Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Bolji je Falcineli od Pesica, o Endiajeu da ne pricam. Ohi mi je isto tanka prica, nejasno sto je tiha patnja cigana. 

 

Meni je Boaci iz prvog mandata za klasu najbolji spic kog smo imali u zadnjih 10 godina. 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Guru said:

Meni je i Falćineli bio dobar - pametan i školovan igrač, odličan u presingu, borio se kao lav sa protivničkim štoperima i uspevao da zadrži loptu dok se neko od saigrača ne ponudi, lepo je kombinovao sa Kataijem, Ivanićem i Benom... Definitivno nije bio gol igrač, al' je sve ostalo radio na prilično visokom nivou, plus smo tada igrali dobar fudbal, dočekali proleće u Evropi, igrali i onaj dvomeč sa Milanom... Generalno mi je ostavio pozitivan utisak i rekao bih da je u tom trenutku ipak bio pogodak, iako nije imao neku impresivnu statistiku.

Da, dobar je bio Italijan. Te sezone se cesto provlacilo kako nije gol igrac, kako fale njegovi golovi, a mnogo je radio za tim i ostavljao prostor za Kataija i Ivanica koji su imali neke brutalne statistike i obojica verovatno odigrali najbolju sezonu u karijeri. Samim tim je prica o golovima nekako bila napamet, nama to uopste nije falilo. Promasen zicer Gobeljica nas je kostao izbacivanja jednog Milana i plasmana u 1/8 finala LE sto bi bio najbolji plasman u evropskim takmicenjima u prethodnim godinama, pa i decenijama.

 

Ohi mi je bio onako, neubedljiv, ali je nepravedno skrajnut i mislim da se zbog toga kukalo. On nije dobio priliku da pokaze da li zna ili ne zna, iako je u tadasnjoj konkurenciji ipak bio najkvalitetniji spic kojeg smo imali. Mislim da bi on na svakoj prvenstvenoj utakmici dao gol da je igrao, ali nije imao neku izrazenu karakteristiku kojom bi pravio razliku u Evropi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ohi nije bio fudbaler. Valjao je loptu po zemlji kao neki sedmogodišnjak sa drugarima na terenčetu iza zgrade. Jedini kvalitet iznadprosečan atletizam za igrača njegove visine i vrlo dobra anticipacija.

 

Boaći je bio atletičar. Kad je telo zakazalo, isplivalo je fudbalsko neznanje. Falčineli je Žiru za siromašne i kao takav super za nas u tom trenutku. Ndiaye je inteligentan, školovan, ali nezgrapan, tehnički limitiran. Ako bude radio na koordinaciji, prodaće se za dobre pare. Sa pravim stavom, lagano ide na 20+ golova u sezoni. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zna li se kako će nam izgledati 11 u domaćici sa ovim bonus pravilom?

 

Koliko vidim ostaje isto godište, što znači da je Điga ponovo bonus i verovatno jedan od te dvojice. 
Možda Mimović?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bax said:

Zna li se kako će nam izgledati 11 u domaćici sa ovim bonus pravilom?

 

Koliko vidim ostaje isto godište, što znači da je Điga ponovo bonus i verovatno jedan od te dvojice. 
Možda Mimović?

Plus su tu Šljvić,Lane jr,možda Sremčević ako ne ode na pozajmicu.

Videćemo ko će zaigrati u prvom kolu.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Meni je odlična ideja sa ovim novim pravilom od 2 bonus igrača. To znači da u toku jedne utakmice mogu 4 mlada igrača da dobiju priliku. S obzirom da mi sad u timu imamo dosta mladih bonusa, kvalitetnih i perspektivnih, odlična prilika da se razvijaju i dobiju šansu. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, najoštrija olovka said:

 

@Čočo

samo sto mi od toga kao klub nemamo nista, u smislu da docekamo njihove najbolje partije, vec budu prodati odmah nakon sto nagoveste potencijal, poput mijatovica, nedeljkovica, lazetica, ranije grujica.

Za Lazetica jedini dobar posao sto je prodat

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim da se pominje da Radojević otpada, I da nece dobiti šansu. Na toj poziciji je Seul, a zamena mrcina rodić.  

Meni on nije loš i ima materijala itekako. Npr ima bolji centaršut nego svi bekovi zajedno ( rodić,nikolić, mijailovic)..jedino sto je slab fizički.

 

Sad neka gledaju šta će sa Kabicem. Šansu da dobije nema trika. Kupili ga za 800.000 , nije se nametnuo, pa probali sa Torinom, naravno nista, i evo opet se vratio. Naravno pod ugovorom do 2027.

Slično će proći i neškova kombinacija iz Lučana od 2 miliona.

 

Dalsio ok, mali uzorak da bi se videlo. Uz Hvanga može biti dobro. Ilić ima prostora za napredak. Videćemo Seul-a, da li moze da donese svežinu levo, pošto cenim da je desno rezervisano za "reprezentativca" ..

