Jump to content

Recommended Posts

7 hours ago, Crni said:

Rugobica 😆 previse je potcenjen kod nasih forumasa.

Ali taj tim je bas plastelinast sto licno ne simpatisem.

 

Mislim da je to Chaosov termin 😄 Ma oni nikako da uhvate kontinuitet, mislim da su vrhunac dostigli onim ECF. S tim da su veoma nezgodan mečap ekipama kao što je npr. Boston.

 

7 hours ago, Crni said:

Sansi su beton jaki, sa njima ce biti borbe do zadnjeg atoma i jedva cekam.

 

Hmm, jako su nedorečeni. Ne verujem im previše.

 

7 hours ago, Crni said:

Mladjarija jeste fina skupima, ali ne verujem da su spremni za ovaj vid fajta.

 

Ovo je tačno, ali navijaću da iznenade sve.

 

7 hours ago, Crni said:

Kod Baksa me brine povreda Janisa, ali meni su favoriti u odnosu na Bostandzije.

 

Očekuju da bude spreman za PO. Ja takodje očekujem da Celticsi pre kiksnu i mislim da će Milwaukee mnoge iznenaditi kvalitetom igre.

 

7 hours ago, Crni said:

Ja volim Pejserse, ali ne verujem da mogu igrato ove 150plus u po. Tj nema sanse. 

A Niksi su evo od kad znam za sebe luzeri, u njih ne veruje ni najveci fan😄

 

Niksi su luzeri, ali evo nešto se pomera s mrtve tačke poslednjih godina. Red je da se i njima to desi. Što se tiče Pacersa, neće biti partija do 150 pts ali očekujem da nametnu jak ritam protivnicima kao Kingsi prošle sezone.

 

7 hours ago, Crni said:

Ali znam kog ne volis🥳 i ja iz istog razloga,  ne njegov tim, ali njega da i ne samo sto je sns, vec i sto tako pun kesa promovise kladionicu. Eto...

E da, obozavam Gordona jos od onih kucanja koja spadaju medju najboljim ikada. Kao sto npr ne volim Lebrona, a volim Obrvu🤷

 

Denver kao ekipa je ok. "Organski" su došli do titule, sačekali razvoj Big 3. O njemu ne bih trošila više reči. 

 

Ja isto gotivim Davisa :)) 

 

7 hours ago, Malkolm Brogdon said:

I ja sam Bakse cenio kao favorite na istoku dok nije dosla promukla konjina, sad me ne bi cudilo da budu poslati kuci u prvoj rundi pa da mu budu krivi domari i maskote sto je izgubio.

 

Ali promukla konjina 😄 Nisam sigurna koliko bi bilo do njega... Mislim da više zavisi od igrača.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oklahoma igra za iskustvo bez imperativa pobede, zato su i igrali pošteno. Svi drugi nisu bežali od Lejkersa ili GSW već od moćnog Dončare.

Dakle Dalas igra finale zapada, to mi je jedino sigurno, sve drugo je veliki znak pitanja.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, DameTime said:

 

Povezao si dve dobre fore, pašće sneg u aprilu 😂

Postao sam ekspert za dad jokes :classic_biggrin: Što ima smisla jer sam juče postao otac :smiley58:

  • Like 3
  • Love 36
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Darko said:

Postao sam ekspert za dad jokes :classic_biggrin: Što ima smisla jer sam juče postao otac :smiley58:

Da je sa srećom, od srca. Sad timski rad sa svojom nježnijom polovinom...

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Sta si se prepao Denvera jbt? 

 

Prosle sezone posle playina i serija sa Memphisom i GS igrali sa Denverom na svaka 2 dana i to nakon sto smo jurili mjesecima da se uguramo u playin. Nakupilo se umora tada.

 

Ove sezone odmorni Lebron je druga prica.

Najmanje nerealan navijač Lejkersa

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, threepwood said:

 

 

Koliko sam ja sad razočaran. Zbog njega sam nakon skoro 15+ godina počeo ponovno pratit NBA. Navijam za fakin Denver Nuggetse. Gledam podcaste sa Gordonom, MPJom itd. Gledam highlightse Christiana Brauna i Peytona Watsona. Nakon svake utakmice visim na youtubeu i slušam analize, što mainstream medija, što nerdova s podcastima. Godinu dana se ko klinac svađam po drušvenim mrežama s ljudima koji kažu da ne zaslužuje MVP, da je Embiid bolji, da je dosadan za gledat, da je uzeo prsten jer je imao odličnu momčad itd. Al najgore od svega je što sam mu branio karakter. Ne zanima ga pojavljivanje nigdje osim pred novinarima kad je obavezno. Pare od ugovora zaslužuje na terenu, ostalo ga ne zanima jer mu je vrijeme s obitelji važnije od para. I sad vidim ovo. Pa zar si toliko pohlepan da reklamiraš klađenje, u svojoj zemlji povrh svega. Politiku ne bi komentirao

Ne zanima ga eksponiranje. Osim ako je dobro plaćeno.

Sad ste mi, kako vi kažete, srušili snješka.

Ništa, Luka Modrić mode. Gledat ću isključivo teren, zanemarit kakva je osoba.

  • Like 6
  • Love 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bugl Khan said:

Koliko sam ja sad razočaran. Zbog njega sam nakon skoro 15+ godina počeo ponovno pratit NBA. Navijam za fakin Denver Nuggetse. Gledam podcaste sa Gordonom, MPJom itd. Gledam highlightse Christiana Brauna i Peytona Watsona. Nakon svake utakmice visim na youtubeu i slušam analize, što mainstream medija, što nerdova s podcastima. Godinu dana se ko klinac svađam po drušvenim mrežama s ljudima koji kažu da ne zaslužuje MVP, da je Embiid bolji, da je dosadan za gledat, da je uzeo prsten jer je imao odličnu momčad itd. Al najgore od svega je što sam mu branio karakter. Ne zanima ga pojavljivanje nigdje osim pred novinarima kad je obavezno. Pare od ugovora zaslužuje na terenu, ostalo ga ne zanima jer mu je vrijeme s obitelji važnije od para. I sad vidim ovo. Pa zar si toliko pohlepan da reklamiraš klađenje, u svojoj zemlji povrh svega. Politiku ne bi komentirao

Ne zanima ga eksponiranje. Osim ako je dobro plaćeno.

Sad ste mi, kako vi kažete, srušili snješka.

Ništa, Luka Modrić mode. Gledat ću isključivo teren, zanemarit kakva je osoba.

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Serija Denver - Lakers bi bila prava poslastica i nadam se da ce otici u 7 i zavrsiti se pobedom Lejkersa da bi Jokic bot/konjusar/SNS-ovac imao dosta vremena za partijske skupove i skakanje po stolovima da bi svez stigao na skup reprezentacije.

 

Prognoza 2 naše lagane pobede i 2 izjednačene tekme do 4. četvrtine kad mi radimo seriju 10-0 i prelomimo dok Lebron nešto pokušava 1 na 5. Eventualno dobiju jednu doma na publiku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Ovo sumira sve... 

 

Ali, krivo mi je zbog tebe što si se tako osetio.

Postali smo toksicni jbte.

Sad se i ja osecam lose.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...