chatbot-a kapaciteta 14k karaktera, naš baca samo onelinere. 😄 

 

Kad se Ostoyah stis'o pa nece da uplati pretplatu nego samo free accounte koristi. 

 

A Terza, mag tih novih tehnologija, mecovanja atacmenta i servera i 'cki materina, odavno vec fura na Premium pretplatama...

 

Techa za to vreme pokusava nesto sa Copilot-om u Excel-u, svaki dan ga smara pitanjem "kako ostvariti dodatnu finansijsku pozitivu" i Copilot mu u svojim halucinacijama jednom rekao "ako dovedes sto vise igraca, vise ces moci da otupustis, i veca ce ti biti finansijska pozitiva". I on poslusao. 

 

V&V razmisljaju da zamene i navijace na tribinama i clanove skupstine sa AI botovima. 

 

Eto, i to sam nam resio 🙂 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sector said:

Prejake su ove ljubičaste nijanse.

 

Nema ljepših dresova od ljubičastih, potencijalno najbolji dresovi u EL.

U rangu sa onim crno-zutima(!!) otprije par sezona. Otprilike level kao da Boston pocne nositi zuto-plave dresove.

Nidje veze 🙄

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Kosta said:

U rangu sa onim crno-zutima(!!) otprije par sezona. Otprilike level kao da Boston pocne nositi zuto-plave dresove.

Nidje veze 🙄

 

Crno-bijelo sa nijansama ljubičaste je odlična kombinacija. Uostalom treba pratiti trendove, zašto robovati za sva vremena crveno ili crno-bijeloj.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

 

Crno-bijelo sa nijansama ljubičaste je odlična kombinacija. Uostalom treba pratiti trendove, zašto robovati za sva vremena crveno ili crno-bijeloj.

Ok, mozda sam malo pretjerao, moze da bidne i okayish dres.

Ali onaj crno-zuti dres Partizana je zaista bio vodafak moument. Zamisli da stavis boje jednog od svojih najjacih rivala(Jugoplastika) kao svoje. Potpuno suludo.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kosta said:

Ok, mozda sam malo pretjerao, moze da bidne i okayish dres.

Ali onaj crno-zuti dres Partizana je zaista bio vodafak moument. Zamisli da stavis boje jednog od svojih najjacih rivala(Jugoplastika) kao svoje. Potpuno suludo.

Ne, bre, to je bio Leday.

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Sector said:

 

Crno-bijelo sa nijansama ljubičaste je odlična kombinacija. Uostalom treba pratiti trendove, zašto robovati za sva vremena crveno ili crno-bijeloj.

Zato što su nam to boje. Tačka. Osim korišćenja istorijskih boja (bordo-plave i zelene za KKP), tu za mene nema nikad kompromisa.

 

Druga stvar su detalji na dresu (trake, oblici i slično), koji mogu da budu drugih boja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...