Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

Ne slušam ih nešto često ali ruku na srce kad su komentarisali našu igru protiv Danaca bilo je skroz korektno. Takođe, Rade uglavnom zabavlja masu ali Vjetrović nije lupetao, bar ono na šta sam obratio pažnju. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Barkley#34 said:

Ne slušam ih nešto često ali ruku na srce kad su komentarisali našu igru protiv Danaca bilo je skroz korektno. Takođe, Rade uglavnom zabavlja masu ali Vjetrović nije lupetao, bar ono na šta sam obratio pažnju. 

Quote

Rade Bogdanović opleo po Francuzima: "Mbape je provaljen, našao ovčice da im uzima lovu"

:default_sofa:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Barkley#34 said:

Da se nadovežem, nezavisno od tekuće rasprave. Dečko od nepunih 17 godina koji igra standardno i zapaženo u finalisti EP, u ovom trenutku ne može da bude precenjen. Nisu u pitanju samo tehnički kvaliteti ili zrelost u igri nego i spremnost da se uopšte pojavi na terenu a ne usere kao grlica. Šta zna dete šta je 200 kila fazon.

 

Ne znamo šta će on postati za godinu, dve ili pet, jer tek sada kreće pritisak i potrebno je mnogo svega da bi se dostigao nivo npr. Mesija i posebno njegovo trajanje (da ne kažem živina i hijerarhija) ali u ovom trenutku on zaslužuje svaki mogući hajp. Kroz istoriju je malo velikana ili zvezda padalica u tim godinama bilo na tom nivou na najvećoj sceni. 

 

Srećno, amigo.

Ma daj jbt, pa ksžem, ono jučper da si napravio sa 16 na školskom igralištu pred klinkama bi si bio car bar taj vikend. Mali sa 16 godina proda foru obrani Francuske i pošalje kiflu u rašlje. Malo gore ide van malo dole golman skida. Znači u tom trenutku, s toliko godina, se odlučiti na taj potez je za skinut kapu. Ne znam jel itko mlađi zabio u bitnijij utakmici. Od reprezentativnih se, naravno, računaju samo EURO i SP jer su svake 4 godine. COPA je svake 2, pa svake, pa svake 3, pa svake 2, pa svake.....ovo ostalo je nivo ispod.

A to da sa 16 godina u polufinalu EURA nema pritiska...nećemo se zajebavat. I kakav Messi? Najbolje mu to natovarit na kičmu i poslat ga među Engleze da povjeruje da je Messi.

Btw, naravno da je Olmo najbolji igrač Španjolske, i nije mi jasno da ga je bilmez držao zakucanog za klupu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mesija sam pomenuo samo zato što je ovde poređen sa njim, naravno da je Lionel jedinstven. 

 

Što se tiče pritiska, naravno da ga ima svako ali je fascinantno kako se u tim godinama nosi sa istim. Kao da ga nije u potpunosti svestan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Što se tiče pritiska, naravno da ga ima svako ali je fascinantno kako se u tim godinama nosi sa istim. Kao da ga nije u potpunosti svestan.

 

Tačno tako. Isuviše je mlad i nema dovoljno predstave o neuspehu da bi ga se plašio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ne znam da li je to u pitanju. Budeš u tim godinama uplašen odbijanja od devojke a kamoli većih poraza. Čak i da je tako, tu je pritisak miliona navijača, vidiš ljude svuda oko sebe kako te gledaju kao idola, vidiš da iskusnim saigračima nije svejedno, moraš da shvatiš važnost makar i sa pet godina. Ima takvu glavu da se ne oduzima u tim situacijama i to je dobro. 

Link to comment
Share on other sites

Nije to isto, to sa devojkama ili ovo. To prvo moze vise da pogodi na tom uzrastu.
Ovo je njemu jos uvek igra i ima onaj stav sasvim petlica kad hoce da se takmici sa starijima na ravnoj nozi.

 

Sinoc sam se strecala svaki put kad istrije staruju. A bogami ga i nisu stedeli. Vidi se po konstituciji da je tinejdzer, i nije zavrsen rast i fizicki razvoj.

Edited by Plavi Golub
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, McLeod said:

Francuska je sinoc posle vodjstva imala sve na tacni, sve u sablonu koji cekaju i zele ali im je odbranu razbio netipicno tipicni sut iz daljine. Ovakvi blokovi tako i treba da se razbijaju, ali na ovom prvenstvu su pokazali da znaju da sutnu loptu bukvalno Stanciu i Jamal. Znaju ijos neki, ali nisu bas dokazali. I ako je sablon razbijen tako, jednim sutem koji su pre 20 godina bez problema izvodili osrednji igraci solidnih liga, a danas je na EP nesto specijalno. Sve je stalo u taj i onaj Mbapeov sut pred kraj, kada je mogao i da doda, ali je sutnuo tehnicki ocajno, bez efea i kontrole. Tuzno je da takav igrac ne zna da sutne konstantno dobro samo spic iz trka i osnovnu punu kada samo treba da je protne pored golmana

https://www.youtube.com/watch?v=52v9_FUWsBk

 

https://www.youtube.com/shorts/P2v0SvxoBX4

 

https://www.youtube.com/watch?v=4Sc6qG1ax-c

 

https://www.youtube.com/shorts/tQEJtWeZUQo

 

https://www.youtube.com/watch?v=TjKA5CAd7ck&t=39s

 

https://www.youtube.com/shorts/wL8mrDVvHb8?feature=share

 

1 hour ago, Smrtokapa said:

 

Tačno tako. Isuviše je mlad i nema dovoljno predstave o neuspehu da bi ga se plašio.

jesi igrao kad koji sport pred 100 ljudi?

možda špodnosi priotisdak, ali da ga nije svjestan je budalaština.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Darko said:

Ali kakav McLeodski epilog meča. Pobeda Španije fantastičnim golom Jamala, osporavanog od strane dotičnog :lol_2:

 

Da budem fer, i Olmo je dao gol.

Bold: za pobjedu

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, neko me sabotira said:


Šta bi s ovim?

E,zaboravih da prijavim slučaj. :classic_biggrin:

Dobitni je,ali duplo manji dobitak :classic_biggrin: Dali mi objašnjenje da "u slučaju da više igrača ima isti učinak,kvota se deli i iz tog razloga ste dobili takvu isplatu" :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

jesi igrao kad koji sport pred 100 ljudi?

možda špodnosi priotisdak, ali da ga nije svjestan je budalaština.

 

Ne pišem iz sopstvenog iskustva ovde. Iz svojih malobrojnih (ne sportskih) nastupa pred većim brojem ljudi mogu samo da kažem da je ogromna razlika između situacije kad znaš da znaš i situacije kad misliš da ne znaš.

 

Samo kažem da mu nedostatak iskustva sa neuspehom pomaže. Smanjuje mu taj pritisak, pošto je doživljaj istog subjektivna stvar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...