Jump to content

Recommended Posts

hiljadu puta prezvakana prica. leonard je samo u slucaju da dolazi george (drugi ( durant, butler) odbili da odu u clipperse, pa je ostao george) hteo da potpise za clipperse pa su morali dati gilgeous-alexandera za trejd. bar 29 od 30 gm-ova bi narpavili taj trejd tada. uvek me nervira ta naknadna pamet kako su clippersi jazavci sto su dali ultramegagiga talenta za nemaca pojma georga (i leonarda, sto se takodje zaboravlja i tek ce...).

 

tacno je green cekao da dobije verovatno posldnji ugovor u karijeri da bude unhinged i da radi sta zeli. kerr jacob myers curry svi mu titrali jajca toliko dugo da ovaj magarac zna da mu ne mogu vise nista uraditi. nekako mi se i svidja ova karma sto warriorsi dozivljavaju nakon onog sramnog ponasanja sa starta prosle sezone.

thompson je i prosle sezone poceo katastrofalno pa se podigrao kasnije sasvim dobro. hocemo li videti neki trejd do februara gde ce thompson biti u paketu, pre bih rekao nema sanse, ali nista me vise ne iznenadjuje u nba. ni ne znam koga bi mogli dovesti...siakam? nedaj boze lavine ili mozda fournier i rj barrett...

 

ne znam sta je sa wigginsom ali opet je upao u taj wolves mode. mozda i najvece razocaranje ove sezone.

 

@uini

 

otac mu je bio tesko bolestan ili tako nesto, zato je odsustvovao. zna se vec od proleca.

Edited by gggggggg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

naravno, samo sam hteo da odgovorim na "one season igrac" ali je ostalo na prethodnoj strani

Nije one season igrac ali svakako da su Warriorsi na njega racunali da posle te titule napravi jos veci iskorak sto ne da nije uradio nego je lik napravio 3 koraka nazad. Stvarno je tesko ga gledati, bukvalno diva iz CZ situacija. 

 

Warriorsi ce svakako ici sa nekim trejdom ali u taj trejd ce biti neko od spedece 3 ( Wiggins, CP3 i Green ) pa sta dobiju. Recimo dobijaju bas finu produkciju od klupe, sve vise se Kerr okrece ka njima, Saric im je svijetla tacka ove sezone.

 

Ja uopste ne optisujem situaciju gdje Lakersi i Warriorsi rade neki trejd gdje je ukljucen CP3 i DLo.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Dracarys said:

Sasvim je izvesno da Klej napušta GSW ako ne dobije neki mega ugovor.

 

48/2 je i više, nego smešno u odnosu šta može dobiti sledeće godine od recimo Detroita/San Antonia...

Realno Klej u 2024/2205 ne vredi 24 milke, a tek u 25/26. GSW mora u rebuild cim pre. Mucno ih je gledati ove sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Dracarys said:

Sasvim je izvesno da Klej napušta GSW ako ne dobije neki mega ugovor.

 

48/2 je i više, nego smešno u odnosu šta može dobiti sledeće godine od recimo Detroita/San Antonia...

A za sta da dobije više? Realnost je malo drugačija za njega postala. Ali ajde da vidimo ako je netko spreman preplatiti ga. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Retko ko ovde više voli i više je gledao Kleja i Dreja poslednjih 7 8 godina. Klej može da bude jako koristan NBA igrač, ali odbija da prihvati realnost. Titula pre 2 godine je osvojena na nekoliko bitnih faktora - Stefovu verovatno najbolju igru u životu, jako dobar doprinos Pula, eksploziju olstar Wigginsa i dobru ulogu Kleja i ostalih, uz realno jako povoljan raspored u plejofu.

 

Klej igra na način koji nije produktivan u ovom sistemu, siluje šut i ne prilazi košu i on u ekipi koja pretenduje makar na drugi krug plejofa ovakav ne može biti starter - daje previše poena na pogrešnoj strani terena, a često blokira napad. Drejmond je posebna priča i nakon ovog bizarnog ponašanja mislim da daje sjajan izgovor Lejkobu da ubije dve muve jednim udarcem. Ne bi me čudilo da finansijski najveći gubitnik od davljenja Gobera i nokautiranja Jusufa bude upravo Klej. 

