Jump to content

Recommended Posts

E jbga Luka, imao je dve nedelje odmora, ne samo on, cela startna petorka, da bi se ovako raspadali.

Previse zicera je omaseno, odbrana koncentrisana na Kavaja i Luku, Egzuma niko ne cuva. Zubac inace igra odlicnu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, YAO said:

Izgleda kao da ga muz ceka kuci

Nista ti kuvala nisam moja Slavice

A ovo je ono bas klinika LAC u oba smjera. Dobra egzekucija u odbrani, pravovremena pomaganja i udvajanja, blokiraju se cak i urucenja i passing lanes. Dok u napadu je samo to dosta fluidnije jer LAC iso igraci su ispogadjali svoje suteve i odradili ono sto se od njih ocekuje u kreaciji za druge, dok kod Dallasa to vidjeli nijesmo. Sve je nekako bilo tesko i na silu pa se na kraju stiglo promasiti sve sto se moglo promasiti pa i neke laganije situacije.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Masakrirao je Harden prošle godine i Boston, ovaj Dalas mu dođe lagan posao, a uz kvalitetniju ekipu i trenera, stiže i timski uspeh.

 

Sad neka zapad plače što su potcenili Hardenov kvalitet, lol, pa je otišao ni za šta u Kliperse.

Link to comment
Share on other sites

Auu pa sta je bre ovo? Dalas se ovako obicno raspadne u regularci, kad su ovi rani termini nedeljom. :classic_biggrin:

Ne znam zasto sam mislio da oni imaju 4. seed a ne Klipersi. Verovatno bih da sam znao uzeo Kliperse u 7, cak i da Kavaj propusta celu seriju. 
Ali dobro, ipak je tek prvi mec.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ječmendo said:

Vjerovati u Bradu, Westbrick-a i PG13% u plej-ofu nije baš najpametnije. :s_d: Kawhi je već druga priča. 

U pravu si, ali kad ih sve sabereš u jednu ekipu, onda su prejaki. Prva dvojica bivši MVP-ijevi, a PG je jednom bio valjda u TOP 3 za MVP-a, a još uvek je u prajmu. 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Crni said:

Odgledacu snimak, krivo mi sto nisam bio u stanju da odgledam sinocne meceve, ali vidim da su Sansi dobili po ćuši. Nisam se nadao tolikoj dominaciji Minesote.

Sto se tice Den vs Lal...i prosle god je bilo nategnuto iako ne izgleda tako u zbirnom poretku.

Ant poludio potpuno. 

Link to comment
Share on other sites

Luka i Kajri su uzeli 44 od 79 suteva cele ekipe, pre nego sto su usli ovi sa kraja klupe. Nece se usreciti u plejofu sa takvom raspodelom uloga, ne moze se ocekivati od statista da pogadjaju kad sutnu jednom po cetvrtini.
To je moglo da prodje Kobiju i Seku, ali oni su bili nesto posebno. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kada neko krene da priča o raspodeli šuteva, znaš da o NBA slabo šta zna. Kakve ima veze što su uzeli više od pola šuteva ako su dali 64 poena. Meri se efikasnost.

 

Bron i Kajri osvojili titulu ubacujući po 30-40 poena. Kari i Durent isto tako. Pa čak je i prošle sezone Jokić-Džamal ličilo na isto to. 

 

Šampionske ekipe se uglavnom sastoje od dva opaka skorera, možda jedino Toronto 2019. to nije imao, jer je centralna figura bio Kavaj.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zubac i Harden sahranili Dalas u prvoj polovini. Ne znam dal sam ikada video Bradonju da pruza ovakvu partiju u plejofu.

 

Zajebani Klipersi i bez Kavaja. Coach Lue spremio fino tekmu plus sekao svaki momentum Dalasa.

 

Onaj Kafucino mi se ne cini najbistriji. 

 

Doncic izgledao da je upravo dosao sa trece slave zaredom kao za svetog Nikolu...

Edited by Horium
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Horium said:

Zubac i Harden sahranili Dalas u prvoj polovini. Ne znam dal sam ikada video Bradonju da pruza ovakvu partiju u plejofu.

 

Zajebani Klipersi i bez Kavaja. Coach Lue spremio fino tekmu plus sekao svaki momentum Dalasa.

 

Onaj Kafucino mi ne izgleda najbistriji. 

 

Doncic izgledao da je upravo dosao sa trece slave zaredom kao za svetog Nikolu...

Vrv je nabacio 5 kila za ovih 15 dana što nije igrao

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Урош19 said:

Vrv je nabacio 5 kila za ovih 15 dana što nije igrao

Neozbiljno, u najmanju ruku. Ako hoće da osvaja ne može sebi da dopusti da postane krmak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...