Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

32 minutes ago, Knipex said:

Kako stojimo sa amigom 500 ili spektrumom ZX?

Ja sam imao 500+ :classic_biggrin:  mogao bi da ponudim izvesne skautin usluge u protiv vrednosti za šušteću monetu :s_d:

 

Spoiler

Commodere 64 prvo ..

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, pentatonik said:

Misli na konjpjuter

Nego čitam što pišete za ovog norveškog trenera. Bilo bi fora da Terzić i Mrkela obuku odela i kravate i krenu po njega ko onda po Bahara

Ne treba da se zacudimo ako nam on bude sledeca meta... Samo za Norvesku ce im trebati i kaputi jbg hladno al standard...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam drugo poluvreme opet sa akcentom na deo od 65. minuta do kraja kada smo ubacili Mislona i Duarte u igru i malo prodisali. Hteo sam da malo bolje pogledam šta nam je ostavilo prostora i kako smo došli do gola. Moram prvo da pohvalim Miloja da je dobro spemio prekide. Vidi se da je planirano da se Mimović ili neko drugi ubaci iz drugog plana i da lopta ide na dalju stativu. Nekoliko minuta posle gola imali smo sličan prekid sa druge strane koji je ovog puta Elšnik izveo i tu je izgledalo dosta lošije. Bio je posle i kadar na Miloja gde se videlo da je ispizdeo jer se niko nije ubacio na dalju stativu. 

 

spacer.png

 

Drugo, primetio sam da Bode ostavlja mnogo prostora po stranama. Njihov teren je po transfermarkt-u 65 metera širok a naš 73 metara. To samo govori da se naša igra mora bazirati na krila jer njihov 4-3-3 sistem to dozvoljava.

 

spacer.png

 

Treće, Bode po automatizmu napada sa dosta igrača. I to ostavlja promaje na sve strane gde im je pogotovo teško da to isprate na velikom terenu. Tako nešto je moglo da se vidi protiv Dinama na Maksimaru.

 

spacer.png

 

Ili protiv nas:

 

spacer.png

 

 

Uzimanjem toga u obzir mislim da naša postava može ovako da izgleda. Akcenat stavljam na krila koja bi se duplirala i na defanzivne karakteristike naših veznjaka koja bi ta dupliranja morali da pokriju. Pošto Olajinka ne može da igra po krilu stavio sam ga na mesto devetke a Bruno sam spustio malo ispod na mesto lažne devetke. Kako obojica dobro igraju glavom i kako se bolje kreću od Šerifa, više bi nam značili u napadu i tranziciji. 

 

spacer.png   

 

spacer.png

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Amigo21 said:

Ne razumem?

Mlad si pa ne znaš. Napravio si tipfeler i umesto stari si napisao atari. Atari je stara marka računarskih konzola. Njegova konkurencija su bili Amiga 500, Spectrum ZX i Commodore 64.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo odgledao sam svake od večerašnje 4 utakmice kvalifikacija za LŠ po malo i ono što je bilo za mene šokantno,da niko od 8 ekipa u pomenutim utakmicama nije planski i sa namerom prepustio protivniku posed,igrao sa nekim defanzivnim blokovima,uvukavši se svom golmanu u krilo sa 0 šuteva ,0 šuteva u okvir i 20% poseda,ono što mi igramo sa ovim vrlim taktičarem na klupi.Koji spozna čari igre i uzme se upamet kad počne da gubi i da brod tone.Doduše i tad kasni sa reakcijama.

Da ponovim,NIKO ne igra niti se trudi niti postavlja igru bunkera,antifudbala gde jedna ekipa igra Viktorije dok druga bunari i čeka kad će da ga primi.

 

Svi pokušavaju da igraju fudbal,da daju gol,pokušavaju sa izlascima na polovinu protivnika,pasovima,ubacivanjima ,koliko mu to talenat ekipe dozvoljava ali i protivnik.

 

Ali možda ja samo serem i loše vidim viziju našeg trenera,pa ga napadam bez osnova.Ili pak svi ostali igraju lepše i konkretnije pa sam ogorčen?Jebem li ga?!

Edited by Zadnji vezni
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, BattleBender said:


Hauge je, tehnicki pojam za sve nase, i izgledao je kao Messi na terenu. Ni ostali nisu losi. Uopste tehnika nije problem njima.
A i sta je tehnika? Likovi imaju sasvim dovoljne tehnike da se na prvu dodaju u tim uigranim, fluidnim sablonima.
Nisu mnogo okretni i brzi na malom prostoru, to je jedino sto nemaju. Tehnika ima je sasvim ok.
Dobra su ekipa.

