Jump to content

Recommended Posts

2 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Da i meni tako deluje. To je onda idealan posao za njih, da bukvalno ne moze bolji.
Dobili su odlicnog defanzivca i rotacijskog igraca u Rojsu, a pride otvorili prostor za jos neki potpis sa FA.

Čak i taj Rody ima skoro duplo bolju statistiku od bilo koga koje šalju. 

Link to comment
Share on other sites

Ko god je dao Montiju onaj ugovor zasluzuje corku, za proneveru sredstava. :lol_2: On da dobija vise love od Spoa je...bez komentara.

Sat vremena do zatvaranja, a Golden Stejt, Cikago i Atlanta miruju. Izgleda ce tako i ostati. 
Kao i sa Lejkersima, Hejns javlja da verovatno nista za ovaj prelazni rok

edit: zaboravih Sakramento. To je veliko iznenadjenje, mislim da oni moraju nesto da pokusaju na kraju da iscackaju
Milvoki jedini potez dovodjenje mesara Beverlija. I to Fila posluje sa konkurentom iz svoje konferencije, jako cudan potez.

Najvece iznenadjenje dana ce mi biti ako nekako niko ne uzme Tajus Dzonsa. Pricalo se da je skoro pola lige zainteresovano za njega. Verovatno Vasington ceka i vaga, da izvuce najbolju mogucu ponudu.

Edited by Sombor Shuffle
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manu said:

Ja uopšte ne znam kakav je igrač Washington, ko još gleda Hornetse. Svakako, siguran sam da je bolji od 3&d bureta koje je otišlo.

PJ je odlicno resenje za Mevse na poziciji gde su deficitarni. Resili se igraca na suficitarnim pozicijama. 

Sasvim solidan defanzivac, mora da mu se brani sut za 3, otvara vise prostora za Luku i Kajrija unutra. Nije nametljiv, u Hornetsima je znao da uzme bukvalno po 2 suta ako su Lamelo, Bridzis i Teri raspolozenim ali i da preuzme teret na sebe kad zatreba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DameTime said:

Dođi jelenu na rupu... 

 

 

 

 

Da znas da mi je odmah palo na pamet ovo. Mada, ako je Beverli mogao sa Vestbrukom (i Vestbruk sa njom), moci ce i Patbev-Dolla tandem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Horium said:

Da znas da mi je odmah palo na pamet ovo. Mada, ako je Beverli mogao sa Vestbrukom (i Vestbruk sa njom), moci ce i Patbev-Dolla tandem.

 

Ma sprdam se malo, PatBev je vojnik; on radi sve što treba za ekipu, koja god bila... 😄 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...