Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

1 hour ago, RatzenStadt said:

ARRIBA ESPANA!

Za Nadala, Solanu, Dalija, Korteza i kraljicu Izabelu!!!!!!!!!1111111111111

 

220px-2023-11-29_Princess_of_Asturias,_0    ili   220px-Trooping_the_Colour_2023_(GovPM_41  ?

 

 

Buduća kraljica Španije ili budući kralj Engleske? :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Nameće se da neko iz principa i radi balansa u univerzumu mora da navija za Engleze... a baš mi se ne navija za njih protiv Jamala i ekipe :classic_dry:

Imam rešenje za to. Kokice, pivo, coca cola, šta god, gledaš fudbal i ne navijaš za nikoga 😄.

Meni će biti draže da dobiju Španci, ali iskreno neću se potresti ni ako izgube.

Ono što mi je pričala baba kada sam bio klinac - "ti se nerviraš, a oni dobijaku novce". I da ti kažem, bila je u pravu 😄.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ma gluposti, jesu Englezi dosta omrazeni plus taj njihov fudbalski status, ali kao sto sam rekao vec, Spanci su najogavnija sportska nacija u Evropi i to je poprilicno uvrezeno misljenje.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Don Juan said:

Imam rešenje za to. Kokice, pivo, coca cola, šta god, gledaš fudbal i ne navijaš za nikoga 😄.

Meni će biti draže da dobiju Španci, ali iskreno neću se potresti ni ako izgube.

Ono što mi je pričala baba kada sam bio klinac - "ti se nerviraš, a oni dobijaku novce". I da ti kažem, bila je u pravu 😄.


«Znaju, babe» (Balasevic na nekom koncertu :classic_biggrin:

 

Isto kao i ja.

 

Ja nikad nisam imala te fore sa nacijom ili sportskom nacijom. U raznim sportovima navijam za razne ekipe kao drugu opciju iz potpuno sportskih razloga - aktuelni timovi. 
 

A bas bi bio fazon, ako nista drugo zbog ovoga sa Sautgejtom. Iako sportski gledano Spanci zasluzili sa osvoje.

Edited by Plavi Golub
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Španija do titule!

Inace, ma koliki fanatik bio za fudbal, nekako mi je ovo preglomazno takmicenje. Hvatam sebe da sam vise smoren. Treba 16 ekipa da ucestvuje, rasporedjene u 4 grupe. Po dve idu u cetvrtfinale i to je to. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Klotzen said:

1366_2000.jpg

 

vs

 

800px-James_Bond_(Daniel_Craig)_figure_a

 

Vamos !!!!

 

 

Hehe..

Gde si se setio Torentea?

 

Ako si gledao onaj deo (ne mogu da se setim tačno koji), kada na groblju priča sa svojim omiljenim pokojnim pevačem i žali mu se kako je Španija najzad postala prvak sveta u fudbalu, ali skoro nijedan igrač nije Španac (aludirajući na Katalonce koji su tada kolo vodili u repki)..  🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

E kad niko neće da navija za Engleze evo ja ću :classic_biggrin:

 

Doduše, poslednja baš gotivna ekipa Engleza mi je bila ova:

 

F0nbtR0.jpg

 

Bučer, Robson, Vilkins, Šilton, Tomson, Frensis,

Riks, Kopel, Mariner, Mils, Sansom

A još su im falili Kigen, MekDermot, Bruking, Vudkok...

 

 

A odmah posle njih ova ekipa:

 

0051959c4feb0643f9964bce9796bcd9.jpg

 

Bučer, Rajt, Šilton, Pirs, Plat, Lineker,

Voker, Vodl, Gaskoin, Birdsli, Parker

 

 

Sve generacije posle ovih nit smrde nit mirišu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rodri nije izgubio utakmicu za Siti 475 dana, a onda je izgubio od Junajteda finale FA kupa, strelac bio Mejno.

 

Na finale ce biti 475 dana kako nije izgubio u dresu Spanije, a sa druge strane ce ponovo biti Mejno.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Don Juan said:

Imam rešenje za to. Kokice, pivo, coca cola, šta god, gledaš fudbal i ne navijaš za nikoga 😄.

Meni će biti draže da dobiju Španci, ali iskreno neću se potresti ni ako izgube.

Ono što mi je pričala baba kada sam bio klinac - "ti se nerviraš, a oni dobijaku novce". I da ti kažem, bila je u pravu 😄.

 

Ma sprdam se na konto toga što su Englezi omraženi u javnosti :classic_tongue:

 

Čisto fudbalski moje simpatije su na strani Španije, ali nemam ništa protiv ni da Engleska osvoji. Očekujem baš dobru utakmicu. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, neko me sabotira said:

Za koga navijaš @Old 666?

 

  Reveal hidden contents

 


😁

 

Verovatno za Španiju. Da bi to došlo treba Kejn da zabije dva a Olmo nijedan. Videću kako krene, ako Kejn slučajno da jedan u prvom, navijaću za još jedan i osvajanje Engleza. Ako ne, ako Olmo slučajno zabije jedan, navijaću za Španiju.

Link to comment
Share on other sites

Spanci su bolje poslozeni i vise su pokazali do sad, ali Englezi jos od tekme sa Piksijem odisu onim nekim prajm zabarskim smekom tako da ne mogu da se zapitam is it really coming home (ma sta god to znacilo)

 

Minuli rad nekad znaci nesto u fudbalu, a Englezi su vezali 3 takmicenja gde su bili u samoj zavrsnici, mozda im se vrati to, iako ponavljam da su Spanci bolji tim na ovom prvenstvu (po meni licno i Nemci, ali to sam samo ja)

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Old 666 said:

 

Verovatno za Španiju. Da bi to došlo treba Kejn da zabije dva a Olmo nijedan. Videću kako krene, ako Kejn slučajno da jedan u prvom, navijaću za još jedan i osvajanje Engleza. Ako ne, ako Olmo slučajno zabije jedan, navijaću za Španiju.


Nisam te baš razumio, pa i Olmo i Kane su zabili po 3 gola…

Link to comment
Share on other sites

Olmo valjda ima 4. 

 

edit:  Vidi stvarno 3 jbt....ja sam video da ima 3, pa sam pročitao da mu je priznato ono protiv francuza, pa sam dodao još jedan hahahahahha.

 

Za brata nosonju i Engleze naravno hahahhahahahahah

Edited by Old 666
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...