Jump to content

Recommended Posts

Bolje nego sto sam ocekivao od prvog meca.
Jokara je valjda jedan od retkih ljudi koji se ugoji preko leta, a ne obrnuto. :lol_2: Mislim da ima jedno 7-8 kg vise nego proletos, tako da sam ocekivao sporiji start, ali sve se moze kad si majstor. Bas se poigravao sa AD.

Lejkersi kao i uvek, a rekao bih i ocekivano, sporiji start. Daleko da je gotov mec, cak i da je ostalo 18 do poluvremena, vracali su se oni sa preko 25 zaostatka 2 puta prosle sezone. Mada opet, ovo nije Dalas predvodjen samo Kajrijem niti Portland, ali opet, imaju to u sebi.

Ne znam dal da se patim i gledam do kraja. Ionako me namucise strimovi, propustio sam skoro pola akcije osvezavajuci i trazeci nove. Videcemo ujutru kako je izgledalo sve, nadam se da ce izdrzati do kraja. Valjala bi nam pobeda da zapocnemo sezonu, trebace vremena da se uigraju i pre svega uloge i rotacija da se iskristalisu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Kako je pocelo rezultat na poluvremenu odlican. LeBron fauliran na bukvalno svakom ulazu u tranziciji i nijednom faul nije sviran. 

Dobro, nismo ti mi krivi što ste navikli da sudije navlače za vas pa kad je malo obrnuto proradi bes :classic_biggrin:

 

Bilo je i par situacija na drugoj strani na početku (Jokićev prvi, Murray fauliran na šutu a sudije muk). Posle toga bolje suđenje za Nuggetse. Više mi bode oči onaj faul nad Reaves-om koji nije sviran i onaj zadnji Lebronov drive.

Link to comment
Share on other sites

jokic sa vidno vise kilograma, ali vise deluje da se nabildovao nego ugojio

rameni pojas vidno ojacan

zastrasujuce izgleda, mozda je do frizure 😄

 

pucaju nagetsi od samopuzdanja, bice ovo fina sezona za njih ako se po jutru dan poznaje

sasvim solidni odbrambeno, pogotovo sto su napravili svega 3 faula

 

ono sto moze biti problem je manjak visokih u rotaciji i potrosnja/umor jokica pre svega

steta sto se cancar povredo i zbog ekipe i zbog njega, ovo je sezona u kojoj bi trebao imati vecu minutazu

kad je vec ovako, ocekujem da ukljuce hufa u rotaciju, moze sigurno odraditi 10ak min protiv vecine protivnika u regularnom delu

od deandre ne ocekujem nista, on i nije u ekipi zbog terena

 

Link to comment
Share on other sites

Lepo se pridrzao Gordon za obruc pri ovom alejap kucanju..

Opet imamo veliki problem sa skokom, kao i u celoj seriji sa Nuggetsima

Kako se vratila ova trojka Poupu, buc.

 

 Dangelo nas opet kolje, mogao je da otvori kontru na -6 i spetljao se i onda trojka Mareja iz kornera. Jeste posle toga dao 3, al tad smo imali momentum i mogli da spustimo na 1 posed

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...