Pre bih rekao da su se umorili od visokog tempa koji su gurali ceo mec.
Na pocetku su sve te nase, doduse retke, izlete kad smo radili presing resavali rutinski. Mlada ekipa, mozda jos ne dovoljno iskusna, ali daleko od nekakve limitiranosti.

Tu gresis vrati na tv i vidi kad smo prvi put znaci to je u prvih neki 10 min utakmice prebacili teziste na njihovu polovinu kako jedno 3-4 min nisu znali gde se nalaze i nisu mogli da izbace loptu dalje od svojih 16 kad su ih nasi pritisli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stanko1997 said:

Ista ona stranica koja je prva izbacila da Drkušić dolazi na pozajmicu, piše da Rubin sprema ponudu od 1.5 milion evra za Stojića, i da smo spremni da ga prodamo. Za mene, do sad, neviđena stvar.

Očekuj to i za malog Laneta uskoro. Milan neće da trpi da mu sin ne igra i uvaliće ga terzinjo negde pošto malog ne mogu da ucenjuju.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

On 8/21/2024 at 1:15 AM, Shunsuke Nakamura said:

Ovo je toliko besmislen i loš tim da nema smisla nešto duže pisati. Prvo što nemamo golmana. Ilić hvaljen na forumu kao odlično pojačanje a njemu je prava mjera neki Voždovac ili Radnički. Rodić i dalje ordinira po lijevoj strani, Spajić kapiten stub odbrane. Seol defanzivno igrač manje. 

 

Vezni red potpuno nekompatibilan. 6 igrača na jednoj poziciji a nemaš zadnjeg veznog. Ilić igra desno krilo? Olajinka operisan od fudbala. I Šerif koji nikad neće naučiti da igra fudbal, i to ne mogu promijeniti golovi i povremeni bljeskovi u domaćoj ligi. 

 

I šta ćemo mi u LŠ? Da nas svi tamo odvale od fudbala. Da gledamo bunkere 90 minuta, jer Milojević drugačije ne zna. 

 

Problem jedan, dva i tri je Milojević. Trener iz prošlog veka. Posle ide skarabudzen tim i sve ostalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bih imao ništa protiv prodaje Stojica jer nije neophodan, smanjili bi igrački kadar i vratili bar uloženo. Iako ces naravno samo kod Terze da vidiš da se igrač kupi i prodaje u istom prelaznom roku. Samo još fali da prodaje i vrati igrača u istom prelaznom roku da kompletira fudbal. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, fradler said:

56143_serif_iff.jpg?t=1724315248

 

:lol_2:

Budi srećan što imamo takav skauting (odnosno kombinaciju sa Stojićem) pa si dobio priliku da igraš u LŠ ,da se opet boriš za istu i što uzimaš tolike pare ,a fudbalski si "balvan".

 

Link to comment
Share on other sites

Vidi, po meni je Šerif sasvim korektno odigrao i ne vidim da mu se može zameriti nešto mnogo. To što je taktika bila takva kakva jeste nije on kriv. Opet, ovako kačiti ovu glupost javno je više odraz njegove nezrelosti.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Zadnji vezni said:

Budi srećan što imamo takav skauting (odnosno kombinaciju sa Stojićem) pa si dobio priliku da igraš u LŠ ,da se opet boriš za istu i što uzimaš tolike pare ,a fudbalski si "balvan".

 

Ma kakve on pare uzima, on tu igra siguran sam za Mizernu cenu. Tu najveći deo uzima terzić I stojic...lopovi su prijavili transfer 4.miliona. ni gram sumnje nemam da su se ugradili.

Link to comment
Share on other sites

Djiga će posle ovih kvalifikacija ili biti prodat na prvu ponudu ili sklonjen na klupu kao što je već bio slučaj.  Razlog može biti u tome što se mnogo izdvaja a to "pedantni" stručnjak ne voli. 

Tandem će činiti Drkušic i neprikosnoveni Spajic...zamena Lekovic . Nece sigurno prodati  rodica , zna se ko se prodaje, I od čije prodaje se isplaćuju plate za kangu, Kataia,rodica,spajica  i druge primače plate. 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...