Jump to content

Srbija na Evropskom prvenstvu 2024


Recommended Posts

Najveca sreca Srbiji ovdje je sto Englezi s ovom postavom lijevo nemaju bukvalno nikog. Foden nije krilo nit je desnjak, Trippier je desni bek. Sa Gordonom koji je krilo bi to konceptualno bolje izgledalo iako je nesumnjivo Foden dosta bolji igrac. Trent na duplom pivotu mi se takodjer ne svidja, previse je on neodgovoran za tako bitnu poziciju. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Od starta tučemo Džuda..bilo je par jakih startova na njemu..kad je pokazao zube kreće kukanje.
Tipično srpski

Najgore od svega je što Englezi ništa posebno ne igraju..prilično su razočarali. A naši su ih precenili..previše ih respektuju

Edited by Drug Crni
slovo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nema ljutnje ovde na igrače. 90 % njih ovo sto igra večeras ne igra u svojim klubovima. Ovo je taktika ,selekcija, kao da su nam najveći neprijatelji sastavili tim.

 

Igramo bez bekova, gde stopere ostavljaš na vetrometini, igramo bez krila, igramo bez plejmejkera na sredini, sa dva napadača, koji moraju da se vraćaju po loptu na 30 -40m od gola, a Vlahovic igra po desnoj strani , više nego u špicu.

Nadam se da će neko postaviti ovo pitanje nadobudnoj osobi na klupi 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vlahovic je uspeo da odigra najgorih 45 min koje sam ikad gledao. Gore cak i od Gobelje iz Milana

 

Ne znam sto se pljuje po Lukicu i Gudelju. Skroz korektno.

 

Zivkovic mora da izadje, a morace i Tadic da udje

 

Jesu oni povukli rucnu ali nismo ni mi toliko losi

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

I meni Lukic skroz korektan danas, mnogo bolji od Gudelja i Sergeja koji standardno ne postohi na terenu.

Sergej ne zna na koju stranu tera. Ovo je najpreceniji igrač u timu. Svakog mogu da svarim, svako igra u granicama mogućnosti, ali ovaj....

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, BattleBender said:

Mislim da posledični hejt sveta prema Neymaru i CR-u, onaj suludi i prenaglaseni, se kod mene prelio sve na Belingema.

 

Ne znam da l bih izdrzao da zavrsim utakmicu da ga ne prebijem kao pičku. Uzasno antipatican lik.

Bellingham je superstar. Decko ima fudbalsko znanje ali i nevjerovatnu auru.

 

Svega 20 godina.

Link to comment
Share on other sites

Gudelj nije ni pokušao da isprati Belingema kod gola, kod žutog 2 metra bliži lopti, ide ko pi.ka na nju. Napolje

SMS, kamila koja zna fudbala. Toliko je spor da je apsolutno neupotrebljiv protiv bilo koje ozbiljne repke. Napolje

Vlahović, potpuno pogubljen u vremenu i prostoru. Napolje

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Drug Crni said:

Od starta tučemo Džuda..bilo je par jakih startova na njemu..kad je pokazao zube kreće kukanje.
Tipično srpski

Trebalo je da mu se Kostić izvini što ga je ovaj udario kako bi ti bio zadovoljan i kako ne bi bilo tipično srpski nego civilizovano. 

  • Like 9
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Markoss said:

I meni Lukic skroz korektan danas, mnogo bolji od Gudelja i Sergeja koji standardno ne postohi na terenu.

 

Sredina nam je generalno losa, nisam ni stigao da prokomentarisem SMSa i Gudelja... 

 

 

Sad smo malo zivnuli, mozda ce i Ilic nesto zivosti uneti. Nedostaje Tadic jbg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cilemile said:

Englezi jedno od najvećih razočaranja dosad. Oni su kao top favorit na kladionicama??

 

Nije ova utakmica reper, igraju protiv moćnog rivala. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...