Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 hours ago, Miki28 said:

10-5 u korist Zalgirisa, od toga 3 ofanzivna. A da 4/4 je nebitna. .

 

Nek neko okaci gif-ove oromasenih nasih suteva za 3, Bolomboja na sredini 3/4, Rokasa na kraju 3/4 i Davidovca na 8 min do kraja 4/4. Mozda tako bude djelovalo da su bili uzastopni napadi i da ih izjednacimo sa serijom Zalgirisa koji jesu bili.

Meni se cini 41 mi, a 34 oni. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

nije da nema dobrih opcija na trzistu ali jel bi mog'o neki trener kojem nisu obavezno inicijali dr, da izgura jednu celu sezonu.

 

ovo oko otkaza za sinoc, svaka cast, kao da ne pratimo isti sport.

pogotovo sto su od 4x igraca koja si naveo, tri bila u top4 nasa najbolja performera na tekmi ( :

 

Zapravo to su bili igrači u koje je on imao najviše povjerenja na toj utakmici. 

 

Ne možemo konstatovati da je Simonović bio loš za 2 minuta na parketu, pa ni Tobey. Odakle znamo da u 2. poluvremenu ne bi pogodili neku važnu trojku ili uhvatili bitan skok. 

 

Sa druge strane imamo primjer novajlije Maneka, koji cijeli meč igra u korist CZ a u završnici nas završava sa trojkama i kucanjem. 

 

Nisam ja ni malo oduševljenj sa njegovom selekcijom u reketu, nije vjerovatno niko ali valjda imamo bolje opcije od Luke i Dede. Ako nemamo, motaj kablove.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Iskren da budem gledao sam od cele utakmice samo drugu i trecu cetvrtinu na poslu koliko sam pohvatao

 

Pojma nemam sta se desilo u cetvrtoj kad su preokrenuli pa su ljudi toliko ljuti na Duska ali mislim da je bolesno toliko pljuvati i terati trenera posle prvog poraza ove sezone

 

Okej je da se kritikuje ali ne bi trebalo preterivati kao sto vecina radi

 

Sto se tice kritike Nedovica mislim da su se vise svima smucile njegove lose igre 

Covek je odigrao 5 dobrih utakmica za godinu dana

 

inace video sam ga u gradu u ponedeljak 5 ujutru je bilo

Ti ides posle utakmice gde imas za par dana tesko gostovanje na zurke i izdrkavanja a i sam znas da ti je karijera u padu

 

Mora neko da poprica sa deckom iz kluba sto pre

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Bruda said:

Skraiolo jeste dobar izbor, Trinkijeri ne može da bude trener zvezde.

A koliko god voleo Deja on je prosečan EL trener i Duško je ipak na višem nivou od njega.

 

Ajde da si rekao da je i Dejo imao fair share glupih poraza, pa da se složimo. Ali reči kako je Duško na višem nivou baš nema nikakve veze sa realnošču. Jer svi mi gledamo ove utakmice oko kojih se sad raspravljamo i po videnom do sad neznam gde smo mi mogli da vidimo taj Duškov viši nivo?

 

17 hours ago, MisaF said:

 

Jel tog "luzera" Dusko doveo i potpisao na 3 sezone ? Jel Dusko doveo Davidovca koji sam kao duh promasio trojku za totalni preokret?

O tome da je imao dresene ruke u Zvezdi dok Covic vodi klub, nemoj molim te. 

 

...

 

Taj izgovor od ove sezone pada u vodu. Bio je trener, dok su se dovodila ta pojačanja. Ako je samo klimao glavom, to nije nikakvo opravdanje.

 

Apropo promene na mestu trenera, ja ostajem pri onom što sam pisao prošle sezone. Tad sam rekao da treba sačekati roster kojeg je sam selektirao. I dati mu vremena da se uigra  i klikne, jer ima tu dosta novih igrača. Donositi sud posle 2 kola je prerano.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ajde da si rekao da je i Dejo imao fair share glupih poraza, pa da se složimo. Ali reči kako je Duško na višem nivou baš nema nikakve veze sa realnošču. Jer svi mi gledamo ove utakmice oko kojih se sad raspravljamo i po videnom do sad neznam gde smo mi mogli da vidimo taj Duškov viši nivo?

 

 

Taj izgovor od ove sezone pada u vodu. Bio je trener, dok su se dovodila ta pojačanja. Ako je samo klimao glavom, to nije nikakvo opravdanje.

