Jump to content

Recommended Posts

52 minutes ago, Horium said:

 

Ovo je pogresna premisa. Ne zato sto smo mi bog zna koliko pametni i upućeni u materiju, nego zato sto će ti isti bivši košarkaši reći bilo šta, pa makar bila to i notorna glupost, samo da privuku pažnju i klikove. 

Naravno. Jer ljude zanima što imaju za reći. Bili u pravu ili ne.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

Ok tebra, nemoj se ljutiš posle kad ti neko kaže da citiraš teorije zavere i likove koji lupetaju zbog klikova.

Nisam dijete. Valjda mogu razmišljat svojom glavom. Prvo provjerim kolko je istina o čemu se priča, pogotovo ako se radi o nečemu jednostavnom kao brojke. Čak i Jokićevci znaju brojati.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

Nisam dijete. Valjda mogu razmišljat svojom glavom. Prvo provjerim kolko je istina o čemu se priča, pogotovo ako se radi o nečemu jednostavnom kao brojke. Čak i Jokićevci znaju brojati.

 

A čime si i kako izbrojao da je take o AD-evom foliranju povrede istina? 

Ne bih rekla da se iza verovanja u to nalazi nekakvo duboko promišljanje.

Link to comment
Share on other sites

On 4/30/2024 at 11:59 PM, Bugl Khan said:

Sad gledam i ustvrdili su kako su suci napravili sve da im daju utakmicu, ali ništa od toga. Smiju se na 27 bacanja za Lakerse naspram 9 za Nuggetse, i na činjenicu da Jokić nije dobio niti jedno bacanje. Netko je uletio sa niti jednom nije fauliran? Nijje puno pod košem valjda. Arenas je inače veliki navijač Lakersa.
K-Mart uništio Davisa zbog ozljede, ili, po njegovom, "ozljede". Svi se slažu da je sramota što je napravio i da je to prozirna priprema alibija. Onda ga je usporedio s Murrayem, koji se svađao da bi ga pustili da igra utakmicu usprkos ozljedi. Drugačiji mindset kažu. Kod Denvera kad se lomi, zadnje 4 min, samo 2 igrača šutiraju. 2 buduća HoF igrača. Kod Lakersa šuteve uzima ko hoće, a Davis najmanje.

 

Pa što si citirao ove budalaštine?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bugl Khan said:

Mislim da bi trebao pogledat njegovu reakciju u toj emisiji, dan nakon Perkinsovih rasističkih ispada prošle godine.

Odgledao sam. Super što je prokomentarisao, i što je skrenuo paznju na jednu toksicnost te emisije, a to je izmisljanje narativa iz dosade, kao i komentarisanju košarkaša kakvi su idejno a ne zapravo kakvi su.

 

Tad nije branio rasizam prema belcima nego je samo skrenuo paznju na lupetanje gluposti onog morž-džibera i  izmisljanje rasizma prema crncima.

Mada, na kraju krajeva nebitno je kakp vemo to da nazovemo.

Bitnije je da je to samo jedna situacija, koja je bila dovedema do absurda, i na kraju bi svako normalan reagovao u studiju, koni nije rasista (s obzirom da je tu Stephen A bio, samo JJ je mogao i da reaguje)

 

Uhvatismo se u diskusiji oko te espn zadruge, no dobro…

 

Poenta priča je da medju tim bivšim košarkašima ima brdo glupana, debila koji se prodaju za click-ove, ali i onih koji su ogorčeni na neke stvari pa sad leče neke frustracije.

JJ nije, i velika vecina stvari koje on prica su legit.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Bugl Khan said:

citirao sam svašta. citirao sam i za Jokićevu braću. to znači da vjerujem da su carevi?

 

Ne znam u šta veruješ pošto samo izbiflaš analize pomenutih stručnjaka, bez da pridodaš lični vrednosni sud. I gle čuda, to što oni pričaju se uklapa u narativ da je bilo pokušaja da se pokrade Denver i sl. 

Nego da vidimo može li Boston da zatvori seriju. 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
23 minutes ago, DameTime said:

 

Ne znam u šta veruješ pošto samo izbiflaš analize pomenutih stručnjaka, bez da pridodaš lični vrednosni sud. I gle čuda, to što oni pričaju se uklapa u narativ da je bilo pokušaja da se pokrade Denver i sl. 

Nego da vidimo može li Boston da zatvori seriju. 

Kao što čine i ostali na topicu.
Btw, nitko od njih ne navija za Denver, niti su obožavatelji Jokića. I što god ko mislio o njima, emisija je zabavna. Naravno, gledam segmente koji me zanimaju.


Reci da ovo nije pišanje od smijeha.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Paul George ima dosta nesiguran dribling za nekog ko igra mnogo sa loptom. Nabiflao je on da mulja nešto kroz noge u prazno ali retko kada pravi prednost driblingom ako mu ne prođe neka mehanička zamisao. Dobra utakmica za sada, fluidna, bolja od game 4 koju su svi dizali u nebesa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...