Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

6 hours ago, McLeod said:

EMa gluposti, jesu Englezi dosta omrazeni plus taj njihov fudbalski status, ali kao sto sam rekao vec, Spanci su najogavnija sportska nacija u Evropi i to je poprilicno uvrezeno misljenje.

U košarci i nogometu svakako. U rukometu ni blizu nisu takvi. Nego baš suprotno. Makar ni u ovoj nogometnoj generaciji nema ogavnih likova tipa Busquets, Jordi Alba, Diego Costa, Pique, Victor Valdes.....
Tako da je izuzetno lagano navijati za njih protiv Engleza

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, holden c. said:

Spanci su bolje poslozeni i vise su pokazali do sad, ali Englezi jos od tekme sa Piksijem odisu onim nekim prajm zabarskim smekom tako da ne mogu da se zapitam is it really coming home (ma sta god to znacilo)

 

Minuli rad nekad znaci nesto u fudbalu, a Englezi su vezali 3 takmicenja gde su bili u samoj zavrsnici, mozda im se vrati to, iako ponavljam da su Spanci bolji tim na ovom prvenstvu (po meni licno i Nemci, ali to sam samo ja)

 

 

koja to?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Bugl Khan said:

koja to?

 Uracunao sam im tu i proslo SP, jes da su ispali u 1/4 finalu, ali u mecu u kojem su promasili penal protiv jedne od 2 nqjbolje ekipe na turniru i gde su mozda i za nijansu konkretniji bili (kolilo makar pamtim).

 

Francuzi su sila, jbg, ispadanje od njih uzimam kao olaksavajacu okolnost Englezima i zato ih subjektivno svrstavam negde medju vrh tog turnira, za razliku od Spanaca, recimo.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, holden c. said:

 Uracunao sam im tu i proslo SP, jes da su ispali u 1/4 finalu, ali u mecu u kojem su promasili penal protiv jedne od 2 nqjbolje ekipe na turniru i gde su mozda i za nijansu konkretniji bili (kolilo makar pamtim).

 

Francuzi su sila, jbg, ispadanje od njih uzimam kao olaksavajacu okolnost Englezima i zato ih subjektivno svrstavam negde medju vrh tog turnira, za razliku od Spanaca, recimo.

Onda je to 4. Ma dovoljno je reć da prije Southgatea niti jednom nisu bili u finalu EURA. Od kad je on došao, 2x za redom. Oni od 2000. do 2021. nisu pobjedili top momčad na EURU. Na SP ista situacija. Svakih 20 godina pobjede top ekipu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Danas Black Mirror epizoda za mene, prvi put u zivotu navijam za sportsku reps'taciju Španije, i nad popom ima pop, jbg, ne mogu da smislim ovu ekipu Engleske, tolko su kurceviti a igra im je golo govno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Glazgov je podeljen grad.

Irci (katolici) i Škoti (Britanci - protestanti).

 

Irci navijaju za Seltik, a Škoti za Rendžers. Usput se ogrću (Škoti) Britanskom zastavom i vole monarha.

 

Tako da nije isključeno da su ovo Irci a ne Škoti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, 40Wins said:

Danas Black Mirror epizoda za mene, prvi put u zivotu navijam za sportsku reps'taciju Španije, i nad popom ima pop, jbg, ne mogu da smislim ovu ekipu Engleske, tolko su kurceviti a igra im je golo govno.

Mnogo je ipak Spancima danas i Wimbldon i Euro, ipak cu ja cepanice sa ostrva da navijam.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Kaže Karlitos, ja sam svoj posao odradio, sad je red na fudbalere :classic_laugh: 

 

Imam neki filing da će Englezi odigrati odličnu utakmicu i osvojiti... Zaboravilo se da oni mogu da odigraju baš, baš dobar fudbal.

Link to comment
Share on other sites

On 7/12/2024 at 12:43 PM, McLeod said:

Ma gluposti, jesu Englezi dosta omrazeni plus taj njihov fudbalski status, ali kao sto sam rekao vec, Spanci su najogavnija sportska nacija u Evropi i to je poprilicno uvrezeno misljenje.

 

1 hour ago, 40Wins said:

Mnogo je ipak Spancima danas i Wimbldon i Euro, ipak cu ja cepanice sa ostrva da navijam.

 

Drugim recima - Spanija pobedjuje.

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
4 hours ago, Ledd said:

Glazgov je podeljen grad.

Irci (katolici) i Škoti (Britanci - protestanti).

 

Irci navijaju za Seltik, a Škoti za Rendžers. Usput se ogrću (Škoti) Britanskom zastavom i vole monarha.

 

Tako da nije isključeno da su ovo Irci a ne Škoti.

Uuuuu, nemoj nekom Škotu katoliku da kažeš da je Irac 😆.

Odakle ti to sa Irci navijaju ta Seltik? Sa druge strane imaš i Irce katolike i protestante. I ako imaju naravno slične korene Irci i Škoti su različiti narodi, sa različitim jezikom i kulturom. Relgija ih deli, ali ne postoji podela Irci Katolici - Škoti peotestanti. Pošto ima i jednih i drugih. kao na kraju krajeva i kod Nemaca.

Edited by Don Juan
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...