Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

1 minute ago, Charles De Ketelaere said:

Ovo su baš viktorije, ali ne ugrožavaju vas, što ne znači da neka van 16 neće ući ili neki dupli pas proći. Očekujem makar malo otvorenije u drugom poluvremenu, ovo je teško izgurati 90 minuta...

 

Imaju uvek potez vise, ali jednom nece imati. Problem je sto mi bukvalno ne igramo nista, i jedino gol mozemo da damo na neki korner user. Ali kao sto rekoh, ne moze Milojevica vecno da sere. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Sram te bilo Milojeviću!!!

Sram te bilo Terziću!!!

 

Ne želim više ovo da gledam.

Sa luzerom na klupi i sa fudbalom koji je sraman i bode oči ne može se više i bolje od ovog što upravo prikazujemo.

Za Našu ligu sa ovim timom može i moja pokojna baba da bude trener CZ.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Imaju uvek potez vise, ali jednom nece imati. Problem je sto mi bukvalno ne igramo nista, i jedino gol mozemo da damo na neki korner user. Ali kao sto rekoh, ne moze Milojevica vecno da sere. 

A još su mu UEFA dušmani ukinuli pravilo gola u gostima.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

Ovo su baš viktorije, ali ne ugrožavaju vas, što ne znači da neka van 16 neće ući ili neki dupli pas proći. Očekujem makar malo otvorenije u drugom poluvremenu, ovo je teško izgurati 90 minuta...

 

Prike, ako si srcem i dusom prinudjen da gledas onaj vas antifudbal, ne moras bas i ovim nasim odronom od igre da krvavis oci 🙂 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Greška epskih razmera je vraćanje Milojevića. Neka nas i uvese u LŠ, ali ovo je blamaža 

Koji bi trener koji drzi do sebe dosao kod terze i kompanije

Link to comment
Share on other sites

Nije mi bilo teško potražiti statistiku protiv Sitija u gostima prošle godine. Ispadoše tu negdje ili bolji od Sitija. U svakom slučaju, večeras idu mejlovi na sve adrese u klubu sa svih mejlova koje imam. Znam da neće promijeniti ništa ali moram, za svoju dušu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I onda se jos ljuti kad ga nazivaju "defazivni trener" a trebao bi biti pocastvovan jer ovo nije ni defazivni fudbal vec obicna seljacka bunkercina od 20 ocenasa i 10 bozijih zapovjesti!

Fujcina jbt!!!

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Bezveze. Sa ovakvim razmisljanjem i nacinom igre potpuno je nebitno da li cemo ovo proci ili ispasti, jer tapkamo u mestu i ne napredujemo. Ne znam kome je vise ovo zanimljivo i ko moze da gleda. Bukvalno kao da gostujemo Realu, a ne ekipi od koje smo bar duplo vise ulozili u igracki kadar. Zali boze ovih nasih igraca koji imaju odredjen kvalitet ali je skroz ugusen i zrtva je kukavicke taktike.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...