Jump to content

Recommended Posts

5 hours ago, Miki28 Teoljub said:

@Dracarys vratio si se?😀

 

@cabke

Da podržim Lakers u ovim teškim vremenima. Biće teško da pobedimo, ali nismo bez šansi. Dosta su slabiji od prethodnog puta, nije da im fali samo Brus Braun, već i veoma iskusni Džef Grin koga nepravedno vole da izostavljaju. Votson će im biti sjajan za rušenje spejsinga, a za K. Brauna i Redžija ćemo videti. Raduje i što ovaj put će Bron i AD ići bez potcenjivanja. Nadam se da će i AD biti bolji, nego prethodne godine protiv Nagetsa i pomaže što nemamo ulogu favorita.

 

4 hours ago, Smrtokapa said:

 

Lebronovci napuštaju NBA topic nakon kraja plejof serije:

 

7a7134154a2cff4a2ed82ff344593a8d.gif

Jokićevci kada ispadnu iz plej ofa

 

vinny-horse.gif

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Dracarys said:

Da podržim Lakers u ovim teškim vremenima. Biće teško da pobedimo, ali nismo bez šansi. Dosta su slabiji od prethodnog puta, nije da im fali samo Brus Braun, već i veoma iskusni Džef Grin koga nepravedno vole da izostavljaju. Votson će im biti sjajan za rušenje spejsinga, a za K. Brauna i Redžija ćemo videti. Raduje i što ovaj put će Bron i AD ići bez potcenjivanja. Nadam se da će i AD biti bolji, nego prethodne godine protiv Nagetsa i pomaže što nemamo ulogu favorita.

 

Jokićevci kada ispadnu iz plej ofa

 

vinny-horse.gif


Duhovito kao saobracaj na Brankovom mostu ponedeljkom u 7 i 30.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam odakle to da je Denver slabiji nego prosle godine. Ove su 8-sma najbolja odbrana lige,prosle godine su bili 16-ti mislim.Braun sa klupe mnogo bolji,Porter mnogo bolji ove godine

Link to comment
Share on other sites

neverovatno koliko onaj poraz od san antonia kosta denver. zion out par nedelja, ingram rovit ili bezvezni sacramento u prvoj rundi. u drugoj bi bile stare musterije dal ili lac. ovako ce imati najtezi moguci raspored. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, YAO said:

Ne znam odakle to da je Denver slabiji nego prosle godine. Ove su 8-sma najbolja odbrana lige,prosle godine su bili 16-ti mislim.Braun sa klupe mnogo bolji,Porter mnogo bolji ove godine

Odlicno ako su jos bolji👍

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

jontay porter banovan zauvek. u jednu ruku nba bas jede govna sa ovime, a u drugu, jontay sa ovim kladjenjem na svoj tim raptors (nigde nisam video podatak da li je to dok je bio clan ekipe ili ne) pokazao da su porteri bas glupi kao ljudi. pocevsi od roditelja pa do najmladjeg brata kome valjda ovih dana treba da stigne presuda za saobracajnu nezgodu gde je ubio zenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Malkolm Brogdon said:

 

 

Kao nagradu za onaj performans sinoc, vidim pominje se kao FA target za Orlando i Dallas, al kapiram da ce ostati tamo u GSW da odjasu sva trojica zajedno u sunset pa dok tockovi ne otpadnu

6 minutes ago, gggggggg said:

jontay porter banovan zauvek. u jednu ruku nba bas jede govna sa ovime, a u drugu, jontay sa ovim kladjenjem na svoj tim raptors (nigde nisam video podatak da li je to dok je bio clan ekipe ili ne) pokazao da su porteri bas glupi kao ljudi. pocevsi od roditelja pa do najmladjeg brata kome valjda ovih dana treba da stigne presuda za saobracajnu nezgodu gde je ubio zenu.

Kako bi legao nekom Mornaru ka budali šamar, taman sa braćom dolje da ojade one azijske kladionice sad kad im je Luković pošao, treba neko da to nadomjesti 😄 

  • Like 2
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dracarys said:

Da podržim Lakers u ovim teškim vremenima. Biće teško da pobedimo, ali nismo bez šansi. Dosta su slabiji od prethodnog puta, nije da im fali samo Brus Braun, već i veoma iskusni Džef Grin koga nepravedno vole da izostavljaju. Votson će im biti sjajan za rušenje spejsinga, a za K. Brauna i Redžija ćemo videti. Raduje i što ovaj put će Bron i AD ići bez potcenjivanja. Nadam se da će i AD biti bolji, nego prethodne godine protiv Nagetsa i pomaže što nemamo ulogu favorita.

