Jump to content

Recommended Posts

Dame, bio sam prisutan i kad je Lilard isporucivao 40+,nadao se da je konacno ustalio formu, jer sam ranije u svojim postovima tvrdio da je u opadanju...sad necu da govorim"jel sam rekao da..." vec cu sacekati jos malo,jer otkad.su dobili Doka za trenera,on je njihova najslabija karika koja bi ih ukanalila i sa Lilardom iz najboljih dana...

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Darko said:

Problem sa Simmons-om nisu samo povrede, nego i attitude. Mogao je da igra više ali nije. Lik je plaćen ove sezone 40 miliona milki a njegov 5 year deal je vredan 177 miliona. Lonzov ugovor je 20 miliona po sezoni, em ne košta tim toliko em Lonzo nije problematičan lik koliko se sećam. Pomislio sam na Wall-a takođe, i Westbrook-a, Brandon je bar bio lojalan ... ali Embiid? Jeste da je često povređen i da čokuje u plejofu, ali porediti njegov i Simonsov kontrakt je smejurija. 

 

koji tacno attitude? jel ono telefon u dzepu momenat? bio je los protiv atlante ali kako su ga embiid i rivers bukvalno bacila pod bus zbog ispadanje od atlante je bilo jadno i donekle je razumljivo sto je batalio sixerse. i od tada manje vise ne igra zbog vrlo zajebane povrede ledja uz onaj holdout od par meseci do trejda u brooklyn. ball nije odigrao utakmicu ni sekund u poslednjih 190 utakmica za bullse. simmons je za to vreme odigrao sezdesetak...

pa eto ni wall ni westbrook ni cousins nisu prosli najbolje na kraju njihovih karijera ali nisu nikakve prevare.

roy je mnogo slicna situacija sa simmonsom. bio ekstra igrac na pocetku karijere bio all-nba igrac i onda ga povrede sjebale dok je primao velike novce, isto kao i simmons.

embiid je propustio prve dve sezone karijere, povredjuje ozbiljnije bar jednom po sezoni. odigra vrh rs ali onda uvek bude neki meltdown u playoffu. uz to, ako vec pricamo o attitude, njegov je mnogo odvratniji od simmonsovog...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/7/2024 at 6:52 AM, Miki28 Teoljub said:

@40Wins cestitke. 

Fox i Monk nas razbise

Hvala Miki sa zakasnjenjem, tek sam sad odgledao na miru ovo i protiv SASa. 

 

Nema sta, melem za oci gledati Monka nakon revije likova kao Iman Shumpert koji je pripaljivao kako mu se digne. 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, gggggggg said:

 

koji tacno attitude? jel ono telefon u dzepu momenat? bio je los protiv atlante ali kako su ga embiid i rivers bukvalno bacila pod bus zbog ispadanje od atlante je bilo jadno i donekle je razumljivo sto je batalio sixerse. i od tada manje vise ne igra zbog vrlo zajebane povrede ledja uz onaj holdout od par meseci do trejda u brooklyn. ball nije odigrao utakmicu ni sekund u poslednjih 190 utakmica za bullse. simmons je za to vreme odigrao sezdesetak...

pa eto ni wall ni westbrook ni cousins nisu prosli najbolje na kraju njihovih karijera ali nisu nikakve prevare.

roy je mnogo slicna situacija sa simmonsom. bio ekstra igrac na pocetku karijere bio all-nba igrac i onda ga povrede sjebale dok je primao velike novce, isto kao i simmons.

embiid je propustio prve dve sezone karijere, povredjuje ozbiljnije bar jednom po sezoni. odigra vrh rs ali onda uvek bude neki meltdown u playoffu. uz to, ako vec pricamo o attitude, njegov je mnogo odvratniji od simmonsovog...

Sećam se da sam baš ja postovao na forumu onaj Embiidov intervju kada baca Simmonsa pod autobus i komentarisao koliko je to odvratno. Ali takođe, Simmons jeste zasrao u toj utakmici, baš je bio alibi potez onaj pas ispod koša. I Gordon je imalo lošu seriju protiv Golden State-a pretpošle sezone, pa se nije ponašao ko uvređena mlada nego je radio na sebi tokom pauze da se poboljša. Da je mature individual, Simmons bi mnogo bolje reagovao i preuzeo odgovornost, ako ništa drugo za taj potez. Na kraju krajeva, celu sezonu je presedeo a bio plaćen 35 miliona. Baš ima neki džukac vajb. Tako da, teško je reći da Simmons nije u konkurenciji za najgori ugovor u ligi. 

