Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, 40Wins said:

Jel si video bato kako se OKC digo za par sezona u novi seksi mladi tim, a mi prdeli u cabar desetljecima da bi bili one hit wonder. Dobro se mi jos i drzimo s obzirom kakva je konkurencija na Zapadu. Ako nista, pokusati i ove god da budemo ispred Lejkersa i to je to. 

 

Pa dobro, ne moze bas nesto da se zameri Kingsima za proslu sezonu i po. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Horium said:

 

Pa dobro, ne moze bas nesto da se zameri Kingsima za proslu sezonu i po. 

Pa o tome i pricam, prosle sezone smo se tek digli malo  nakon 16 godina lutanja, a timovi poput OCT, u par godina iz Westbrick, Pidzi, Karmelo faze dodju ponovo u relevantnost. : [

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je trejd Knicksa i Raptorsa dobro legao i jednima i drugima iako se ništa bitno ne menja u široj slici. Knicksi su dobili Thibsov tip igrača 100% - Luol Deng 2.0, ali dokle god su njima prva i druga opcija Brunson i Randle jednostavno ne mogu imati najviše domete. Raptorsi su se rešili jednog od mnogobrojnih krila kojima su krcati, ispali ljudine i poslali ga u Njujork grad da ima više ofanzivnog protagonizma (pri čemu se ne mogu oteti utisku da su tehnički limitirani igrači poput OG-a vrhunske sluge a loši gospodari) a za uzvrat dobili lokalnog dećka koji ima više smisla uz Barnesa + Quickleya koji im je automatski jedan od dva najbolja beka na rosteru i koji će doneti malo spacing-a u hronično začepljen napad. Win win za sve, nebitan trejd za ligu i borbu za prstenje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Darko said:

Dobru statistiku imao Jovke danas, kako je to izgledalo? Hvala unapred! @delgado i @Miki28 Teoljub, očekujem izveštaj :classic_biggrin:

Fino je izgledao. Vrlo pristojno i u odbrani, za razliku od utakmice protiv Jute. U par situacija cuvao sasvim korektno AD-a na niskom postu, Reavesa na perimetru, ali ima i situacija kada lako ispadne. Cini mi se da najlosije brani kada treba da probija blokove i da u nastavku te odbrane lako ispada iz tezista. Doduse Heat je igrao 2-3 zonu u velikom delu utakmice. Odlican bio na skoku.

U napadu uglavnom coskari. Trojke sutira bez oklevanja i dobro to izgleda. Nema on kontrolu lopte jos uvek da bi bio taj point forward, driblingom napada samo u nekim closeout situacijama i tranziciji (imao jedan super coast to coast). Tako da mu se igra u napadu za sada svodi na to sta mu posluze saigraci, nije u stanju da kreira sa loptom previse. Nije igrao zavrsnicu, one minute koje bi trebalo da igra starter. Ocigledno da Spoelstra jos nema takvo poverenje u njega, ali super je sto konacno igra, a i imao je dosta lepu minutazu.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, 40Wins said:

 

Jel si video bato kako se OKC digo za par sezona u novi seksi mladi tim, a mi prdeli u cabar desetljecima da bi bili one hit wonder. Dobro se mi jos i drzimo s obzirom kakva je konkurencija na Zapadu. Ako nista, pokusati i ove god da budemo ispred Lejkersa i to je to. 

 

Inace, jesi video kako su pokusali da nas pokradu na Floridi, ali ne da mali Jokic i Foxic. Pravi smo pobednici. 

 

 

ma mi smo sad super, ponovo imamo identitet i ovo što igramo dosta podesća na preston napad iz veber/peđa/divac ere... ej igramo pametnu košarku... pre toga smo bili skupina nabacanih igrača

 

prdeli u čabar skoro dve decenije, bili smo loše vođeni i nisam pratio dugo, tako da nemam pojma šta se dešavalo u finišu maluf ere.

vivekove bravure sam retoaktivno otkrivao.

 

međutim vivek je izgleda naučio lekciju i ubuduće (nadam se) će se držati svojih opanaka. uostalom, sve gluposti koje je pravio su ga opaljivale po džepu.

čović nebojšu njegove gluposti ne opaljuju po džepu, bar ne očigledno, niti bi on bio sposoban da sebi prizna svoje greške i bilo kakve posledice istih.

nebojšina anamneza cenim da nije tako jednostavna. koliko procentualno je gladan hranjenja ega, koliko procentualno je gladan para, u kojoj meni je attention whore, u kojoj meri je kontrol frik?

 

sa vivekom to izgleda jednostavno: zaigrao se bogataš, malo napoleonovskog kompleksa, malo sujete tipa sa' ću ja vama glupim sportašima objasnim par stvari, skontao da je on ispao glup i ustuknuo.

 

 

 

gledah hajlajce protiv orlanda... lijepo... 

ne znam što im franc vargner nije više igrao, jbg, njihov problem.

 

 

 

dok god smo ovakvi mogu ja da progutam glupi poraz, jbg 82 ligaške, nego mi ovo sa šarlotom postaje malo simptomatično...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Јовке има атлетицизам и менталитет за квалитетну каријеру, а притом је изузетан готивац.

Баш ме радује његов напредак

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

"There’s currently a deepening disconnect between Darvin Ham and the Lakers locker room, six sources with direct knowledge of the situation say, raising questions about the head coach’s standing." 

 

LeBron se sprema za post, odrice se sunke

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...