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CuaTheTime said:

Mimovic

Bilo bi dobro da to bude on, ali sam vrlo skeptičan po tom pitanju i mislim da će Mijailović imati prednost . Mimovic je sad bio poonajbolji na terenu i kad god mu je pružena šansa on je po meni iskoristio. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, No name said:

Bilo bi dobro da to bude on, ali sam vrlo skeptičan po tom pitanju i mislim da će Mijailović imati prednost . Mimovic je sad bio poonajbolji na terenu i kad god mu je pružena šansa on je po meni iskoristio. 

Direktor botuje za njega, verujem da je u ligi bonus Djiga i on. Za evropu se nadam da ce Seol desno a Anan levo

Link to comment
Share on other sites

Tražimo titulu iz 1986. Terzić je skroz otišao sa pameću. Prvo FSS ne može da bude nadležan za to, drugo ako FSS i donese odluku to neće imati nikakvu važnost. I treće, ostavite se ljudi šampionata od pre 40 godina, nema apsolutno nikakvu važnost sada to.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Navijate za jedan od najvećih klubova u ovom delu Evrope i pričate o nekoj nevažnosti titule koja je oteta i dodeljena drugome, kao i godinu dana kasnije? Nemojte da se zajebavate. Drugi je padež što svima smeta lik koji je taj zahtev podneo, i koji je na čelu kluba. Potpisujem da se niko ovom zahtevu ne bi "zgražavao" da ne potiče od čoveka koji se zove Zvezdan Terzić.

  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 hour ago, Stanko1997 said:

Navijate za jedan od najvećih klubova u ovom delu Evrope i pričate o nekoj nevažnosti titule koja je oteta i dodeljena drugome, kao i godinu dana kasnije? Nemojte da se zajebavate. Drugi je padež što svima smeta lik koji je taj zahtev podneo, i koji je na čelu kluba. Potpisujem da se niko ovom zahtevu ne bi "zgražavao" da ne potiče od čoveka koji se zove Zvezdan Terzić.

Ako ćemo da lomimo sada dlaku na tri dela, titula nije trebalo da se dodeli zbog nameštenog zadnjeg kola. Sada se svi pravimo naivni i nemušti? Ako si rođen 1997, kao što piše, onda nemoj leba ti da pričaš o događajima koji su desili više od 10 godina pre nego što si se rodio, nego si čuo kada je neko nešto pričao. 

Nema FSS nikakvu nadležnost nad šampionatom koje je bilo pod krovom FSJ, tako da je ova priča jednostavno prodavanje magle i ako to FSS usvoji, apsolutno neće imati nikakvu vrednost, ali će biti čin nasilja i samo dodatni argument onima koji pričaju da Zvezda namešta sve, pošto ako FSS može da dodeli titulu iz 1986, zašto ne bi i im 2025.

 

A da je Terzić istorijska mrlja i bruka našeg kluba - jeste.

 

Edited by Don Juan
  • Like 5
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Don Juan said:

Ako ćemo da lomimo sada dlaku na tri dela, titula nije trebalo da se dodeli zbog nameštenog zadnjeg kola. Sada se svi pravimo naivni i nemušti? Ako si rođen 1997, kao što piše, onda nemoj leba ti da pričaš o događajima koji su desili više od 10 godina pre nego što si se rodio, nego si čuo kada je neko nešto pričao. 

Nema FSS nikakvu nadležnost nad šampionatom koje je bilo pod krovom FSJ, tako da je ova priča jednostavno prodavanje magle i ako to FSS usvoji, apsolutno neće imati nikakvu vrednost, ali će biti čin nasilja i samo dodatni argument onima koji pričaju da Zvezda namešta sve, pošto ako FSS može da dodeli titulu iz 1986, zašto ne bi i im 2025.

 

A da je Terzić istorijska mrlja i bruka našeg kluba - jeste.

 

1. jedini koji se prave naivni i nemušti su oni koji su u toj mutljavini i učestvovali. Lako ćeš ih prepoznati, sad su pošteni, nekad su nosili simpatičan barjak na utakmicama.

2. apsolutno nema veze ko je kad rođen, nego da li neko želi da prouči tematiku i istraži nešto o događaju. Kao da sam ja tebi napisao "Ako si rođen xy godine onda nemoj leba ti da pričaš o Drugom svetskom ratu jer si rođen 30/40/50 godina posle toga", nema poente.

3. taj "čin nasilja" i argument da Zvezda namešta sve može da posluži samo onima koji nemaju zdrav razum, i pecaju se na propagandu, a ovaj gore pomenuti barjak zaboravljaju. Ti, kapiram, nisi taj.

4. da, Zvezdan Terzić jeste istorijska mrlja i bruka Crvene zvezde. Što nas vraća na početak priče, najveći razlog što se ovaj zahtev dočekao na nož, iako se većina nije ni pozabavila tematikom događaja, nego je samo prestala da čita kod "Zvezdan Terzić podneo zahtev..."

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...