Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

4 minutes ago, Milko Miller said:

Do sada odličan utisak svih novajlija

Sad si me podsetio one utakmice sa Surdulicom. Kada su se Causic, Marin i Boaci (valjda im to bio debi) upisali i ostavili dobar utisak. :D

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Dusko said:

Sad si me podsetio one utakmice sa Surdulicom. Kada su se Causic, Marin i Boaci (valjda im to bio debi) upisali i ostavili dobar utisak. 😄

Tačno. 6:0 bilo. Upisao se i veseli Džonatan Kafu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Small Owl said:

Ja nisam nesto presretan onim sto je pokazao Puma.

Puma je igrač kome je potreban dobar bek. On nije Bukari koji će brzinom da uleti u kazneni i šutne u gol. On najčešće zalama i ulazi u sredinu i proigrava saigrače(za razliku od Bukarija) i tu je potreban bek koji zna da protrči iza leđa i da centrira. Nešto slično što smo imali u duetu Lazetić-Ninkov. Puma sam na desnoj strani ne može mnogo. 

Link to comment
Share on other sites

Mnogo se gleda samo kroz prizmu napada. Lane i Puma su drugačiji profili krila. Mene je na primer danas Puma kupio kod sprinta sa protivničke polovine kako bi zatvorio desnu stranu kod protivničkog kontranapada. I uspešno to uradio. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fasper said:

Mali Lane je vec sada bolji igrac od Pume. 

Cigani kraljevi hot takeova.

 

Dobro ljudi ovo je Jedinstvo koji je jedan od najslabijih klubova u ovogodisnjoj tuznoj JSL.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Don Dusko said:

Cigani kraljevi hot takeova.

 

Dobro ljudi ovo je Jedinstvo koji je jedan od najslabijih klubova u ovogodisnjoj tuznoj JSL.

I protiv takvog Jedinstva Puma je uspeo da bude najgori na terenu.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Raduje da pored 4 gola , stvorili smo još 3-4 zicera.

Dobar tempo, solidan presing, I ono najbitnije nismo stali posle 2:0, nego smo išli na gol više. Ozbiljan pristup od prvog minuta. Ni promila šanse nismo ostavili da nas ugroze. 

 

Treba imati na umu da smo igrali bez dosta igraca koji se očekuju u timu, poput Glazera,Spajića, Ivanica,Seol -a...

 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Čočo said:

Puma je igrač kome je potreban dobar bek. On nije Bukari koji će brzinom da uleti u kazneni i šutne u gol. On najčešće zalama i ulazi u sredinu i proigrava saigrače(za razliku od Bukarija) i tu je potreban bek koji zna da protrči iza leđa i da centrira. Nešto slično što smo imali u duetu Lazetić-Ninkov. Puma sam na desnoj strani ne može mnogo. 

Puma po stilu igre podseca na Robena, da me neko ne shvati pogresno ne po kvalitetu vec po stilu. Stalno se namesta na levu nogu, desnu ocigledno jako retko upotrebljava verovatno samo kada mora. Novajlije treba tek da se uklope i priviknu na novu sredinu, ligu i sve ostalo. Prvi utisak za one koji se razumeju u fudbal je pozitivan. Za nasu ligu smo bas level iznad komsija, za LS smo tanki stim sto je ne pljujem toliko upravu. Da li moze bolje moze i tek kako bolje ali ljudi mi da za svaku poziciju damo po 5 miliona kao za Hvanga sto smo dali mi nemamo sta da trazimo protiv Sitija, Rela, Barse i td... Nas nivo su Danci, Svajcarci,Cesi, Grci a mi i tek kako mozemo da igramo sa njima sto smo i dokazali i pokazali. Bolje biti relan nego mastati kako mozemo da napravimo tim koji ce igrati egal sa nekim Sitijem, Bajernom i td... To ljudi nije realno...

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Čvarkov said:

 

Valjda i od samog početka :classic_biggrin:

Brate, kakav danak neiskustvu, Petar Denda, jako i do samog kraja gde je do samog kraja "do srećne završnice". Ušao je jako i završio kako treba :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Knipex said:

Brate, kakav danak neiskustvu, Petar Denda, jako i do samog kraja gde je do samog kraja "do srećne završnice". Ušao je jako i završio kako treba :default_coffee:

 

Brat znam, nego sam izmenio Dendino jer ovaj samo što je ušao/debitovao (početak). :classic_biggrin: kao fora hehe 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...