Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

2 minutes ago, Sector said:

Iskreno mnogo bolja opcija je neigrati LŠ nego je ovako igrati, blamira se klub bezveze sa ovim debilima.

 

Ne bi uradili ništa ni da ulože 500 miliona, tako da bolje da igraju, nek bar uzmu neke pare... 

Edited by Issey
Link to comment
Share on other sites

Što nisam novinar da budem na KZŠ ovog nafuranog trenerskog bezveznjaka?

tSC ništa gore ne bi igrao od nas u LŠ.

Kakva brukamo sramota .

2024 godina plešu Rodić ,Katai,Kanga i na klupi taktičar Miloje.Sunce ti ebem.Nikad veći budzet ovo ono.

Daj da prodaju bar malog Maksu,upropasti će ga ovaj stručnjak sa klupe.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, pored svih gluposti meni golman Ilić ostavio najveći utisak. Svaki put kada treba da reaguje, da li na šut ili bilo kakva druga intervencija, on kasni u polasku kao da ima ping 200 a ostali na terenu od 5 do 10. Kakav lager jbem te živote.

  • Like 9
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ne pamtim goru evropsku utakmicu Zvezde u ovom novom ciklusu. Do sad mi je bila upravo Monako - Zvezda kod Cokne, pre toga Sasuolo - Zvezda kod Grofa, ali ovo je ipak novi nivo. 

 

Na stranu individualni nekvaliteti u liku i delu Ilica golmana, Spajica kapitena, Rodica besmrtnog, te dvojca miljenika Dalsija i Olanjinke, koji su doslovno zalutali na ovaj nivo fudbala, a sve vise se cini da je i Krunic za staro gvozdje, mi timski delujemo kao kompletna 0.

 

U napadu neuigrani, u odbrani nesigurni. Sve na improvizaciju, sto i ne cudi kad se uzme u obzir da Milojevicu Superliga ne sluzi nicemu, osim da izvede sastav koji dogovori sa Terzom. 

 

Sramota. 

  • Like 13
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Knipex said:

Ne znam, pored svih gluposti meni golman Ilić ostavio najveći utisak. Svaki put kada treba da reaguje, da li na šut ili bilo kakva druga intervencija, on kasni u polasku kao da ima ping 200 a ostali na terenu od 5 do 10. Kakav lager jbem te živote.


Najjači je bio kod poništenog gola kad se samo bacio u gomilu ispred, bez ikakve ideje gde je lopta. Tu ga sudija spasao. Takođe, nogom danas katastrofa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Milojevic ima itekako udela u ovom sramnom izdanju,ali pre svega su igraci doprineli ovako uzasnim  rezultatima.Toliki broj "neiznudjenih" gresaka i tolika kolicina bola u penisu davno nije vidjena...Ovde ne pomaze promena trenera jer je ovo skup nekarakternih igraca...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, NikeAir said:

Milojevic ima itekako udela u ovom sramnom izdanju,ali pre svega su igraci doprineli ovako uzasnim  rezultatima.Toliki broj "neiznudjenih" gresaka i tolika kolicina bola u penisu davno nije vidjena...Ovde ne pomaze promena trenera jer je ovo skup nekarakternih igraca...

Ima ta sitnica da prošle godine nismo igrali ovakve mečeve u LŠ.

Link to comment
Share on other sites

Rekapitulacija svih 10 primljenih golova do sada, sve smo sebi dali:

 

1. gol Krunic na gol liniji gleda dal je ugasio sporet,

2. gol Glazer bira stranu ko za penal na slobodnjaku, ostaje na krivoj nozi i prima gol u svoj ugao,

3. gol Elsnik pocetnicki gubi loptu i pravi faul za slobodni, Glazer opet prima gol u svoj ugao sa 25m u Milanu,

4. gol Krunic umislio da je Pirlo, oteli mu loptu kao detetu i dali gol,

5. gol Spajicu uspelo sto je pokusavao celu utakmicu, dodaje protivniku u noge,

6. gol Drkusic se zalece ko june i pravi penal,

7. Minamino koristi Silasovu neuspesnu ofsajd zamku,

8. Spajic asistira Embolou,

9. Singo neometan ulazi u 30m, zalece se i sutira bez bloka,

10. Rodic kliza.

 

   Krunic je poceo jako, ali ga Spajic sustize. Upravo je Spajic dodao Golovinu zicer koji promasuje, dok kucam post.

   Ja da sam ovoliko izgresio, izbacili bi me i blokirali iz Viber grupe za termin u balonu.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...