 

Jokićevci kada ispadnu iz plej ofa

 

vinny-horse.gif

 

Draki, nije ok ovaj gif, za šta je kriva ova plemenita životinja...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gggggggg said:

neverovatno koliko onaj poraz od san antonia kosta denver. zion out par nedelja, ingram rovit ili bezvezni sacramento u prvoj rundi. u drugoj bi bile stare musterije dal ili lac. ovako ce imati najtezi moguci raspored. 


Ma i to vece je bilo jasno da je poraz zesce glup. Nikakvih kalkulacija tu nije smelo biti, narocito ne povodom mogucnosti ukrstanja sa Lejkersima/GS u 1. rundi. Ekipa koja kao cilja titulu a gleda da izbegne te 2, ne treba ni da igra plejof. To je pisi propalo prica. Isto vazi i za Kliperse i Dalas, sve si dobro rekao.
Naravno, poraz nije plod kalkulacija niti bilo cega slicnog, jednostavno su prestali da igraju odbranu na +20 i mic po mic doveli sebe u situaciju da je mec na 1 posed u poslednjem minutu. A komplet ekipa San Antonija naprzena na maksimum + ona serija Vembija.

Kad smo vec kod njih, i oni su tu ispali zesce glupi, jer su tom pobedom sebe kostali sigurnog top 3 seeda na lutriji i pali na 5. mesto. Bas neverovatna utakmica i rezultat, ne pamtim kad se nesto slicno desilo.


Gledao bih rado ovaj duel u 1, ali nazalost nema sanse. Jedini vredan gledanja u citavom plejinu, da se vidi da li je Majami plejof magija prava stvar i koliko coukovanja se moze ocekivati ove sezone od FT merchanta. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, YAO said:

Ne znam odakle to da je Denver slabiji nego prosle godine. Ove su 8-sma najbolja odbrana lige,prosle godine su bili 16-ti mislim.Braun sa klupe mnogo bolji,Porter mnogo bolji ove godine

Pa videćemo to koliko su bolji. Nekada sam smatrao ozbiljnom referencom taj drtg i ortg, ali to ništa ne važi kada je plej of u pitanju, jer se mnogima razotkrivaju mane u igri. Drugi sport. Danas baš ima dosta regular season playera da je Džimi i dalje gazda na istoku. Smejurija.

1 hour ago, DameTime said:

 

Draki, nije ok ovaj gif, za šta je kriva ova plemenita životinja...

Iznenađen sam malo, ljudima je ok gif u kome je stariji čovek dobio baš, baš težak udarac od konja, ko zna kakvu je povredu pretrpio, a da se ne govori da se možda nije desilo ono najgore, čak je i mnogo smešno sudeći po broju reakcija. Sa druge strane, zahteva se od mene da imam empatiju prema ovom konju. 

 

Čovek je čoveku vuk.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro je što je za izbjegavanje Bostona potrebna pobjeda, pa će meč biti maksimalno takmičarski. Očekujem ozbiljan basket... :thumbup: Ja i ove sezone vjerujem u Heat, čak se ne bih iznenadio da opet osvoje Istok. Poslije Kelta, koji su objektivni favoriti zbog velikog individualnog kvaliteta, meni nekako upravo Heat i Knicksi na Istoku djeluju kao tip ekipa koje će u plej-ofu izvući najbolje od sebe. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bicu iskren i ne mogu kriti da sam se prepao od Denvera, da mi je bas tesko sto igramo sa njima u 1R a ne sa Oklahomom. 

Pre bih birao da igram protiv ovog zajebanog Sacramenta kuci 1 do or die tekmu, nego ovo.

Doduse, ima nesto i u tome sto je ovo serija koju je ceo forum cekao a desice se, bice sigurno zanimljivo, sta fali da se peckamo i trashtalkujemo, ja bih voleo i Nele da da svoj doprinos ;D

 

Idemo Heat, i ja verujem, veceras nema Roziera ali nadam se da ce biti spreman za plejof. Mec je od ogromne vaznosti, velika razlika NY ili Boston, posebno sto treba i Skeri Teri da bude full spreman za njih. Playoff Jimmy ili Olimpijac, still reigning MVP Embiid...

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Kakve 2 kradje Batlera za lagana kucanja u kontri. Bas dobar intenziti u utakmici i bice ovo na mali broj poena izgleda sto je kul...

Ajmo Heatlesi, evo i Matica u pravo vreme da podrzi dubok plejof ran

Link to comment
Share on other sites

Hakez i Highsmith cim su usli po kradja, otvorili su 2 kontre i nisu uspeli da zavrse.

Hakez trica! Dva izuzetna ratnika

 

Kakav autlet Lava sunce ti i onda se Jimmy povredi nakon sto je Ubre naleteo na njega. Valjda ce biti sve okej

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...