Jump to content

Recommended Posts

Fantastična utakmica, moram još jednom da ponovim. :Hail::Hail::Hail: Indijanski paceri :s_d: igraju toliko brzo da Knicksi povremeno ni pogledom ne mogu da ih isprate. Nevjerovatnih 25 asista na 3 TO!!! :18: Još kad ih ne bi trpali Knicksi na suprotnoj strani...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Reporter: "Josh, this pace is crazy, do you like playing in this rhythm?"
Hart, u goloj vodi: "Yeah, we love it, we know they wanna play fast and we're gonna matchi it". 
Jos uvek nije izlazio ni sekundu iz igre. :lol_2:

Edited by Sombor Shuffle
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Moram da priznam da je jedna od stvari zbog koje mi se NBA liga gadi, ovo sto rade sa ponovljenim snimcima.
Od svih kamera koje imaju u hali, za situaciju na sredini terena, gde je nemoguce ne videti da li je bio kicked ball ili ne, oni odaberu da prikazu jedini usporeni snimak iz kog se ta situacija ne vidi dobro.
Nek se teraju u 3 pm zbog toga! :furious:

Edited by Sombor Shuffle
Link to comment
Share on other sites

Odlicna utakmica, steta sto je unistena na kraju ozbiljnim sudijskim greskama.
Navijacu za Njujork da prodje svakako, ali mislim da su ostetili Indijanu taman dovoljno za pobedu veceras. Bojim se da ce potonuti nakon ovoga, jer su mlada ekipa.
Branson je odlican, ali ooozbiljan floper. Ako mu se to precutalo protiv Embida, koji je najgori, ovde ne treba.
I dalje mislim da Tibodo mora da prosiri rotaciju. Da su izgubili, njegov poraz 100%

Link to comment
Share on other sites

Opet uzasan ulazak u utakmicu.
Mislim da ni bi bilo strasno da Dzamal krene sa klupe, dok je odbrana najsvezija i mogu da ga pritegnu. Ovo kako on otvara meceve je blago receno katastrofa.
Nije uopste problem sto promasuje, nego sto dovodi sebe u uzasne situacije, cak i kad mu se otvori malo prostora za prodor ili sut. Onda nakon nekoliko oklevanja uzme najtezi moguci. :smiley26:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sombor Shuffle said:

Pa ako bude ovakva otimacina, ovo ni Drim Tim ne bi mogao da dobije. Ovo je najgore sudjenje ubedljivo u citavom plejofu, a ni 1. cetvrtina nije gotova

Nije bas tako,svakako ocajna utakmica Denvera za sada,Jokic ne zna sta ga je snaslo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...