Jump to content

Recommended Posts

8 hours ago, Miki28 Teoljub said:

 

E Chuck, Chuck

 

Carls je miropomazani hejter Lejkersa i Dabsa. 

 

Naravno da ih u stvarnosti malo koji tim zeli za protivnike u prvoj rundi. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Horium said:

 

Carls je miropomazani hejter Lejkersa i Dabsa. 

 

Naravno da ih u stvarnosti malo koji tim zeli za protivnike u prvoj rundi. 

Iako je on najveći razlog zasto sam ja evo već 3. deceniju navijač Sunsa moram priznati da ga baš lupeta u zadnje vrijeme. 

Link to comment
Share on other sites

Steta za momentum koji je izgubio Sarlot nailaskom na zaista bolje timove,ponadao sam se necem ali avaj...Boston melje li melje ali.ovakva kosarka moze li konaxno da ih odvede do finala?I titule?Kad ih gledam, sve mi deluje beskonaxna.igra sa jedmim te istim nivoom,takav mi je utisak..kao GSW ali ruznija verzija istog.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Barkley#34 said:

Ostali dueti su već dokazani a na svaki dodaješ cheat code. Mislim da Kobi ne bi nadoknadio razliku. 

Mogu se sloziti ali opet mislim da je Kobe neko ko bi izvukao jos veci nivo od Janisa a Kobe je dokazan kada ima jednog odlicnog visokog uz sebe ( Shaq/Pau ) a Janis to svakako jeste.

 

Ne znam kako bi se MJ snasao sa Jokicem ali da je npr Kobe u tom timu onda bez dileme cistka jer kao sto rekoh Kobe je neko ko je itekako navikao da igra sa dominantnim visokim.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Warriorsi bi počistili sve u ovoj besmislenoj hipotetičkoj igri. Shaq da raznosi dole a ova dvojica da snajperišu. Easy. Giannis ne bi mogao ništa protiv Shaqa a bogami ne znam ni Jokara kako bi se proveo, Davisa bi prelomio na pola.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U odbrani van reketa ti Ratnici ne bi odbranili nikoga. Šek je fizički čudo prirode ali je i Jokič prilična strvina, a plus bi ga šutem izvlačio iz reketa i pravio autoput ostalima. 

 

2 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Ne znam kako bi se MJ snasao sa Jokicem ali da je npr Kobe u tom timu onda bez dileme cistka jer kao sto rekoh Kobe je neko ko je itekako navikao da igra sa dominantnim visokim.

MJ je ipak bolja verzija Kobija, a Jokić bi se verujem snašao sa svakim na svetu, baš zato što nije tipičan dominantan visoki. Tu mi je upitniji odnos Majkla i Mareja, možda bi se gušili.

 

Nekako mi je najbolje izbalansirana trojka LBJ/AD/Bird.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ta trojka zaista deluje balansirano, ali je stavljanje Birda u žuti dres neviđena blasfemija.

 

Od svih kombinacija, denverska mi ipak izgleda najmoćnije. Od trenutnih timova, uzmeš aktuelne šampione i dodaš najboljeg igrača ikad (LBJ fanovi stop), teško ide protiv toga.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ne bi me iznenadilo da ga Sunsi pojure. U Philly je bio dobar igrač u rotaciji a imaju još jedan open spot u rosteru. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...