 

Apropo promene na mestu trenera, ja ostajem pri onom što sam pisao prošle sezone. Tad sam rekao da treba sačekati roster kojeg je sam selektirao. I dati mu vremena da se uigra  i klikne, jer ima tu dosta novih igrača. Donositi sud posle 2 kola je prerano.

Znaci kad ode mast u propast  tad dici uzbunu?

Nesto ne videh da je taj rezon prosle god doneo uspeha.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Crni said:

Znaci kad ode mast u propast  tad dici uzbunu?

Nesto ne videh da je taj rezon prosle god doneo uspeha.

Kad bude izgubio od Monaka, Virtusa i Partizana, teraćemo ga. 

Eto, da ne bude 1:6, kao prošle godine, nego 1:4.

 

Ovako, na 1:1 i 17-12 skorom u EL, otkad nas je preuzeo, mogu da ga teraju ovi što vole igrice da igraju, a ne ozbiljni ljudi. 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Kad bude izgubio od Monaka, Virtusa i Partizana, teraćemo ga. 

Eto, da ne bude 1:6, kao prošle godine, nego 1:4.

 

Ovako, na 1:1 i 17-12 skorom u EL, otkad nas je preuzeo, mogu da ga teraju ovi što vole igrice da igraju, a ne ozbiljni ljudi. 

Valjda ce doselekcija pre ucinka  1:6 

Link to comment
Share on other sites

U kakvom smo mi bunilu, kada ljudi kazu gde je Lazarevic, Lazic...

Ja ne verujem da je ljudima potrebno po 1000 -ti put da im Lazarevic dokaze da nije za ovaj nivo kosarke.

Priziva se covek koji masi zicere,  kome se protivnici odmiču i pustaju ga da sutne otvorenu poziciju,  i taj ce da nas vadi. Momak nema nikakav kvalitet da igra ovaj nivo kosarke, cak ni aba ligu da igra diskutabilno. Lazic i nekako. Ume da ubode otvorenu trojku,  da odigra odbranu i to je to. Ali prizeljkivati Lazarevica ....

Tako se govorilo ranije za onog Cvetkovica. Daj Cveleta?, Gde je Cvele?  kad ce Cvele...a momak se iz aviona vidi da nije za ozbiljnu kosarku.Samo iz razloga jer je domaći i mlad igrač. 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Valjda ce doselekcija pre ucinka  1:6 

Ok ako je bude, ali se može i sa ovakvim timom napraviti dobar rezultat. Eto, sinoć je pobeda ispuštena, zbog više grešaka, utvrdili smo, ali i zbog dobrog protivničkog trenera i majstorija domaćina.

 

Pre početka sezone sam pisao da se nadam skoru 2-2 pre derbija i ostajem pri tome. Igra je čak i bolja od onoga što sam očekivao za ranu fazu takmičenja, ali za pobedu u Litvaniji, potrebna je svih 40 minuta. 

Biće još ovakvih poraza, ali i istih pobeda, kada ćemo je mi ukrasti. Nije onih 16 komada prošle godine palo sa neba i poklonjeno nam. 

Ono što je sigurno i što se neće nikad promeniti je...apokalipsa na forumu posle svakog poraza. 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Crni said:

Znaci kad ode mast u propast  tad dici uzbunu?

Nesto ne videh da je taj rezon prosle god doneo uspeha.

 

Ako si doveo trenera da radi, onda treba stati iza njega i dati mu vremena. Kao što sam rekao, roster je kompletno renoviran i tu je potrebno vremena da stvari legnu na svoje mesto. A dali če da legnu ili neče, to možemo saznati samo ako budemo strpljivi. Novom promenom u prvom delu sezone samo ulazimo u novi ciklus "nije njegov roster, sačekaj da sam selektuje. Ok selektovao je, izgubili smo dve utakmice - seci". A za taj sistem provereno znamo da ne vodi ničemu.

 

Ni meni se ne dopada ovakav roster i nisam optimista da ovaj tim može da ispuni zacrtane ciljeve, ali može biti da je struka u pravu, a ja nisam. Only time can tell.

 

5 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Kad bude izgubio od Monaka, Virtusa i Partizana, teraćemo ga. 

Eto, da ne bude 1:6, kao prošle godine, nego 1:4.

