Jump to content

Recommended Posts

Steta je za kosarku sto je Dzejlen Braun MVP finala.Znam da vecina i ne gleda utakmice i da samo pisu na osnovu brojeva, ali ovakav antitalentat u nekom sportu nikad nista uzeo nije.Mene je sramota kao ljubitelja kosarke da ovakvi likovi dobiju bilo kakvu nagradu.Sramotno.

  • Love 1
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jerotije Pantic said:

Steta je za kosarku sto je Dzejlen Braun MVP finala.Znam da vecina i ne gleda utakmice i da samo pisu na osnovu brojeva, ali ovakav antitalentat u nekom sportu nikad nista uzeo nije.Mene je sramota kao ljubitelja kosarke da ovakvi likovi dobiju bilo kakvu nagradu.Sramotno.

 

Jedino ako sebe ubrajaš u tu većinu. 

Link to comment
Share on other sites

Mnogo je napredovao Jaylen, vidi se da nije bogom dan prirodni talenat kao Tatum npr ali je baš postao 2-way zver. Takođe je u pitanju impresivan atleta koji jedini može da izađe na crtu Edwardsu kad je u pitanju kombinacija atletike, eksplozivnosti i gole fizičke sile na poziciji SG. 

 

Najveći antitalenat koji je u novijoj istoriji uzeo FMVP je Giannis naravno, al on je fizikalac sa druge planete pa jebiga.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 

Potpuno se slažem, isto tako mogu recimo da se kurče i Sacramento Kingsi kako su bili NBA šampioni jer su osvojili jednu titulu kad su bili Rochester Royalsi

 

Treba da se računaju samo titule osvojene u tom gradu. 

 

Quote

Bill Simmons Says The Lakers Are Cheating By Counting 17 NBA Titles: "They Count Five Minnesota Championships"

 

Bill Simmons thinks the Lakers should stop counting the five titles they won before relocating to Los Angeles.
Bill Simmons has aggravated Los Angeles Lakers fans while celebrating the Boston Celtics' 18th NBA Championship win on his podcast with his father as the guest. Simmons said the Lakers cheated their 17 NBA Championships count by claiming the five titles the franchise won while they were the Minneapolis Lakers.

"The Lakers cheat though... They count five Minnesota championships. You know what I heard? I think they're gonna count the In-Season championship too. So I think the Lakers' fans think they're still tied. Cut this out as a social clip: You guys can't count the Minnesota titles. They don't count. You stole the team from Minnesota. You don't get to count the titles. "

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skyglider said:

You don't get to count the titles. "

 

Procitao sam "you don't get to count the titties." 

 

Mislim da je dosta interneta za ovu nedelju.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

ESPN Sources: JJ Redick has agreed on a four-year contract to become the next coach of the Los Angeles Lakers. Rob Pelinka offered job this morning and Redick’s started working on a staff to surround himself with experience.

Link to comment
Share on other sites

Jašta, Bron bira trenere, a ne može da izdejstvuje da trejduju neki bedan pik 🙂

 

 

Sad da vidimo šta će Pelinka da uradi, ali je još bitnije i šta će DLo, jer ako odbije player option, biće teška situacija za Lejkerse.

Link to comment
Share on other sites

Na prvi pogled ako je glava za glavu djeluje ko pljacka za OKC. Dobiju tipa koji se vise uklapa u ono sto oni zele + rjese se momka koji nije fit. OKC je vec dobra defanzivno a ovaj ako zdrav ostane ucinice ih elitnom ekipom na toj strani terena. Oba igraca su u contract year ali je izvjesno da bi Giddeya morali platiti vise nego sto bi morali Carusa pa sve da obojica igraju odlicnu sezonu svako za sebe. Bullsi neki reset odrade da probaju sa njim ko prvim plejom da nesto naprave pa eo da vidimo koliko je to izvodljivo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko bi morali Gidija platiti, ali za Karuza već idu priče o 80/4.  

 

Ne vidim ni šta bi mogli da izvuku za Karuza, jer i Gidi je premija sa svojih tek 21 godinu.

 

Mnogo se priča o odbrani Tandera, ali nisu rešili pitanje pleja, jer SGA nije punokrvni plej. Pokušali su da igraju sa Dalasom sa ograničenom Gidijevom minutažom, pa smo videli kako su prošli. Ispravno je što su trejdovali Gidija, ali morali su da ganjaju pleja.

 

A da se ne može niđe bez pleja, dokaz su i Finiks Sansi, tri gola skorera i metla od Minesote.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...