Jump to content

Recommended Posts

5 minutes ago, Darko said:

Udvajaju ga stalno, mada u pravu si - govor tela mu je baš loš. Ne pokazuje se kao lider. 

 

Nije prvi put da neki tim koristi tu taktiku protiv njega. Ok, ostali bi trebalo da iskoče (pre svega Murray), ali i on kao superstar mora da povuče i baci neku statement partiju. Jasno je da nije tip kao Edwards koji se malo više "busa" i trash talkuje, ali ne može da bude ni ovako pasivan.

 

Inače svako ko bude u 12 za OI će od mene imati podršku, sve dok poštuje reprezentativni dres. Lični animozitet je nebitan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo kako navijaci Lejkersa sebe dozivljavaju kao neki bitan faktor u bilo cemu vezanom za NBA, a popili back to back metle, u sezonama gde imaju generational whistle + sve one malverzacije sa potpisanim ugovorima ispod cene, otprilike me podseca na ono radovanje Beverlija nakon sto je sa Minesotom uspeo da udje u plejin. :lol_2:

Nezapamcen nivo odvaljenosti od realnosti. Tako da kapiram zasto se svaki poraz Denvera slavi kao titula. :classic_biggrin:

  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Hajde ostace vam zauvijek dvije dobijene serije protiv Lakersa kao satisfakcija, proslavice se vjerujem burnije nego sama titula 🥰

Titula se slavi, glupo mi je radovati se tuđim porazima. Al dobro, razumem vas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sombor Shuffle said:

Ovo kako navijaci Lejkersa sebe dozivljavaju kao neki bitan faktor u bilo cemu vezanom za NBA, a popili back to back metle, u sezonama gde imaju generational whistle + sve one malverzacije sa potpisanim ugovorima ispod cene, otprilike me podseca na ono radovanje Beverlija nakon sto je sa Minesotom uspeo da udje u plejin. :lol_2:

Nezapamcen nivo odvaljenosti od realnosti. Tako da kapiram zasto se svaki poraz Denvera slavi kao titula. :classic_biggrin:

 

Pa ocito je da smo i vise nego bitni cim ti ne mozes dana preziveti bez da zakmecis na Lakerse ili ko jutros ono epsko guslanje o belosvetskoj uroti :79:

 

1 minute ago, Darko said:

Titula se slavi, glupo mi je radovati se tuđim porazima. Al dobro, razumem vas.

 

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@Darko Jamal i Jokic?

Tako igraju odbranu mada Jokicu tesko da podigne ruku

I kao takav je uzeo conference finals i finals MVP i dao metlu tvom ljubimcu. 

 

Mada ove sezone mi se čini da je nazadovao u odbrani.

Link to comment
Share on other sites

Just now, alpaka Bereta Sida said:

 

Pa ocito je da smo i vise nego bitni cim ti ne mozes dana preziveti bez da zakmecis na Lakerse ili ko jutros ono epsko guslanje o belosvetskoj uroti :79:

 

 

spacer.png

Hvala, jel ti ostalo malo? Nemoj da si stipsa, sharing is caring.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam i pre plejOfa upozoravao na kouca i njegovu dinastiju i raspustenu bandu, ali me je retko ko ozbiljno shvatio. timO, zajebant... pffft

PS. Denvere, goreces!

 

Spoiler

:lol_2:



 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
6 minutes ago, uncletima said:

Ja sam i pre plejOfa upozoravao na kouca i njegovu dinastiju i raspustenu bandu, ali me je retko ko ozbiljno shvatio. timO, zajebant... pffft

PS. Denvere, goreces!

 

  Reveal hidden contents

:lol_2:



 

 

Samo zbog tebe mi je krivo da su baš ovako natamburani. ❤️

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Navio sat jutros u 5 da pogledam drugo poluvreme, video onako bunovan da je 30 razlike za Vukove, rekao sebi šta koi kurac i vratio se na spavanje. Vidim da je bilo veselo na temi u sitne sate. Ovako razvaljivanje je retko ko mogao da predvidi. Deluje trenutno da Wolvesi ovo ne mogu ispustiti ali ako neko može da se vrati u igru to je ipak aktuelni šampion. Naravno, ako Murray izvuče mudanca iz guzice a Jokić odigra kao da nije random utakmica regularne sezone gde ga boli paja da malo pocima telesinu na obe strane. Opet, da imaju bilo kakvog lika sa klupe koji može ponekad da ubaci 15 ne bi ni došli u ovakvu situaciju, jebali ih NBA Stef Lazarevići. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Nisam ocekivao da se Murray ovako raspada. Bas aprijatno iznenadjenje. Mora biti da ipak ima neke povredice ili slicno. Nema neke velike matematike, sa ovim sto on igra Denver bi tesko izasao na kraj i sa Orlandom...