 

Ovako, na 1:1 i 17-12 skorom u EL, otkad nas je preuzeo, mogu da ga teraju ovi što vole igrice da igraju, a ne ozbiljni ljudi. 

 

I posle 1-4 bi bilo neozbiljno menjati. Po mom mišljenju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ima 15 igraca koje je zeleo, od kad je dosao ima najskuplje igrace u istoriji Zvezde, pocev od Vildoze, Kampaca, Nejpira...

Osim sto je uspeo da ne udje u top 8, da osvoju ABA, ne znam cemu hajp oko njega? Osvojio KLS, osvojio bi je bilo ko, da ne bese onog pomocnog trenera ni kup ne bi uzeo.

Sto se mene tice, nek ostane dok ne odluci da ode u penziju, ja cu da navijam za Zvezdu idalje, nece mi je ogaditi ni on, ni Covic ni Vucic ni Terzic...samo cu ukazivati na greske uvek.

Necu sigurno kritikovati igrace koje je on birao, njegov su izbor, on menja, on je valjda odgovoran, ako odgovornost uopste postoji u srpskom drustvu, kad je drzavni posao u pitanju.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne može mnogo da mu se zameri prošla sezona. Prvo, došao je pri skoru 1/6 ...dakle u startu minus. Drugo jeste dosao Kampaco, ali kad? I koliko utakmica nije mogao da igra? Uhvatio je bio prikljucak, borba je bila, bilo je i poraza, ali je izvukao stvar i uzeli smo rekordnih 17 pobeda.

U aba u startu bio u minusu jer je vizionar" Covic, postavio onog priucenog trenera, da mu vodi EL tim, i poraz od Zadra koje je remek delo bivseg trenera je odredilo sezonu.

Uzeo kup u direktnom okrsaju sa partizanom, i posibali smo se sa njima u 5 utakmica. Odbranio domaci teren, i imao skor 5-5 sa njima.  Titulu KLS i ne racunam. Sve i svemu izvadio koliko toliko sezonu, posle horora sa pocetka. 

Sada je selektirao tim, pa da ga pustimo. Druga mu je sezona, i sad mora da pokaze svoj pecat.

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni said:

Ima 15 igraca koje je zeleo, od kad je dosao ima najskuplje igrace u istoriji Zvezde, pocev od Vildoze, Kampaca, Nejpira...

Osim sto je uspeo da ne udje u top 8, da osvoju ABA, ne znam cemu hajp oko njega? Osvojio KLS, osvojio bi je bilo ko, da ne bese onog pomocnog trenera ni kup ne bi uzeo.

Sto se mene tice, nek ostane dok ne odluci da ode u penziju, ja cu da navijam za Zvezdu idalje, nece mi je ogaditi ni on, ni Covic ni Vucic ni Terzic...samo cu ukazivati na greske uvek.

Necu sigurno kritikovati igrace koje je on birao, njegov su izbor, on menja, on je valjda odgovoran, ako odgovornost uopste postoji u srpskom drustvu, kad je drzavni posao u pitanju.

 

Da privodim kraju svoj doprinos temi za danas...

Pokaži mi trenera koji bi nas prošle sezone uveo u top 8 sa skorom 1-6 u trenutku dolaska. 

Nema hajpa, samo realnost. 

 

Sve šanse koje je propustio za plejof, sam sebi je i napravio i niko mu ništa nije poklonio. Da, imali smo odličnu šansu, ali baš zbog njega, iako mu je Nebojša poprilično otežavao posao (slučaj Kampaco i nedolazak Polonare). 

Ovde je već stvorena slika kao da se Duško pojavio pred utakmice s Bajernom, Panatinaikosom i Albom i sjebao sve što smo mi mukom napravili, bez njega.

Valjda se može sagledati iz svih uglova i biti realan. 

 

Nije osvojio ABA, ok...pošteno. Naravno da je odgovoran za to. Bilo je nekih objekativnih stvari koje su uticale, jak (jači?) protivnik, duga pauza do finala, ali i onaj kiks protiv Cibone, koji njemu ide na dušu ipak. 

 

Ne znam, možda sam ja lud, ali vidim mnogo više dobrih stvari u njegovom radu. 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ne znam, možda sam ja lud, ali vidim mnogo više dobrih stvari u njegovom radu. 

Niko nije lud, opet dobro je da nismo svi jednoumni.

Nije mi dobeo radosti do sada, nije me ubedio da je taj. Neka ga, ne teram ga ja, ali nit ga cenim niti postujem.

