Jump to content

Recommended Posts

58 minutes ago, Dracarys said:

Ma teško ih je i bez Džamala dobiti, a još i sa polovičnim Džamalom tri puta uzastopno dobiti, tako da slobodno diskutujte o seriji Denver-Minesota.

 

Sota u 5.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno je kul Ant, van šablona je dečko

 

14 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

 

Stvarno zanimljivo, ako Denver ode dalje, ko će na Anta. Gordon nećr moći i imaće pune ruke posla s Townsom. Portera ne mogu ni zamisliti, biće verovatno KCP.

Gordon i KCP su na Antu, a MPJ i Gordon na Taunsu. Miksa to Denver i dosta se pomaže što je moguće jer Minesota ima dosta ne šutera. Mislim da će ih to ove godine koštati titule

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Skoro i da sam zaboravio na seriju od prošle godine Denver-Minesota kada su Nagetsi dobili 4-1. Razlika za ovih godinu dana je jači Edvards, zdravi MekDenijels i Rid, kao i slabiji Nagetsi bez Brauna i Džamalom koji vuče povredu.

 

Mislim da Džamal mora biti na 100% da bi se izbacila Minesota, jer čini mi se da i ako bude igrao, Edvards i ne mora da ga brani, već može da se šteka za napad, a Konlija i Vokera bace na Džamala.

 

Ovo će biti težak ispit za Jokića, iako mu je tu stara mušterija u vidu Gobera. Za Nagetse ne valja i to što će Minesota da bude baš odmorna za fajt, a Nagetsi još nisu izborili prolaz, a ako kojim slučajem ne pobede večeras, umor će biti primećen u drugoj rundi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Razlika je i zdravi Jokić, prošle godine je vukao povredu zgloba šake u toj seriji.

 

Što se tiče umora, ako Denver dobije večeras neće biti tog faktora jer mislim da naredna serija najranije počinje 4-5. maja. Plus, bili bi vez putovanja a MIN je već putovala/putuje iz Arizone i posle za Denver. Tako da bi bili na istom, manje-više.

Link to comment
Share on other sites

Nagetsi su prošle godine protiv Minesote igrali kao ove protiv Lejkersa, dosta traljavo.

Naz Rid će biti veliki problem.

Najveće pitanje za Denver je kad će da krenu da igraju odbranu kakvu su pokazali ove sezone da mogu 

Link to comment
Share on other sites

Koliko god da sam navijao za Sunse, a zaista jesam, ne zaslužujete KDja. Kod nas se bre najbolji igrači prilagodili, sklonili, dali mu da bude broj 1, broj 2 i broj 3 u ekipi, smanjili šuteve, omogućili MVP titule, a ovde Bredli Bil koji neće da baci pet treneru. Odvratno, zgađen sam Finiksovim performansom. Uvek bih radije imao Džordana Pula koji se u plejofu pretvori u životinju nego BBa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bredli Bil je bio baš naložen pred plej of, rekao je da je vreme da se napadne titula. Treba ga i razumeti nakon godina tavorenja u Vašingtonu, mislio je da će drugačije ići uz KD i Bukera.

 

Što se tiče Pula, apsolutno ga nijednoj plej of ekipi ne bih preporučio, pa čak i u toj šampionskoj sezoni Voriorsa, ako se ne računa prva runda je bio baš dosta limitiran po minutaži i uticaju.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Stvarno zanimljivo, ako Denver ode dalje, ko će na Anta. Gordon nećr moći i imaće pune ruke posla s Townsom. Portera ne mogu ni zamisliti, biće verovatno KCP.

 

Mislila sam više na pojedinačan performans njih dvojice kao glavnih bekova 😄 ali da, u odbrani će vrv biti KCP. 

 

Svakako mislim da će biti jako interesantna serija, o5 Gobert protiv Jokića :57:

 

Edit: p.s. Svaka čast braći koji su jedini prognozirali metlu Sunsima 😄 dvojica ih je, ne znam pod kojim su nickom ovde (ako su uopšte)

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

Što se tiče Pula, apsolutno ga nijednoj plej of ekipi ne bih preporučio, pa čak i u toj šampionskoj sezoni Voriorsa, ako se ne računa prva runda je bio baš dosta limitiran po minutaži i uticaju.

Osim što bez njega ne bismo uzeli više od jedne pobede Bostonu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Iskreno, tesko mi je. To sto sam znao kuda ovo vodi ne umanjuje ovaj odvratni osecaj... Dorucak je jutros otpirlike izgledao ovako

Ti4yU3.gif

 

Nije da nismo navikli. 

 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, BattleBender said:

Baš si smarač.

 

Kao i ovaj tim Minesote. Setio sam se na koga me podsecaju, Partizan sa Mekejlebom. Nije ni cudo sto su mnogima ovde simpaticni

Edited by McLeod
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, McLeod said:

Kao i ovaj tim Minesote. Setio sam se na koga me podsecaju, Partizan sa Mekejlebom. Nije ni cudo sto su mnogima ovde simpaticni

Dobri su. Ne verujes im jer je to Minesota...
Peglaju odbranu.

Svakako Edwards je ozbiljan lik.

Btw. ne znam sta ti smeta sa McCaleb Partizan? To je bio bas dobar tim.

Link to comment
Share on other sites

prosto je neverovatno da od ovih 63 rotacijska igraca na minimalcu, bukvalno ni jedan se nije pokazao kao respektabilan igrac za playoff. pola njih nisu vise ni u sastavu.

 

vogel je skoro sigurno bivsi. beala tesko da ce trejdovati zbog no trade klauzule, nekako sumnjam da ce durant i booker zatraziti trejd. tako da im jedino ostaje da trejduju nurkica, littlea i/ili allena za nekog pleja i neko drvo pod kosem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...