Edited by SteveFrancis#3
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SteveFrancis#3 said:

Nisam ocekivao da se Murray ovako raspada. Bas aprijatno iznenadjenje. Mora biti da ipak ima neke povredice ili slicno. Nema neke velike matematike, sa ovim sto on igra Denver bi tesko izasao na kraj i sa Orlandom...


Ovde nema vise povratka.

Minnesota je usla Denveru u glavu, mnogo su fokusirani, Denver nesposoban da im kazni prazne minute, klupa Denvera raspad, kako god da okrenes nema sanse da dobiju 4 od 5.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, DameTime said:

 

 ❤️



Hvala, ali nema potrebe. Da sam bio tamo, tamburao bi ih ja, dodatno, nakon utakmice.  Jeste da bih se preznojio od skakutanja (dok ih do'vatim), ali isplatilo bi se... :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uncletima said:

Hvala, ali nema potrebe. Da sam bio tamo, tamburao bi ih ja, dodatno, nakon utakmice.  Jeste da bih se preznojio od skakutanja (dok ih do'vatim), ali isplatilo bi se... :lol_2:

 

Novi kondicioni trener Nuggetsa - Patch :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Chaos Is Me said:

Navio sat jutros u 5 da pogledam drugo poluvreme, video onako bunovan da je 30 razlike za Vukove, rekao sebi šta koi kurac i vratio se na spavanje. Vidim da je bilo veselo na temi u sitne sate. Ovako razvaljivanje je retko ko mogao da predvidi. Deluje trenutno da Wolvesi ovo ne mogu ispustiti ali ako neko može da se vrati u igru to je ipak aktuelni šampion. Naravno, ako Murray izvuče mudanca iz guzice a Jokić odigra kao da nije random utakmica regularne sezone gde ga boli paja da malo pocima telesinu na obe strane. Opet, da imaju bilo kakvog lika sa klupe koji može ponekad da ubaci 15 ne bi ni došli u ovakvu situaciju, jebali ih NBA Stef Lazarevići. 

Povređen je, vidno je. Nema lift koji obično ima. Stvarno se glupo povredio protiv Niksa.

Link to comment
Share on other sites

Je li realno u šta se pretvorila ova tema? Uđoh da iščitam malo neku pametnu o taktici, prilagođavanjima kad ono... ova tema se pretvorila u nivo "leo gdesi -penaldo hehe" rasprave. I što je najjače svi mrtvi ozbiljni. 

Fascinantno mi je da samo kod nas na svijetu i vjerovatno nigdje drugo postoje mrzitelji svega što je naše. Zamisli kao voliš košarku nešto i iz tvoje zemlje dolazi najbolji košarkaš na svijetu i ti iz dna duše provedeš na internetu pola dana svaki dan da ga kao nešto prozivaš. Što je najjače ti isti pljuju preko interneta jednu veličinu kakva je Đoković, a da ne pričam dalje o svakom igraču odavde iole poznatijem. Ne kapiram te frustracije. Samo zamišljam nekog npr Danca da pljuje nekog svog rukometaša recimo, Španca, pa ne moramo ići dalje evo recimo i Hrvata. Najbolje da se napravi neka tema pa nek izbacuju iz sebe to tamo, ovo je baš nečitljivo. 

 

Inače o utakmici, fudbalski rečeno Minesota je Denveru prepustila posjed i kažnjavala ih iz kontri. To bi ugrubo bila priča ove dvije utakmice. U suštini mene ova Minesota ne oduševljava ali Denver igra baš onako kako oni i žele da igraju. Malo tranzicije, spor pozicioni napad gdje iz izlaznih pasova na udvajanje Jokića pomoćbo osoblje + Marej ne rade posao. Iz promašenih šuteva kreće nervoza sa velikim brojem izgubljenih lopti što otvara tranziciju Minesoti. 

Računica je jednostavna, lopta mora brže da kruži i ako se dobtim šutem uvedu u utakmicu otvoriće im se sve. Minesota igra dobru odbranu ali isto tako nemaju poene u rukama u pozicionom napadu. Ovdje je najbitnije može li Marej. Ako on krene, neće Jokića moći ovako da udvajaju više i mislim da Denver u tom slučaju preokreće. Problem je i šut KCP-a koji otvorene šuteve promašuje što ranije nije bio slučaj.

  • Like 8
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, jabadabaadu said:

Je li realno u šta se pretvorila ova tema? Uđoh da iščitam malo neku pametnu o taktici, prilagođavanjima kad ono... 

 

 

Što se tiče prilagođavanja, Jokić je prilagodio sebi konjske trke sa avgusta u maju.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...