Jump to content

Recommended Posts

6 minutes ago, bodo said:

Grofe otkad ti navijaš sa vukove. Jel to vukovi sa Manjače? Mislim na Avatar. 

Navijam za Minesotu od slavnih dana Garneta. Nije bilo potrebe da ističem svoje obeležje kluba na forumu do sada.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
12 minutes ago, bodo said:

Grofe otkad ti navijaš sa vukove. Jel to vukovi sa Manjače? Mislim na Avatar. 

Grof je skontao da ako ko moze izbaciti Nuggetse onda je to sin od MJ a ne Lebron.

 

In their age 22 playoffs:   

MJ —                Ant —                   Kobe —
29.3 PPG        33.4 PPG              29.4 PPG 

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Navijam za Minesotu od slavnih dana Garneta. Nije bilo potrebe da ističem svoje obeležje kluba na forumu do sada.

Znači nisi Lakers nego prikriveni vuk? 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, U-85 said:

Isti će istesti na njega bure qovana kad se odluči jahati konje, Nataliju i poneku ljubavnicu umjesto nastupa na OI.

Svakom prema zasluzi😄 tako rade objektivni srpski mediji

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, U-85 said:

Isti će istesti na njega bure qovana kad se odluči jahati konje, Nataliju i poneku ljubavnicu umjesto nastupa na OI.

Iskreno mi je svejedno hoće li nastupati na ol jer mi srebra ništa ne znače. Voleo bi da nastupa naredne godine na Ep.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
9 minutes ago, Nugetlija said:

Iskreno mi je svejedno hoće li nastupati na ol jer mi srebra ništa ne znače. Voleo bi da nastupa naredne godine na Ep.

Slazem se. Amerima niko nista ne moze na OI, salju sve najbolje sto imaju.

Da uzmemo konacno neku zlatnu medalju a za to OI nisu prilika ali EP jeste, osim ako ga selektor ne zaboravi na klupi opet.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Ova konferencija nakon 1RE savršeno sumira zašto toliko gotivim Dejma. Kamo sreće da svi košarkaši budu class act i dovoljno artikulisani u vezi svog i performansa ekipe. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

lol prica o svom statsima.

 

svidjalo mi se pre pocetka ove sezone kako je pricao da nije los defanzivac a onda imao mozda i najgoru defanzivnu sezonu u karijeri.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dracarys said:

Raduj se Srbijo i srpska štampo, Gober je upitan za Game 2.

 

4 hours ago, Dracarys said:

Ma nije ni bitno šta se kaže, nego ažurnost posle nekog tvita od 38 lajka, objavljuju svi srpski mediji, samo još Vučko se nije javno obraćao na dnevniku 2 da kaže da će njegov mezimac Jokić imati možda večeras veće šanse da pobedi.


Cini mi se da je najveci uticaj ove vesti zapravo dusevna bol, koju je tebi nanela. Nadam se da ces se oporaviti sto pre, jer niko na svetu ne zasluzuje da pati, narocito kad je povod ovako nesto.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Odličan rezultat za Pacerse, mogli bi oni biti opasni u ovoj seriji. Pogotovo ako nametnu svoju brzu košarku i ako bude išao šut za tri. Mnogo je to ako, Knicksi su poveliki favoriti - ipak nekako očekujem neizvjestan duel. TJ igra košarku karijere! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

E da, samo jos da dodam da Rudiju zelim sve najbolje. Postao je danas po prvi put otac i ispunio obecanje da bude uz svoju suprugu. :thumbsup: Jedan od najlepsih osecaja koji covek moze da dozivi u zivotu.
Nadam se da ce uspeti da stigne na vreme da igra na utakmici.

Na utakmici mu ipak necu pozeleti srecu. Radovao se vec vise nego dovoljno danas. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Kakav user IHart-a! :23: Fantastično poluvrijeme Pacersa, igraju u svom ritmu, peglaju dobru defanzivu, trenutno izgledaju dosta bolje na parketu. Za mene pomalo iznenađujuće. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Istina, verujem da je ovo jedan od vrlo retkih slucajeva gde je neko propustio plejof utakmicu radi ovakvog povoda. Mozda i jedini. Mada on jeste bio izricit u vezi ovoga, u onom intervjuu od pre nekih mesec i po, tako nesto. Ne znam sta bih radio da sam bio na njegovom mestu.
Videcemo kako ce ovo uticati na timsku hemiju, mada on je i prosle sezone imao cak i vecih problema sa saigracima. Mozda je ovo i predznak da ga Minesota nema u planu za buducnost i da su odabrali Taunsa?
Doduse oni su uzeli vec ono po sta su dosli u Denver, 1 brejk. 

Igracki ce im sigurno dosta faliti. Odbrana i zastita obruca, a narocito ona Jokic sema iz videa, koju su ekipe pocele da koriste i deluje kao verovatno najbolje resenje za njega, defitivno ce se osetiti.
Sa druge strane, mislim da psiholoski ovo dodaje na teret ekipi Denvera, jer ako i pored ovoga ne uspeju da uzmu mec (koji je i pre ovih vesti za njih bio must win), to ce efektivno biti kraj serije. Nema povratka nakon toga.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da Tibodo mora da prosiri malo rotaciju za ovu seriju. Gazenje startera na ovakvoj minutazi nema smisla. Jos od ove trojice koji su dobili po 5 minuta sa klupe, dvojica su visoki. 
Ne znam zasto nema poverenja u MekBrajda, decko je odigrao odlicno zavrsnicu sezone a i protiv File je delovao solidno.
Burks je dobra suterska opcija, ne verujem da bi njegovih 8-10 minuta toliko los uticaj imalo.
Aciuva moze i na 4, cak i u paru sa Micom. Indijana ionako igra ponekad sa 2 petice u toj postavi koja ulazi sa klupe.

Ne verujem da ce moci da izguraju ovu seriju sa ovakvom minutazom startera. Cak i da prodju ovo, unistice ih Boston izmorene.
Evo ubija ih Indijana u tranziciji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...