Ali mu zelim uspeh dok je u Zvezdi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Setite se 2011 said:

Teško za gledanje ali dobro je ovaj Litvanac objasnio ovih 18-3 emoji35.png
 

 


Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

 

Pogledao, ali mi tesko palo. Manje-vise sto smo znali...uvlacenje Tea ili Nede u pik ili iso, neuigrana timska odbrana i proradi im sut. Doduse cak i litvanski novinar navodi da je sumnjiv nas faul u napadu, a bio je takav i Lukin pored navedenog.

 

 

Link to comment
Share on other sites

najveci problem ove ekipe je taj sto nema igru iz reketa. Tacnije Mitrovic je jedini igrac u ovoj ekipi koji moze da igra ledjima. Otuda i cinjenica da on dobija najvise minuta od svih nasih visokih igraca. Bez njega je nasa igra u napadu predvidiva i svaka organizovana i uigrana ekipa ce znati kako da pokusa da se brani. Napisao sam i posle pobede nad Asvelom, kada je vladala potpuna euforija, da mi se ne svidja nacin na koji smo pobedili, jer je i tad vec bilo uocljivo da nemamo produkciju iznutra i da cemo odvec zavisiti od procenata suta spolja. Jasno je kao dan, po meni najvise Ivanovicu da nam treba igrac na poziciji 4, ali ne bilo kakav, vec igrac koji ume da igra ledjima i koji bi mogao da da 10-tak poena na taj nacin u trenutcima kada je potrebno odbiti nalete protivnika ili ga stizati, a kada isti zategne odbranu do pucanja. U Litvaniji nam je to nedostajalo i zato smo izgubili. Tek sa takvim igracem Tobi moze dobiti prostor i postati produktivan, bez njega on nema puno smisla, jer Tobi je igrac suta, a ne neko ko sam sebi gradi poziciju. Da je Dusko svestan te mane ove ekipe govori cinjenica da nam je Sebgelija bio prva opcija na poziciji 4 i da smo veliku energiju ulozili da ga dovedemo. Ono sto me raduje je ubedjenje da je Dusko toga svestan, a ono sto me rastuzuje je cinjenica da je takvu 4 tesko naci.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, kokodakalo said:

najveci problem ove ekipe je taj sto nema igru iz reketa. Tacnije Mitrovic je jedini igrac u ovoj ekipi koji moze da igra ledjima. Otuda i cinjenica da on dobija najvise minuta od svih nasih visokih igraca. Bez njega je nasa igra u napadu predvidiva i svaka organizovana i uigrana ekipa ce znati kako da pokusa da se brani. Napisao sam i posle pobede nad Asvelom, kada je vladala potpuna euforija, da mi se ne svidja nacin na koji smo pobedili, jer je i tad vec bilo uocljivo da nemamo produkciju iznutra i da cemo odvec zavisiti od procenata suta spolja. Jasno je kao dan, po meni najvise Ivanovicu da nam treba igrac na poziciji 4, ali ne bilo kakav, vec igrac koji ume da igra ledjima i koji bi mogao da da 10-tak poena na taj nacin u trenutcima kada je potrebno odbiti nalete protivnika ili ga stizati, a kada isti zategne odbranu do pucanja. U Litvaniji nam je to nedostajalo i zato smo izgubili. Tek sa takvim igracem Tobi moze dobiti prostor i postati produktivan, bez njega on nema puno smisla, jer Tobi je igrac suta, a ne neko ko sam sebi gradi poziciju. Da je Dusko svestan te mane ove ekipe govori cinjenica da nam je Sebgelija bio prva opcija na poziciji 4 i da smo veliku energiju ulozili da ga dovedemo. Ono sto me raduje je ubedjenje da je Dusko toga svestan, a ono sto me rastuzuje je cinjenica da je takvu 4 tesko naci.

Jedino sto smo na pripremama uglavnom postizali poene iz reketa. Kao sto ni Asvel nije realna slika nase igre, sigurno nije ni Zalgiris. Moramo malo sacekati i videti dok se tim ne uigra. Ovo im je tek druga utakmica u kompletnom sastavu i Sabaz je odigrao bolestan. 

Od Tobija, Davidovca,Jaga ne ocekujem nista do polovine decembra. Jednostavno svetsko prvenstvo uzima svoje i trenutno su u padu forme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...