Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, Darko said:

Neozbiljno, u najmanju ruku. Ako hoće da osvaja ne može sebi da dopusti da postane krmak.

Slažem se ali videćemo kroz godinu dve kad uđe u neke najzrelije godine za sportistu kakav će biti, Jokara je takođe bio krmak do pre 2-3 godine a sad deluje kao da može igrati 60 minuta u istom tempu.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Drug Crni said:

Možda grešim,ali lik ima nešto "džordanovsko" u sebi.. .

 

Ovo je meni palo na pamet kad su igrali zadnju protiv Denvera. Ulaz pod koš, pa promjena ruke, pa na drugi obruč. Midrange, fadeaway...pokreti djeluju isti u nekim trenucima. Kad dodamo "najbolji sam" stav od sinoć, definitivno ima neke sličnosti.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nema nista od Indijane, ako nastave sa ovom indijanstinom. hehe Posed traje u proseku 6-8 sekundi. 
To mozda prodje protiv ovog matorog, ispovredjivanog Milvokija, ali prva ozbiljna i iskusna ekipa ce to brutalno da kazni.
 

A i Lilardu su dozvolili da udje u ritam na samom startu, vec 10 poena za 5 minuta.

Link to comment
Share on other sites

Indijana tako igra cijele sezone, to je njihov trademark i ja mislim da to zapravo ne odgovara Jelenima. Vjerujem ako nastave u ovom ritmu Pacersi su ti koji dobijaju...

Edited by Ječmendo
Link to comment
Share on other sites

Oklahoma - Nju Orliens

Nakon Zajonove povrede, mislim da ovde ne bi trebalo biti muke za OKC. Kladio bih se na njih cak i da su Pelikani kompletni, ovako samo ocekujem lagan prolaz. Mozda ne metlu, ali verovatno 4-1, mozda uzmu 2 ako ih bude isao sut i odigraju na inspiraciju i energiju kod kuce.
Jeste da je OKC ubedljivo najmladja ekipa i da su cekali prilicno dugo da se vrate u plejof, ali ova ekipa Nju Orliensa je ispala solidno razocarenje za mene. Ponovo su uradili dobar draft. Povrede ih muce kao i obicno, ali imali su Zajona nikad duze nego ranije i generalno bas duboku rotaciju, izuzev na centru. Ali kad dodju ozbiljni protivnici, to izgleda bas neuverljivo, narocito u presudnim utakmicama. Da su umesto njih Finiks ili Lejkersi, to bi bila druga prica. To su ipak preiskusne ekipe i ne znam koliko odgovaraju kao mecap Oklahomi. Lejkersi im definitvno ne leze. Tako da bih u tom slucaju definitivno mogao da ih vidim kako ispadaju vec u 1. rundi. Ovako ipak ne.


Ova utakmica deluje vec gotovo. Indijana je totalno neozbiljna, a Karlajl je na autopilotu, kao da vodi utakmicu regularke protiv Vasingtona. 
Sramota. Bas su me razocarali.

Edited by Sombor Shuffle
Link to comment
Share on other sites

Ovo što igraju Pacersi mimo Siakama je poluamaterski nivo. :ajme: Negledljivo! 

 

Ako ništa, Lillard bi mogao da pojuri rekord Jordana od 63 poena. Na poluvremenu broji 35! :18:

Edited by Ječmendo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darko said:

Nudio se OKC ali zasraše Pelikani na kraju. Uzbudljiva završnica.

Bas brutalna sekvenca sa promasajima u poslednja 2 minuta kad su imali 4 uzastopna suta i svaki je bio gori od goreg.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tose nisam nado pobedi Bucksa, ali očito i Lillardu prija da je glavni baja što ne može da bude kad je grčki karabatić na parketu. Mudaška partija Middletonea, posle 100 godina. Pacersi baš bedni a nije mi ni krivo što njihovo neozbiljno napucavanje nije prošlo, Myles Turner opalio 9 trojki a čovek ima telo da se šiba pod košem. Ipak u nekoj utakmici bi moglo da otvori Indijanu i da izrešetaju spolja. Siakam pokazao da je uz sve falinke ipak igrač sa šampionskim pedigreom, jedini bio voljan da uđe u meso malo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...