Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

Obe ekipe su igrale loše. Ja bih rekao da su Englezi tempirali formu za kasnije plus prva tekma gde uvek ima nervoze. Na osnovu onih privh 15 minuta bilo je jasno da ćemo dobiti gol i da su tako nastavili bilo jedno 4-1 do kraja no i oni se čuvaju znaju da su Danci nabrijani i da ću tu morati da trče znatno više.

 

Piksi se prekombinovao trebalo je krenuti bez Mitra sa Vlahovićem u špicu. Ako Tadić ne može celu onda neko drugi da igra tog 4. srednjaka ko je stvarno srednjak. Pa onda kasnije može i Mitar da uđe kada krenemo da napadamo. Ima mesta za napredak ali neki igrači definitivno treba da budu izribani da krenu da se trude.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I još jedna stvar,ubedjen sam da je npr. Kejn bio gurnut sa ledja u sesnestercu kao Mitar Orsato bi dunuo penal na keca.Ne kažem da je bio penal na Mitroviću ali bi ga dunuo da je Englez bio u onoj situaciji.

Edited by Zadnji vezni
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Korektna utakmica. Mogao se očepurati i bod. Izmjene su bile dobre, s tim da Tadić treba da igra u prvih 11. Ilić je povezao redove i trebao bi da bude starter u sledećoj utakmici. Pavloviću svaka čast! Najbolji pojedinac na utakmici uz Belingema. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Helena said:

Ljudi, jel smo mi bili dobri ili su Englezi bili loši?:s_d:

 

Gospodin Sautgejt nam je dozvolio da igramo fudbal.

Ukratko.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Moje neke impresije

Mitrovic ili Vlahovic nikako zajedno. Poprilicno neprijatno je kad jedan mora da se vraca u dubinu, da kreira nesto na 30-40m od gola.
Lukic jako dobar.
Ilic fantastican.
Tadic mora da igra, samo ne znam koliko je moguce da odigra 90. minuta na visokom nivou.
SMS sramotno, jos citav njegov nacin trcanja i igranja dodaje utisak na to.
Zivkovic je zalutao na ovoj poziciji protiv ozbiljnih ekipa. Izgleda kao neki junior.
Pavlovic standardno na 100%.
Ostali prosjek.

Englezi sivi i nekonkretni. Da su imali ozbiljnije takmicare protiv sebe veceras, ne bi se dobro proveli.

 

Edited by nemanjau5
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dobro veče.
Zamoliko bih moderaciju da ubuduće ne zajljučava topk Grupa C dok traje utakmica Srbije. Želim da pišem na topiku koji nije navijački. I nije mi namera da provociram ove "cela nacija je reprezentacija" forumaše.

Možda i nisam jedini forumaš sa ovakvim rezonom,a i da jesam molim da mi se izađe u susret.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Issey said:

 

Ma jok. Neće Englezi juriti da nam daju 5 komada. Biće 1-0 ili 2-0...

 

Hate being right all the time...

 

Šteta što nisam stavio pare. Englezi sa Sautgejgom, to je zločin prema kvalitetu igrača koji imaju...

 

Zadovoljan sam sa drugim poluvremenom. Bili smo čak i bolji. 

Link to comment
Share on other sites

0-1

 

Klasicna utakmica naseg nacionalnog tima. Deluje da smo blizu a zapravo smo iskontrolisani sve vreme.

 

Piksi omasio debelo sa dva napadaca, to je mozda moglo kad se juri rezultat.

 

Nisam razocaran, nisam ni srecan. Ravna linija. Sad slede prava razocaranja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nemanjau5 said:

Moje neke impresije

Mitrovic ili Vlahovic nikako zajedno. Poprilicno neprijatno je kad jedan mora da se vraca u dubinu, da kreira nesto na 30-40m od gola.
Lukic jako dobar.
Ilic fantastican.
Tadic mora da igra, samo ne znam koliko je moguce da odigra 90. minuta na visokom nivou.
SMS sramotno, jos citav njegov nacin trcanja i igranja dodaje utisak na to.
Zivkovic je zalutao na ovoj poziciji protiv ozbiljnih ekipa. Izgleda kao neki junior.
Pavlovic standardno na 100%.
Ostali prosjek.

Englezi sivi i nekonkretni. Da su imali ozbiljnije takmicare protiv sebe veceras, ne bi se dobro proveli.

 

I Mladenović je bio više nego korektan

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Postavka z'brda -z'dola, borbenost na nivou, ali malo fudbala i same igre...  Sve u svemu da smo malo bolje bili poslozeni na terenu , možda se i moglo više. 

Mnogo igrača je bilo žrtva stojkovića i postavke na terenu pa nisu mogli doci do izražaja. 

Dosta borbe, trčanja i duela ,ali za nešto više mora se nešto uraditi i sa loptom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj rezultat bih potpisao pre tekme, tako da ok.

Šteta što nismo iskoristili Pikforda kepeca i Englesku koja nas je pustila da igramo.

 

Slovenci imaji Oblaka, a ima da nas prebiju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igračima svaka čast (osim SMS-u koji jednostavno nije dao ništa pozitivno večeras).

 

Sve što je bilo loše ide na dušu Piksiju - šuntava postavka igre i očito loša psihološka priprema zbog koje je početak meča izgledao kako je izgledao .

 

Ako je on u stanju da mu makar nešto dođe iz dupeta u glavu, biće ok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

Jovic nam se usro u zivot s onim prijemom na Tadicevu loptu. Ono je bio zicer za 1:1 i jbg skupo se na ovom nivou placaju takve greske.


Mislim da je bio nesporazum. Jovic je htio da ode jos u for, a Tadic mu je dao loptu iza. 
Mada da je klasa, primio bi je i pored toga svega 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nismo mogli nista sa gotovo nikad gorom Engleskom. :smiley26: Oni su bili prilicno losi, da se ne lazemo. 

 

Nemamo taj neki zavrsni pas. Neko konkretno proigravanje igraca, jedino ono sto je Tadic uradio sa Jovicem, 2x Mladenovic nesto proturio (ono Mitrovicu) i tu i tamo jos neko mozda ali ne konkretnom igracu. 

 

Izmene Piksija su bile korektne, iako mi se cini da je sa nekima od njih morao startovati. 

 

Odbrana je bila OK. Pavlovicu svaka cast. I da se zagradi, i da se izbori za loptu, iscacka, i da je ponese napred. 

 

Moramo jos bolje da igramo protiv Danske i Slovenije ako mislimo dalje, ne samo kao u drugom poluvremenu. Englezi su se bukvalno povukli i branili rezultat pa i nije bas reper da smo mi kao nesto mnogo dobri bili - bili smo bolji ali ne dovoljno. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U zivotu nisam vidio da ekipa sa ovoliko talenta igra ovako jadan fudbal. Drugo poluvrijeme nabijanje lopte ko da su prime Stoke, a ne ekipa sa ogromnim brojem igraca top klase. Kane ko Dzeko za reprezentaciju nakon sto je noc prije s Pjanicem pio do 7 ujutro u kafani, Foden vise gledao da krade vrijeme nego da napravi nesto konkretno. Njemacka bi ovako teretnog i sporog protivnika rastavila gore nego Skote iako imaju manje individualnog kvaliteta d Engleza ali zato jedno 50 puta boljeg trenera. 

 

Srbija jalova jebi ga. Bez Tadica ocito niko nije nista u stanju kreirati, a na centarsuteve protiv ovakve fizikalne ekipe nece ici. Vidjet cemo kako ce izgledati protiv Slovenaca i Danaca. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...