Jump to content

Recommended Posts

50 minutes ago, freethrow said:

Podjednako besmisleno IMHO. Koliko je Gobert fluidan u napadu, toliko je i Towns u obrani.

 

pa imas greena defanzivno i jos kojesta

 

towns je imho od onih igraca o kojima ljudi imaju jednu sliku u minesoti a drugu u dubsima, kao wiggins 😕

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni Memfis razbi koliko je dobar. Denver je ok, a ostatak zalosno...

2 hours ago, uini said:

@SteveFrancis#3, meni se svidja 5-6 komada, pre svega memfis ali kapiram sta kazes, 90% kao da je izaslo iz iste modle, kao da su sve iteracije jedne fransize a kapiram da tek poneka izvedba ima veze i sa tom xy fransizom

Meni Memfis razbi koliko je dobar. Denver je ok, a ostatak zalosno...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Ruzno, sterilno, neinventivno. Natavljaju da stancuju garniture, niko se vise i ne seca koja je koja i cija, nikakvu sentimentalnu vrednost niti asociranost sa fransizom nemaju. Nike se blamira, ovo je sve toliko bedno i besmisleno da je tesko nakucati teksta...

 

Ovaj Denverov možete da nosite vi grobari kad gledate utakmice. Broj na grudima označava gornji pritisak...

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Miki28 Teoljub said:

@Manu Lebon+Russell+sta god oces osima AD i Reavesa a dobijas jos podrsku u delgisi i grofu?

 

Mavsi imaju tu sreću da je Luka dosta pokupio od Dirka taj mentalitet vernosti jednoj ekipi + je dobar sa Cubanom, tako da sumnjam u to da će zahtevati trejd. Mislim da će Dalas kod njega dobiti priliku da mu usere još par godina pre nego što mu pregori.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Sombor Shuffle said:

Opa, Janis samo na 3 godine produzenje! 
Sta bi ovo trebalo da znaci, Windhorst stajl? :classic_biggrin:

 

 

Jos mnogo love da uzme kasnije.

 

This deal gives Antetokounmpo a chance to earn more money over the course of his career with that player option in 2027-2028. Because of the Over-38 rule in the CBA, he can sign a short-term deal again with the Bucks in 2026 and another four-year extension with the Bucks in 2028.

Link to comment
Share on other sites

winning time je otkazan, nema više pobeda, vreme je za plejin knickse

dolazi duško za stručnog konsultanta jer ima iskustva sa ekipom od 17 igrača koji treba da imaju minute

 

boston, atlanta, new orleans, 2x klivlend, milvoki, clippers - ulazimo u sezonu sa 1-7, thibs dobija otkaz i potpisuje za kaha laboral

duško preuzima ekipu, demistifikuje wembanayamu, popović mu traži autogram jer misli da je skeletor i kreće serija od 6x pobeda sve do nesrećnog poraza od minesote, koji je zapravo deo budućeg trejda townsa u knickse

 

duško ulazi u svlačionicu i kaže, happy wounds, heros.

Edited by uini
  • Like 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Miki28 Teoljub said:

 

Ide odje trejd ili tokom sezone ili u offseason-u. Mislim na nekog od ovih.

Nema te sezone kada se KAT ne spominje u vezi trejda. Možda se i on zasitio svega toga pa zatraži isti. Mada mi se čini da Sotta ima finu ekipicu. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...