Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, Darko said:

Koliko sam čuo, rekao je: "Call the fucking foul". Znači nije neka personalna uvreda nego frustracija posle nedosuđenog faula (koji je bio, pogledaj video). Po meni, možda tehnička - nikakvo izbacivanje. Nisu ljudi ovde došli da gledaju sudije nego igrače. 

 

Mislim, ako ćemo da izbacujemo igrače zato što viču fuck u kontekstu sudijske odluke ... onda jebi ga.

 

a/ od koga si čuo?

b/ mislim da je to sasvim dovoljno za "profanity" ka sudiji. nba protiv nasilja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bogoljub Gagic said:

Само замишљам сцену да у ел неки слепац искључи Теа за ово за шта је Јокић искључен. Срамота, у реду техничка, али искључење било кога за ово, лудост.

Ne diraj mi Tea😀 jos to bi nam trebalo na ovu svu muku sa divama u ekipi😉 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Само замишљам сцену да у ел неки слепац искључи Теа за ово за шта је Јокић искључен. Срамота, у реду техничка, али искључење било кога за ово, лудост.

 

pa eto, nek' dođe jokara e evroligu, sigurnu kuću

može verovatno i konja da izvede da visi u ćošku na trici

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je najvece govedo u incidentu dje su ucestvovali 2 tipa poput Nurkica i Draymonda nekako ispao Steve Kerr. Covjek koji redovno svima spocitava kako sto treba da se radi/ponaša, kako trebaju da budu bolji u ovom ili onom, prica o nekoj odgovornosti drugih ljudi kako to treba da se preuzme i vodi računa o tome. Da bi tip nakon svake situacije dje njegovi igrači neko sranje naprave, pravio se lud u fazonu, nijesam vidio snimak ne mogu da komentarišem, e ali whatabout nesto deseto iako se ista stvar pregledala 20x na jedno 100 monitora i jumbotrona po dvorani. Ali eto, on nije uspio to da pohvata 😄 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Sa Konjom, molim lepo.

 

Kako si znao da Kolja promeni ime u Konj i jeste preduslov koji je Jokic postavio za osnivanje grupe? 

2 minutes ago, MrTwister said:

Meni je najvece govedo u incidentu dje su ucestvovali 2 tipa poput Nurkica i Draymonda nekako ispao Steve Kerr. Covjek koji redovno svima spocitava kako sto treba da se radi/ponaša, kako trebaju da budu bolji u ovom ili onom, prica o nekoj odgovornosti drugih ljudi kako to treba da se preuzme i vodi računa o tome. Da bi tip nakon svake situacije dje njegovi igrači neko sranje naprave, pravio se lud u fazonu, nijesam vidio snimak ne mogu da komentarišem, e ali whatabout nesto deseto iako se ista stvar pregledala 20x na jedno 100 monitora i jumbotrona po dvorani. Ali eto, on nije uspio to da pohvata 😄 

 

Kao da je to novo za njega. Najveci i licemer i licimur u NBA. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MrTwister said:

Covjek koji redovno svima spocitava kako sto treba da se radi/ponaša, kako trebaju da budu bolji u ovom ili onom, prica o nekoj odgovornosti drugih ljudi kako to treba da se preuzme i vodi računa o tome. Da bi tip nakon svake situacije dje njegovi igrači neko sranje naprave, pravio se lud u fazonu, nijesam vidio snimak ne mogu da komentarišem, e ali whatabout nesto deseto iako se ista stvar pregledala 20x na jedno 100 monitora i jumbotrona po dvorani. Ali eto, on nije uspio to da pohvata

 

12 minutes ago, Horium said:

Kao da je to novo za njega. Najveci i licemer i licimur

 

Kakav zicer za svakog poštenog Zvezdaša tata provinijencije... :default_coffee:

 

  • Like 7
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...