Jump to content

Recommended Posts

Zao mi Medzika, ali ovo je velika skola za njih, a i uprava je dobila dovoljno informacija da zna kakve igrace da ganjaju za sledecu sezone. 

 

Btw. Tuzno kako bas nista nije ostalo od Geri Herisa. 

Link to comment
Share on other sites

Ja mislio da su paraolimpijske igra u Parizu u septembru, međutim ovo što se dešavalo danas u Klivlendu me pokolebalo.

 

Ne samo tetraplegičari Franz Wagner i Jalen Sucks, nego i sve ostalo, do zvijezda kojima treba po 30 šuteva i 20 bacanja da daju 40 poena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dracarys said:

Jokić čim ne može da dominira oko reketa, jer mu Minesota koncepcijski ne odgovara, odmah ima problema da natovari dobre procente. Imaće on sigurno neki meč sa dobrim procentima, ali na duže staze, baš, baš teško da će se vratiti statistički na staro, jer igra protiv dva centra, a ne jednog. To je nebo i zemlja kada se recimo porede sa Dejvisom koji je više PF.

Ma to nije problem, i ja mislim da neće imati oko 60% šuta koliko je imao protiv Lejkersa. I prošle sezone je imao nešto iznad 50% šuta protiv Minnesote, mada je tada imao problema sa zglobom. 

 

Nego ti si napisao da će Jokić imati oko 40% šuta u ostatku serije, što jeste izuzetno debilna izjava. Ne znam da li je ikada u karijeri Jokić vezao dve utakmice sa 40% šuta, a kamoli celu seriju. Niđe veze.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Beonegro said:

Jalen Sucks

Nema mesta slenderovanju Sagza na internetima. Lik je sabio sezonu. 

Orlando ima čemu da se raduje čak i nakon ovog raspada u 7. 

41 minutes ago, Урош19 said:

 

Fanovi Lejkersa kad ne bi sve o njima pravili pomrle bi sve Pande, svaki igrač se kao pretvori u Džordana protiv njih, a ostali su kao slepi pa ne vide da se Marej raspadao većinu ovosezonske serije. Isti Marej koji je strpao 2x 50 poena Juti i imao solidan broj vrhunskih plejof utakmica i serija. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Darko said:

Ma to nije problem, i ja mislim da neće imati oko 60% šuta koliko je imao protiv Lejkersa. I prošle sezone je imao nešto iznad 50% šuta protiv Minnesote, mada je tada imao problema sa zglobom. 

 

Nego ti si napisao da će Jokić imati oko 40% šuta u ostatku serije, što jeste izuzetno debilna izjava. Ne znam da li je ikada u karijeri Jokić vezao dve utakmice sa 40% šuta, a kamoli celu seriju. Niđe veze.

Jokara je kralj prilagođavanja, neće ponoviti ovakvu utakmicu do kraja serije sigurno

Just now, Kurc Emuchelo said:

Nema mesta slenderovanju Sagza na internetima. Lik je sabio sezonu. 

Orlando ima čemu da se raduje čak i nakon ovog raspada u 7. 

Fanovi Lejkersa kad ne bi sve o njima pravili pomrle bi sve Pande, svaki igrač se kao pretvori u Džordana protiv njih, a ostali su kao slepi pa ne vide da se Marej raspadao većinu ovosezonske serije. Isti Marej koji je strpao 2x 50 poena Juti i imao solidan broj vrhunskih plejof utakmica i serija. 

Kažem ja ubedljivo najnerealniji navijači

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Beonegro said:

Možda nisi gledao utakmicu.

 Jeste, jedna utakmica određuje trajektoriju mlade ekipe koja je prvi put u plejofu, kao i karijeru mladog beka koji je jedan od najodgovornijih zašto je Orlando uopšte u plejofu i jedna od najboljih odbrambenih ekipa u ligi. Sve jasno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I u ovako skromnoj suterskoj ekipi Wagner 1/17 Suggs 2/13…. boljem nisu ni mogli da se nadaju. Suska se da spremaju Kleju jak ugovor. Taj profil im gori…

 

cavsi… muka za gledanje.

Pojedincno, ekipa za 1/2 konferencije (ovakvog istoka komotno) ali toliko pobrkana, i ne izbalansirana kao da je sastavljao Nebojsa iz Zeleznika.

 

Ovo kao da je Aba finale … domacin pobedjuje ali i kvalitet je bio tu negde. 

4/4 lomi se resultat , sa jedne strane na terenu Tristan Thompson s druge Joe Ingles… 🙄

 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, DameTime said:

 

Određuju se samo oni koji bi da leče frustracije identifikujući se sa njihovim uspesima i da srbuju preko Đokovića, Jokića i ostalih sportista. 