 

Sa karakterom Embiida se slažem, mada ako ništa drugo ume da igra. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nisu koraci zato sto smes da se odrazis sa jedne noge i doskocis na obe. U tom slucaju obe noge su ti stajne,ne smes da pomeris ni jednu ali mozes da se dignes na sut ili dodas loptu ne pomerajuci ni jednu nogu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Darko said:

Sećam se da sam baš ja postovao na forumu onaj Embiidov intervju kada baca Simmonsa pod autobus i komentarisao koliko je to odvratno. Ali takođe, Simmons jeste zasrao u toj utakmici, baš je bio alibi potez onaj pas ispod koša. I Gordon je imalo lošu seriju protiv Golden State-a pretpošle sezone, pa se nije ponašao ko uvređena mlada nego je radio na sebi tokom pauze da se poboljša. Da je mature individual, Simmons bi mnogo bolje reagovao i preuzeo odgovornost, ako ništa drugo za taj potez. Na kraju krajeva, celu sezonu je presedeo a bio plaćen 35 miliona. Baš ima neki džukac vajb. Tako da, teško je reći da Simmons nije u konkurenciji za najgori ugovor u ligi. 

 

Sa karakterom Embiida se slažem, mada ako ništa drugo ume da igra. 

 

simmons je zajebo i to poprilicno ali nije ni prvi ni poslednji da je imao neki takav brainfart. nisam video da su nekog drugog tako bas javno prozvali najbolji igrac i trener. uz naravno degenerisane navijace sixersa, nije ni cudo da mu je dokurcilo tamo.

presedeo je deo sezone, posle je isao na operaciju nakon trejda u brooklyn. i nije dobio ceo taj ugovor tj tih 35 miliona nego neki deo toga nakon sto su se na sudu dogovorili sa sixersima.

 

tu i nismo direktno pricali o najgorim ugovorima u ligi nego o prevarama (jos uvek cekam da neko napise tacnu definiciju) i samo sam rekao da simmons ni blizu nije 'najveca prevara u istoriji lige'. ta titula verovatno ide nekome od draft bustova, npr bennettu ili thabeetu.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, gggggggg said:
11 hours ago, Darko said:

Sećam se da sam baš ja postovao na forumu onaj Embiidov intervju kada baca Simmonsa pod autobus i komentarisao koliko je to odvratno. Ali takođe, Simmons jeste zasrao u toj utakmici, baš je bio alibi potez onaj pas ispod koša. I Gordon je imalo lošu seriju protiv Golden State-a pretpošle sezone, pa se nije ponašao ko uvređena mlada nego je radio na sebi tokom pauze da se poboljša. Da je mature individual, Simmons bi mnogo bolje reagovao i preuzeo odgovornost, ako ništa drugo za taj potez. Na kraju krajeva, celu sezonu je presedeo a bio plaćen 35 miliona. Baš ima neki džukac vajb. Tako da, teško je reći da Simmons nije u konkurenciji za najgori ugovor u ligi. 

 

Sa karakterom Embiida se slažem, mada ako ništa drugo ume da igra. 

Expand  

tu i nismo direktno pricali o najgorim ugovorima u ligi nego o prevarama (jos uvek cekam da neko napise tacnu definiciju) i samo sam rekao da simmons ni blizu nije 'najveca prevara u istoriji lige'. ta titula verovatno ide nekome od draft bustova, npr bennettu ili thabeetu.

 

Valjda se pod prevarom podrazumeva da plaćaš mnogo više nego što neko vredi, pa Simmons naravno spada u tu definiciju. I onda na to dodaš Simmonsovo diva ponašanje. Po meni, "prevara" u kontekstu znači jedan od najgorih ugovora lige, što Simmonsov itekako jeste. Ne bih tvrdio da je apsolutno najgori, ali da je u užem izboru za najgoreg - svakako jeste. Mada je Simmons moj pick, Wall-ov mega ugovor je završen. 

 

Što se tiče draft bustova, to je drugi par cipela i različita diskusija. Kao prvo, birani su od strane GM-ova, ako je neko prevario organizaciju to je sam GM. Sem možda u slučaju Sam Bowie, lik je znao da nije u redu i pretvarao se da ga ne boli koleno tokom medicinskog pregleda ili tako nešto. Bennet, Olowakandi, Thabeet, Miličić, Bowie naravno - ima dosta materijala.

Link to comment
Share on other sites

Prevara bi trebalo da bude onaj igrač od kog se očekuje nešto (veliko), a on se empirijski pokaže kao sve suprotno od toga. Nije nužno reč o visini ugovora igrača, što gggggggg reče verovatnije je da to budu neki draft bust-ovi.

 

Mislim da Simmons nije ni blizu toga, ali ok, lepo je hejtovati ga, kao što je slučaj i sa Russom na primer.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...