Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, TB Told said:

Koga zanima kup i posebno koga zanima kup večeras, osim Čovića koji je o njemu počeo da priča još prošle nedelje.

A inače dobar deo upisa je lamentiranje zbog povreda koje su navodno uzrok nove serije poraza i to je jeste relativizovanje problema.

Spomenuo sam kup jer je na kraju ove serije bitnih utakmica. Kao sto pise u upisu, pomenuo sam EL, Abu i na kraju kup. 
 

Povrede su se desile, i to najboljih igraca, i imaju velikog uticaja u ovome sto gledamo trenutno. I apsolutno ne opravdavaju sva sranja koja je uprava napravila. I da smo bili kompletni cele sezone ne bi mrdnuli iznad 11-12 mesta.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nini3112 said:

Davidovac bezi od lopte kao deca iz skole,bas sam ga posmatrao celu utakmicu,steta sto nemam vremena da se time bavim napravio bi bas finu kompilaciju od pocetka sezone

Večeras je najbolji primer onda kad ga je Nedović psovao jer je krenuo da beži od lopte na drugu stranu terena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni said:

Koga zalis? Milionere? Sto bi? Jago zivi svoj san, gleda sebe i treba, Gidru boli djoka, stranac koji odradjuje posao, Hanga i Teo broje sitno do penzije, a Bolomboj pravi na leto ugovor snova. Jedini kratkih rukava su oni koji ne zive od Zvezde, vec za nju.

Pa najvise su krivi ti ,,koji zive za nju'', pandan tome  da neko pristaje na psihicko ili fizicko nasilje u vezi. Ako mi ne odgovaras i ne ne usrecujes me, vec mi samo donosis tugu i nerviranje, niti cu da se druzim sa tobom, niti cu biti u vezi sa tobom a boga mi necu imati odnose da si rodjeni brat. A kamoli da me briga za neki klub. Okej je voleti nesto ako kad lose krene neki period ali ako te nesto konstantno razocarava, treba se udaljiti od toga i iskljuciti emocije. Bezuslovno se vole jedina deca i bezuslovno vole psi svoje vlasnike. 

Link to comment
Share on other sites

Da se ne zavaravamo, Čović nema šanse da ode iz kluba. Zašto bi ga AV menjao? Ima li neki problem sa njim? Da li mu nesto smeta, da li mu oponira... Naravno da ne. 

Kakvi god rezultati da budu, on ce biti tu. Uvek ce, kao i psiho, reći PA ŠTA? Izgradili smo puteve, tj stabilizovali smo klub. 

To nam je, što nam je. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ostane li ljigavi covic, vec na leto ocekujem da se produzi ugovor lazarevicu,da se vidi sta je sa kuzmicem ima li napretka u fmp-u, a tu je i deki davidovac sa višegodisnjim ugovorom. ..naravno  kapiten mitrovic,  osnova je tu, pa da počnemo

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Spomenuo sam kup jer je na kraju ove serije bitnih utakmica. Kao sto pise u upisu, pomenuo sam EL, Abu i na kraju kup. 
 

Povrede su se desile, i to najboljih igraca, i imaju velikog uticaja u ovome sto gledamo trenutno. I apsolutno ne opravdavaju sva sranja koja je uprava napravila. I da smo bili kompletni cele sezone ne bi mrdnuli iznad 11-12 mesta.

I bez povreda bi dobili bar još 3-4 utakmice da imamo igrača na poziciji 4. Evo jedine dve uzastopne pobede smo ostvarili kad je Mitrović bio povređen (i to protiv jakih rivala), kao što smo se i večeras spustili sa -22 kad je osovinski duo bio na klupi. Tako da su povrede izgovor.

Kup je meni potpuno nebitan i potpuno je svejedno da li ćemo biti kompletni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta se hvatate za Gilespija?

Plavsic za Smarta...

Tera se eto i trener...

Hoce li iko oterati Covica, Dedu, Mitra, Lazarevica...zasto te majstore ne pokupi neko kad vrede toliko?

Cisto sumnjam da ce na leto ostati, pa me zanima gde ce se uhlebiti nakon sigurne kuce(Zvezde).