Znači Australci koji su navijali za Raftera su liječili frustracije? Amerikanci za Agassija, Samprasa, Phelpsa...Švedi za Edberga, Hrvati za Janicu, Mavrovića, Mirka i Gorana, Ukrajinci za Bubku, Jamajčani za Bolta, Filipinci za Pacquiaoa, Britanci za Lewisa, Henmana i Murraya....to je u biti liječenje frustracija?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Kurc Emuchelo said:

 Jeste, jedna utakmica određuje trajektoriju mlade ekipe koja je prvi put u plejofu, kao i karijeru mladog beka koji je jedan od najodgovornijih zašto je Orlando uopšte u plejofu i jedna od najboljih odbrambenih ekipa u ligi. Sve jasno. 

Nije jedna utakmica, cijela ova serija je bila ćelavi bez ruku za kosu se vuku

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Beonegro said:

Ne samo tetraplegičari Franz Wagner i Jalen Sucks, nego i sve ostalo, do zvijezda kojima treba po 30 šuteva i 20 bacanja da daju 40 poena.

 

Ne bih prozivala "tetraplegičara" Wagnera jer je bio dovoljan da Srbija ne uzme svetsko zlato. 

 

2 hours ago, Bugl Khan said:

Znači Australci koji su navijali za Raftera su liječili frustracije? Amerikanci za Agassija, Samprasa, Phelpsa...Švedi za Edberga, Hrvati za Janicu, Mavrovića, Mirka i Gorana, Ukrajinci za Bubku, Jamajčani za Bolta, Filipinci za Pacquiaoa, Britanci za Lewisa, Henmana i Murraya....to je u biti liječenje frustracija?

 

Da bi se razumelo napisano, potrebna je funkcionalna pismenost.

 

Skroz je ok da ljudi navijaju za nekog sportistu iz svoje zemlje, ali ovo insistiranje na tome da Srbi moraju da obožavaju Đokovića i Jokića (da ne spominjem baljezganje ako ih neko ne gotivi on je Srbin koji ne podnosi tuđ uspeh) je klasično potenciranje na nacionalnosti kako bi se neko osećao bolje.

 

Tom iščuđavanju kAkO SrBi MoGu Da Ne VoLe JoKiĆa ne bi trebalo da bude mesta na ovom forumu jer nečija krštenica ne obavezuje nikog od nas da tog sportistu obožavamo. 

 

Što će reći da su zapravo fanovi iritantniji od obojice pomenutih. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

Ne bih prozivala "tetraplegičara" Wagnera jer je bio dovoljan da Srbija ne uzme svetsko zlato. 

Franz Wagner mi je jedan od omiljenih mladih igrača, ali ono što je odigrao sinoć je strašno, random forumaš bi imao bolji učinak od 1/15 iz igre.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja Jokica ne volim jos iz vremena Mege kad su igrali kao domacini u mom gradu, uvek sam voleo sportiste atlete a on je sve kontra. Kasnije mi je ubio NBA ligu koja mi je uvek bila pre svega skup atletskih frikova koji pritom znaju lopte, kao iz filma Space Jam, a covek se i dalje vuce po terenu kao neki Lignjoslav i to mu nikad necu oprostiti bez obzira sto je kosarkaski genijalac. Plus ni totalno odsustvo harizme ne pomaze a neigranje za repstaciju, potpis SNS-u, braca debili... to sve samo pojacava navijanje protiv njega.

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 11
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je dovodjenje Micela u Klivlend bila greska.Kratkorocno su dobili na prolasku u drugi krug plejofa, ali svi su nazadovali, i Garland i Mobli...bolje bi bili da su razvijali jezgro.tima koje su imali, doveli par igraca na pozicijama 2 i 3,eto Strus je dobar izbor i napredovati...ovako su udarili u zid preko.koga.nema prelaska.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zli Gli said:

Ja Jokica ne volim jos iz vremena Mege kad su igrali kao domacini u mom gradu, uvek sam voleo sportiste atlete a on je sve kontra. Kasnije mi je ubio NBA ligu koja mi je uvek bila pre svega skup atletskih frikova koji pritom znaju lopte, kao iz filma Space Jam, a covek se i dalje vuce po terenu kao neki Lignjoslav i to mu nikad necu oprostiti bez obzira sto je kosarkaski genijalac. Plus ni totalno odsustvo harizme ne pomaze a neigranje za repstaciju, potpis SNS-u, braca debili... to sve samo pojacava navijanje protiv njega.


Odsustvo harizme 😄 

S R B I ! ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na leto ćemo da ih vidimo bez Mitchella, po svemu sudeći, pa da vidimo razvoj ovih ostalih. Jeste Mitchell dominantan potrošač ali bez njega ne bi imali nikakve šanse za neki rezultat, Garland je jednostavno fizički suviše slabašan za nešto više, a Mobley nema neku eksplozivnu motoriku niti je razvio pouzdan šut spolja, nije ga Mitchell onemogućio u tome. S obzirom da je Cleveland za nba uslove poprilična vukojebina ne vidim šta im fali što igraju polufinale konferencije a ipak imaju i neku budućnost. Možda serija sa Keltima bude i zanimljivija nego što svi mislimo sad kad su u ulozi autsajdera, posebno ako Allen bude na raspolaganju.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...