Jump to content

Recommended Posts

32 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Clippersi i Hwaksi zainteresovani da angažuju Aleksu (Eurohoops).

Voleo bih da im Aleksa uzme pare ali po meni je ovo tesko ostvarivo i ako se ostvari bice brzo poslat u g league.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Buyout mu je 2,5 miliona, a potpisao je minimum ugovor za 2,1 milion. Maksimalno obestecenje je 850 hiljada tako da prakticno igra za 450 hiljada. Sigurno se odricao bar milion dolara, verovatno i vise. Doduse svakako ne ulazi u finansijski rizik kao Kampaco ko prakticno nista nije zaradio dok je igrao u Americi.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Chaos Is Me said:

Zion izgleda dramatično smršao.

Ocuh kaze da je sada 127 kila, namerava da stigne do 123. Nadam se da se nece ponovo ugojiti, bila bi steta.  

4 hours ago, Урош19 said:

 

Kako ce da ga dovedu? Jeftiniji bi im bio Gary Trent Jr, Micica mogu jedino preko trejda da dovedu. Mozda da Charlotte ucini uslugu i uzme im Gucci man, mada ne znam zasto bi to uradili. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Smrtokapa said:

Ne znam kako nisu videli da Vasa previše voli da carini loptu. S druge strane, angažovali su jednog Vestbruka, u poređenju s njim Vasilije je Saša Vezenkov.

Znaci imamo Mareja, Vestbruka i Vasu kao carenike. ;D

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Republička uprava carina - ispostava Denver.

 

Steta sto covek nije bio u kosarci, no samo u fudbalu, idealna situacija da ih Kokeza vodi. Ionako sam cuo da je zapalio u USA. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...