Lazarevic kod gazde u FMP kao i Kuzmic i Davidovac, a Mitar verovatno neka foteljica, ala Keselj.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nini3112 said:

Je l ima neko podatak koliko Deda(baba) ima utakmica sa 0 poena ove sezone? 

Je l pao neki rekord

3 bez poena i skoro svaku ne više od 5. Za 20min u igri. Evo nudim se za dzabe ću igrati i daću bar 7 poena. Skandalozno. Rekao sam pre izvesnog vremena. Davidovac će za godinu dve da završi karijeru. Naravno kod nas za 700k.

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, СтелаРоса said:

Spomenuo sam kup jer je na kraju ove serije bitnih utakmica. Kao sto pise u upisu, pomenuo sam EL, Abu i na kraju kup. 
 

Povrede su se desile, i to najboljih igraca, i imaju velikog uticaja u ovome sto gledamo trenutno. I apsolutno ne opravdavaju sva sranja koja je uprava napravila. I da smo bili kompletni cele sezone ne bi mrdnuli iznad 11-12 mesta.

Kup je nesto najnebitnije koje postoji i ovoj seriji utakmica...Kup samo sluzi da se zamazu problemi i neuspesi na ostalim frontovima.

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj sa avatara bi se polako mogao spremiti. Ne, ne mislim na Pukla.

 

Sferopoulos je ocajno spremio ekipu i protiv Asvela i protiv Albe. Ostalo so ok rezulatati, ali bez nekog iskoraka koji nama treba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, berti said:

Da se ne zavaravamo, Čović nema šanse da ode iz kluba. Zašto bi ga AV menjao? Ima li neki problem sa njim? Da li mu nesto smeta, da li mu oponira... Naravno da ne. 

Kakvi god rezultati da budu, on ce biti tu. Uvek ce, kao i psiho, reći PA ŠTA? Izgradili smo puteve, tj stabilizovali smo klub. 

To nam je, što nam je. 

 

Ako je do AV... Cim se javno menje okrene javno protiv Covica bice silbovan od strane istog. Iako je isti zilav po tom pitanju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zarco_srb said:

Da li jos neko misli da smo samo imali Bentila umesto beskorisne mase Davidovca, da bismo bar 2 pobede vise imali? A znamo kako ga je vecina terala prosle sezone... 

Čovek je četvorka, ne sjajna ali ipak igra 4. Može da napadne leđima, može da pogodi za 3, a opet u odbrani ima dovoljno snage da ga ne ugura bilo ko. E sad, to je sve na osrednjem nivou, uostalom, naši starteri na 4 i 5 iz prošle sezone su karijere nastavili u Japanu, i to dovoljno govori o njihovom kvalitetu, ali i onama kao klubu, tj.upravi kluba.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Crni said:

Sta se hvatate za Gilespija?

Plavsic za Smarta...

Tera se eto i trener...

Hoce li iko oterati Covica, Dedu, Mitra, Lazarevica...zasto te majstore ne pokupi neko kad vrede toliko?

Cisto sumnjam da ce na leto ostati, pa me zanima gde ce se uhlebiti nakon sigurne kuce(Zvezde).

Lazarevic kod gazde u FMP kao i Kuzmic i Davidovac, a Mitar verovatno neka foteljica, ala Keselj.

 

Ako se Covic otera ostatak ce biti torpedovan tako da postoji samo jedan cilj ali valjda jedini nacin su navijaci da dignu glas ali s' obzirom da je i to tesko ocekivati to nam je sto nam je.

Edited by nunilo
Link to comment
Share on other sites

Krivo mi je sto nisam rodjen tipa u Ulmu i sto ne navijam za Ulm. Osudjen sam da delim vazduh sa najdebilnijim narodom na svetu (nadam se da necu jos dugo) kome je prvovencani heroj. Zar ocekivati da u bilo kakvom skupu, nasumicno odabranom ili ne, ovog bednog naroda barem 90 posto nisu teski imbecili. Teska srca priznajem da su i navijaci KKCZ skup tog naroda.

 

Prema tome za derbi ocekujem nikad jaci aplauz i podrsku za doktora. Ja cu se konkretno potruditi da kazem nekim igracima na ulazu sta mislim o njima i da kazem na utakmici doktoru nesto ali to nece biti dovoljno ni za sta, a mozda me i heroji i patriote rastrgnu pa posle zavrsim na urgentnom....

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...