 

Ova ovako matora ekipa ima teoretski dosta visok plafon, ali je potrebno užasno puno stvari da se desi a one se ne dešavaju. Wiggins je ispodprosečno krilo, a trebalo bi da bude na barem olstar nivou. Ne skače, ne igra odbranu, ne zaleće se na koš više. Nejasno je šta se tu dešava, ali nije dobro. Da banalizujem, igrač koji bi trebalo da ima stalno ocenu barem 9 od 10 ima već dugo neku 4-5. To nije ono na šta računa GSW. CP3 je igrao jako dobro i vidi se da je majstor, ali je već počeo da se povređuje i to je očekivano. Plan je bio da on ozbiljnije igra u plejofu.

 

Stef je napokon ukapirao, i jako mi je drago zbog toga, da će da uništi svoje đokovićevsko telo ukoliko pokušava i dalje da daje 40+ poena da bi pokrio insuficijencije svojih saigrača i mislim da će to igrati odlučujuću ulogu u svemu. Luni ima takođe neki problem jer pruža možda 10-20% od pre godinu ili dve. GP2 povređen.

 

Ponavljam, razumeću skroz i da STef na kraju kaže uzeo sam 4 titule sa ovim mojim ortaćima i ne dam Gašića, ali onda moramo da korigujemo očekivanja - dakle neki plejin ili maks 6. mesto. Sa druge strane, igrači su svesni da ove godine nema prejake ekipe na Zapadu, pa ni na Istoku i da je ovo jedna od onih sezona koje su sjajna prilika za sve. 

 

Mladići su dobri, iako je Kerr inertan i notorno nesposoban da ih blagovremeno integriše - Podzimski je strava hasler i ume da pogađa, Kuminga je napredovao ali mu treba stalnih 30min po utakmici da uđe u starterski ritam, Mudi je jako pouzdan bek-krilo, podseća na Igoudalu. Kerr ne napreduje, nije tajna da je opsednut svojim matorima i da je Igoudala još uvek tu i relativno nepovređen sigurno bi mu igrao bar 15 minuta. 

 

Ono što je sasvim druga i bljutava priča je Drejmond. Ovo što on radi ove godine je apsolutno neprihvatljivo i ružno i glupo i pokazuje da nije baš u vinklu. Ne bi me iznenadilo da ga klub kazni sa recimo 20tak utakmica, ja bih ga kaznio da mogu do kraja sezone. Nema koristi, samo čekamo da nekoga ubije ili zaista iskopa oko. 

 

Ne znam šta će se juriti na trejdove. Mladi su perspektivni, ali nemaju neku vrednost po meni (Kuminga, Podziemski, Moody), a ekipa je pravljena tako da nedostaje još po neki veteran, ali da to ne bude Drej ili Klej. Šarić se izuzetno uklopio i koristan je. Ja već dugo kukam za nekim Plumijem, centrom koji može malo da se bije i ume da doda loptu, taj tip igrača. 

 

Možda ovaj Drejov zahvat bude i neka prekretnica, a možda bi čak i Klej proigrao kako može - poput nekog Bogdana Bogdanovića sa sporim nogama i dobrom praćkom...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Horium said:

??? 

 

Tesko da moze Klej neki ozb ugovor da dobije vise. 

 

Trebalo je da uzme tih 48m. 

 

1 hour ago, leki bg said:

Realno Klej u 2024/2205 ne vredi 24 milke, a tek u 25/26. GSW mora u rebuild cim pre. Mucno ih je gledati ove sezone.

 

1 hour ago, bodo said:

A za sta da dobije više? Realnost je malo drugačija za njega postala. Ali ajde da vidimo ako je netko spreman preplatiti ga. 

 

 

Uzeće na ime neki 120/3 ugovor.

 

U svrhu mentorstva, tralala.

 

S obzirom kakvi su sve bezveznjakovići velike ugovore dobijali, ne može niko reći da Klej ne bi mogao da izvuče jedan mega ugovor. Pogotovo ekipe koje ne mogu da privuku nikakav FA godinama, a neki i decenijama, Klej bi bio osveženje.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

Ne smem priznati zeni i deci ali nekako volim Dantea iako je...

 

Meni nije problem da priznam, obožavam ga. Nisam očekivao da će ovako brzo doći do ovakve uloge, odlično koristi povredu Kajrija.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...