Jump to content

Recommended Posts

Just now, Sombor Shuffle said:

Trebao je faul da bude sviran tu, definitivno.
Ali takodje ni Dzejms nije smeo da ga udari i trebao je da zaradi tehnicku zbog toga.

 

Znači, potpuno je legit što je Bron uradio, on nije tu da se rva sa nekim po parketu. Ako JJJ nije došao do lopte, neka car ustane i trči u odbranu.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Dracarys said:

Pičkice, brišite mi komentar i banujte me

 

 I trajno ako želite, neka samo Jokićevci pišu gluposti

 

Nemoj bre, ko će posle da se rve s Jokićevcima ako te banuju? 😞 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Del Piero said:

Pre dve veceri je valjda postavljen rekord da za jedno vece 5 ekipa ubaci 140+ poena.

Jeste kosarka danas nikad bolja, kao i sami igraci, talenat, vestine, itd...ali ne igraju ti igraci protiv ABA ligasa pa da ubacuju svako vece toliko poena. Niko ne moze da me ubedi da ekipe nemaju kvalitet da odigraju bar pristojnu odbranu i ne prime 130 poena. Jednostavno malo ko se cima vise u regularnoj sezoni i zato sve ove i individualne i timske statistike treba ipak uzeti sa nekom rezervom, a da playoff vise nego ikad pokazuje ko je ko.

 

previse utakmica se igra, napori su veliki, svako vuce bar neku povredu i onda kada se ode na +15 u prvoj cetvrtini, neki igraci i timovi se vec predaju.

 

ali zato embiid nocas na -260 ulazi da bi se nekako dogurao do jos jedne 30+10 partije da bi sacuvao niz, kojeg se niko nece setiti dva dana kasnije nakon prekida. prosli put se povredio jureci brojke, da vidimo dokle ce sada izdrzati.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Miki28 Teoljub Nije bas lako igrati samo sa krilima prakticno i Rivsom i nemati klasicnu jedinicu, oseca se u napadu sa velikim brojem turnovera a i u odbrani jer nema ko da isprati brzance. Vincenta nema cele sezone, ruki je uzas, a DLo pati od kurcobolje i buljobolje. Pitati Toronto za Srudera i GTJ a njima DLo i Max

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

@Miki28 Teoljub Nije bas lako igrati samo sa krilima prakticno i Rivsom i nemati klasicnu jedinicu, oseca se u napadu sa velikim brojem turnovera a i u odbrani jer nema ko da isprati brzance. Vincenta nema cele sezone, ruki je uzas, a DLo pati od kurcobolje i buljobolje. Pitati Toronto za Srudera i GTJ a njima DLo i Max

Prekidose vezu Rajkovic i Masai😀

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

hajde da se liga opet upregne da opet spashava lejkerse ili lebrona

 

mislim, niko se nece potresti zbog toga ali tarme je smesno

 

ja ne bih dao deuce mcbridea za russella. za reevsa bih dao i pik pride, ali nam realno ne treba

...

rusell i pikovi sedme runde zs poolea, spasite mi fantazi sezonu i lebrona od ishijasa.

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mozete reci da nije zabavno sto bukvalno svake sezone ide identican scenario sa LAL boysima

 

najava titule u predsezoni i macevanje sa svima koji kazu drugacije, a i sa zdravim razumom -> cim krene sezona nista ne ide po planu -> detektovanje dezurnih krivaca -> fantasy trejdovanje dezurnih krivaca, uvek bez promila realnosti i logike -> dolazi do nekog trejda koji samo lejkersima moze da prodje (naravno nije onaj fantasy koji su projektovali u glavi) -> pali se masina, opet se najavljuje titula -> gasenje svih ambicija od strane neke ozbiljnije ekipe  -> pronalazenje opravdanja i najava titule za sledecu sezonu

 

nadam se da ce moderacija da reaguje na uvrede iznad, ne dajte da vam neko objasni da je gore od tih uvreda i prostackog recnika __________ (upisati po zelji nesto normalno)

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Lakersima ove sezone nije problem nedostatak kvaliteta i opcenito besmisleno koncipiran roster kao u prethodne dvije sezone nego nesposobnost tupana na klupi da slozi smislenu rotaciju i njegov totalni gubitak svlacionice u periodu nakon osvajanja kupa. Ne znam samo sta se ceka sa njegovim otpustanjem. Vjrv ce sutrasnje gazenje od strane Clippersa zavrsiti i tu pricu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...