Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ma kakvo teranje Duška, posle 2 kola?! Kao i svi treneri, igrači, kao i mi obični ljudi u svakodnevnom životu grešimo. S tim što , ja lično, ne mislim da je (samo) Duško kriv za poraz u Kaunasu. Splet okolnosti, po nas nesrećnih, se desio-od pogađanja njihovih frljoka, sudijskih odluka, do nepojavljivanja nekih naših igrača na utakmici, udruženo sa (možda) nekim odlukama našeg trenera i minutažom nekih igrača u 4/4.

Što neko reče, malo će tamo timova moći da računa na sigurnu pobedu, a mi smo bili jako blizu nje. Bitno je braniti domaći teren i otkinuti pobede u gostima slabijim (na papiru) protivnicima. I naravno, sve to na čelu s Duškom Ivanovićem!

Idemo za početak da preplivamo Moravu, pa da u sredu, uz našu pomoć, pozdravimo SO i (možda) pošaljemo ga na odmor.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Duško je trener koji ima mnogo vrlina ali i poprilično mnogo mana. Naravno da treba ostati do kraja sezone. Ali ako sa ekipom koju je sam selektirao krene da zaostaje u EL i ABA ligi onda treba razmisliti o nekoj alternativi.

 

Hau jes nou :default_coffee:

 

Ima tu nekih Duskovih upliva u selekciju (Gedraitis, Hanga, Yago?), ali ovaj roster je miks svakakvih kompromisa - Cokijevog fetis-populizma (Teo, Davidovac, Bjelica), pomozi-zalizanom slucajeva (Simonovic), nekih starih zelja koje su u notesu vec godinama (Nejpir, Bolomboj) + tzv. Tobi-Dzekiri dilema, gde je Dusku receno da bira izmedju njih (dva totalno razlicita profila).

 

Jos se nije rodio taj koji kod Cokija tokom leta ima potpunu autonomiju... 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, fradler said:

 

Hau jes nou :default_coffee:

 

Ima tu nekih Duskovih upliva u selekciju (Gedraitis, Hanga, Yago?), ali ovaj roster je miks svakakvih kompromisa - Cokijevog fetis-populizma (Teo, Davidovac, Bjelica), pomozi-zalizanom slucajeva (Simonovic), nekih starih zelja koje su u notesu vec godinama (Nejpir, Bolomboj) + tzv. Tobi-Dzekiri dilema, gde je Dusku receno da bira izmedju njih (dva totalno razlicita profila).

 

Jos se nije rodio taj koji kod Cokija tokom leta ima potpunu autonomiju... 

To se uklapa u stereotip o Dušku kao starcu u 67. godini života koji samo čeka 1. da legne plata.

Tu sam, gde sam, ćutim, trpim.

 

Edited by robins
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Celo leto se piše kako je Tobi 1/1 Duškov izbor i da ga je želeo i u Baskoniji i Tobi odigra par loših utakmica odmah ga nije Duško selektirao. Verovatno ćemo svako kolo u zavisnosti od izdanja igrača da radimo transfere iz tima Duško u tim Čović i obrnuto.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Možete da me linčujete ali ako Duško nastavi u ovoj srazmeri minutaže da koristi centarsku liniju, nama će pored krilnog centra trebati i jedan kvalitetan centar ili će morati Tobija više da koristi. Ovoliko minuta za Mitrovića i Davidovca je samoubistvo. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  

2 minutes ago, Issey said:

Tobi je užasan u odbrani. Neće se on naigrati kod Ivanovića... Simonović isto...

U tom slučaju ko je kriv što imamo tri centra koja su loša u odbrani i dva koja su loša u napadu, plus Davidovac koji je loš u oba pravca?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, СамоТи3 said:

Од почетка до краја смо водили, Борцу честитке на борби. Да ли зна неко зашто Тоби игра овако мало и у Каунасу и сада? 

I ja ziv nisam da cujem razlog

Link to comment
Share on other sites

Naš reket trenutno djeluje kao loša čorba. Ne znam kako bih ga drugačije opisao. 

 

Mitrović i Davidovac u top8 ekipi mogu samo da budu pomoćno osoblje u domestiku. 

 

A što sad Dušku ne valja Tobey a nije uzeo Jekirija, Daviesa, Poythressa? 

 

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...