Jump to content

Recommended Posts

Just now, Miki28 Teoljub said:

@alpaka Bereta Sida AD je spreman za sutra. Ne treba kalkulisati vec ici na pobjedu. 

 

1 duel protiv Denvera bi bio u subotu onda, sasvim dovoljno vremena za Lebrona i AD.

 

Naravno da nema kalkulisanja i svjesnog izbjegavanja bilo koje ekipe. Nisu Lakersi neka seljacka ekipica koja si smije dopustati takva sramocenja. Manja je bruka puknuti 4:0 od Denvera opet nego svjesno tankovati play-in da bi kao pobjegao od njih. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Naravno da nema kalkulisanja i svjesnog izbjegavanja bilo koje ekipe. Nisu Lakersi neka seljacka ekipica koja si smije dopustati takva sramocenja. Manja je bruka puknuti 4:0 od Denvera opet nego svjesno tankovati play-in da bi kao pobjegao od njih. 

Sutra obratit paznju na Ingrama, juce je dar mar napravio u 1/4 pa su ga cuvali kasnije. Nemamo cuvara za njega kada je Vando out.

 

60 meceva je celavoj prevari trebalo da skonta da ova trenutna pocetna petorka ima hemiju u odbrani i napadu. Imamo skor u poslednjih 14 utakmica 11-3, 2 poraza kada je AD bio povrijedjen.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Sutra obratit paznju na Ingrama, juce je dar mar napravio u 1/4 pa su ga cuvali kasnije. Nemamo cuvara za njega kada je Vando out.

 

60 meceva je celavoj prevari trebalo da skonta da ova trenutna pocetna petorka ima hemiju u odbrani i napadu. Imamo skor u poslednjih 14 utakmica 11-3, 2 poraza kada je AD bio povrijedjen.

 

Najjaci je podatak da imamo score 19-2 kad nam je 55% il vise napada bilo organizovano. Covjek nas je sabotirao sa prevelikom rolom Princea u odnosu na Hachimuru (iako je Prince sasvim korektan role player) i bilo kakvom minutazom Reddishu. Rui je usao u petorku tek nekad krajem januara/pocetkom februara, a Reddish je izbacen tek sad iz rotacije. Sve te Reddisheve minute su od starta trebale ici Christieu obzirom da je mali vec ove sezone bio na preko 40% iz spot upa i sa vecom rolom vjerovatno bi sad bio produktivan igrac za rotaciju. 

 

Sto se utakmice sutra tice, bitno je opet oduzet im poene na obrucu. LeBron je odradio vrhunski posao na Zionu, ovaj se bukvalno odbijao od njega. S Ingramovim midrangeom se moze zivjeti dok god je obruc zatvoren. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Jedina ekipa na Zapadu za koju se moze reci da nisu zasluzili ici u PO su GSW jer je liga dopustila da Draymond uopce vise zaigra ove sezone nakon 2 divljacka ispada. 

Nema zaslužio, nije zaslužio. Liga smije poslati suce sab zadatkom da u određenoj utakmici namjeste pobjedu određenoj ekipi. to nije protuzakonito. Sad, da se to dešava prečesto, nitko ne bi gledao. Ali nisu se jednom pobrinuli da jedna momčad igra finale. Probali i prošle godine. Ponekad se NBA ne razlikuje od neke serije npr. Zabava i ništa drugo.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, freethrow said:

https://freethrow.pythonanywhere.com/

 

proverite da li sam dobro uneo serije

proverite da li radi, trebalo bi, ovo je isto već nekoliko godina

zapišite sebi pasword i username

 

Izvini ali ne radi mi stari password, jel možeš da ga resetuješ ili tako nešto? Hvala

 

Napravio sam novi nalog, nema problema. Samo jedna molba - pogrešno sam uneo prognozu za Bulls - Hawks, jel možeš da promeniš da prolaze Hawksi?

 

Hvala!

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Darko said:

Izvini ali ne radi mi stari password, jel možeš da ga resetuješ ili tako nešto? Hvala

 

Napravio sam novi nalog, nema problema. Samo jedna molba - pogrešno sam uneo prognozu za Bulls - Hawks, jel možeš da promeniš da prolaze Hawksi?

 

Hvala!

promenio sam ti, proveri.

 

kako se zove stari nalog, da brishem?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Miki28 Teoljub said:

 

Zasluzeno.

Sada izmedju SGA i Doncica za MVP. 

Uvijek Luka

Dobro ovo je samo izbor trenera, nije zvanican COY ali i to će izvesno dobiti. Sto se drugih nagrada tiče izgleda da je izvesno da će Jokic biti MVP, Wembanyama ROY i Gobert DPOY. Maxey bi trebao da bude MIP ali Cobey White isto još ima neke sanse. Najneizvesnije bi trebala biti borba između Monka i Reida za 6th man. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ej, pa mi zadržavamo pika na sledećem draftu... eto bar nešto pozitivno. monte je dosad dobro draftovao, sa 13. mesta ima šta da se probere a najbolje je to što nemamo potrebu da jurimo određenu poziciju.

atlanta će morati da se strpi za svog pika - ako im ove sezone nismo isporučili pika koji je top14 zaštićen, onda sledeći draft dobijaju top12 pika... ako ni tog ne dobiju, '26 dobijaju pika sa top 10 zaštitom.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Boston i kompletni Klipersi su druga dimenzija, od njih beleze poraze od 1.januara. Mada kapiram i da igraju bez Porza, da bi opet izbacili Sanse u PO seriji. xd

 

Al sta se pecas na to, Tvisto. Nikada takve ekipe nisu dolazile do kraja zbog svoje nekonstantnosti i sto ne znas na cemu si sa njima jer igraju od sjaja do ocaja (a i najcesce sa upitnom odbranom). Takvima je uglavnom plafon druga runda. Previse te vode emocije i bavis se jednom ekipom vise nego sto treba, moras da iskuliras.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTwister said:

Od ovih 19 pobjeda mozda su 3-4 dosle vs kompletnih ekipa a ostatak vs okrnjenih ekipa kojima je falio jedan ili vise glavnih igraca.

Ako tako gledamo onda bismo i mi imali nekoliko pobjeda više na kontu s obzirom da smo odigrali jedno 30 utakmica nekompletni. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...