Jump to content

Recommended Posts

Ja jesam tek priučeni košarkaški fan,ali uzimam svejedno slobodu da napišem kako je prvo poluvreme Bostona najbolja partija jednog tima koju sam video u životu. Naravno, govorim obzirom na kvalitete obe ekipe..ne računam raznorazna iživljavanja moćnih timova nad nedoraslom konkurencijom.
Brutalna partija..Voriorsi upali u moćnu Bostonovu mešalicu i doslovce nisu znali gde udaraju,gde im je dupe, a gde glava.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno da su natakareni na najuspešniju dinastiju u protekloj deceniji. Neće sigurno biti natakareni na pomenuti Boston koji je poslednji put bio šampion sada već drevne 2008. godine. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, DameTime said:

Naravno da su natakareni na najuspešniju dinastiju u protekloj deceniji. Neće sigurno biti natakareni na pomenuti Boston koji je poslednji put bio šampion sada već drevne 2008. godine. 

 

Osim Mikija. 😄

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Kod mene je Houston izuzetak. Nikad nisam imao nista protiv njih.

Sad su bili baš našiljeni na nas u ova zadnja dva meča u Phoenixu. Inače se slažem. A i moj veliki ljubimac koji je doduše malo poša na ocat u zadnje vrijeme, je igrao za njih. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Drug Crni said:

Ja jesam tek priučeni košarkaški fan,ali uzimam svejedno slobodu da napišem kako je prvo poluvreme Bostona najbolja partija jednog tima koju sam video u životu. Naravno, govorim obzirom na kvalitete obe ekipe..ne računam raznorazna iživljavanja moćnih timova nad nedoraslom konkurencijom.
Brutalna partija..Voriorsi upali u moćnu Bostonovu mešalicu i doslovce nisu znali gde udaraju,gde im je dupe, a gde glava.

 

za mene je najbolja ona druga utakmica u bostonu kada im je cleveland izveo bukake

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Ovo ce se pamtiti za vjek vjekova a ne neka nebitna utakmica reg dijela sezone.

 

Nešto mora da se pamti kad titule nema 😂

 

Mada bolje i oni nego Denver, uh. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...