Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

8 hours ago, MarioKempes said:

Kad se već pomenu Bjelica, zna li neko šta je sa Nemanjom? Gde je, u Beogradu, u Carigradu, čime se bavi, trenira li negde, ima li veze sa košarkom? Nikakve informacije o njemu, kao da je neka neviđena policijska tajna o kojoj se ne progovara.

Ne mislim ništa vezano za Zvezdin tim, nego veliko ime srpske košarke, poznat i kao ok momak (takav glas ga bije), a da nestane sa mape sveta za sekund, kao da nikad nije igrao basket. Nekako tužno, a svakako čudno.

 

Povredio se na onom pripremnom turniru, rekli mu da je pauza par meseci, on rekao - ne mogu vise, to je to. Plus neki privatni problemi zbog kojih je razmisljao da batali i pre te povrede, ali mu se svidela ideja da igra u Zvezdi opet. Fener mu placa vecinu ugovora, pa je ostao dogovor izmedju nas i njega da se vodi kao da je i dalje tu, kako bi mu legle pare od njih. Mi mu nista ne placamo. 

 

Pisao sam jesenas da je ovo razlog i da nije rec o svadji s Duskom (iako nemaju dobar odnos), vec da se jednostavno ponovo povredio i da mu je dokurcilo da ide na rehabilitacije. 

 

Kad vidim ko nam igra PF, bukvalno mi se place sto Bjelica ne moze, iako mi se nije svidela ideja o povratku. 

Edited by Markoss
  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Markoss said:

 

Povredio se na onom pripremnom turniru, rekli mu da je pauza par meseci, on rekao - ne mogu vise, to je to. Plus neki privatni problemi zbog kojih je razmisljao da batali i pre te povrede, ali mu se svidela ideja da igra u Zvezdi opet. Fener mu placa vecinu ugovora, pa je ostao dogovor izmedju nas i njega da se vodi kao da je i dalje tu, kako bi mu legle pare od njih. Mi mu nista ne placamo. 

 

Pisao sam jesenas da je ovo razlog i da nije rec o svadji s Duskom (iako nemaju dobar odnos), vec da se jednostavno ponovo povredio i da mu je dokurcilo da ide na rehabilitacije. 

 

Kad vidim ko nam igra PF, bukvalno mi se place sto Bjelica ne moze, iako mi se nije svidela ideja o povratku. 

Okej, sada jedno iskreno pitanje: da li treba da verujemo ovome? Znam da te dosta ljudi ovde ceni, ali ako je sve ovo sto si ovde napisao istina, zasto se onda ovo iznosi na nekom javnom forumu Zvezde, gde svako moze ovo da procita? Insajderisanje ko ce doci, a ko ne, dan dva pred potpis je jedna stvar, ali reci javno da cuvamo Bjelicu na rosteru da bi on uzimao pare od Fenera mi je samo vredjanje inteligencije, da budem iskren, osim ako mi neko ne da jedan valjan razlog zasto bi se ovako nesto, ako je istina, iznosilo javno?

Link to comment
Share on other sites

Ne nadam se ničemu dobrom iz razloga što bi nam eventualna pobeda dala samo laznu nadu da se ove godine moze nesto više u EL. Ako kojim slucajem dobijemo,  ovaj tim ce biti spušten opet protiv valensije,  kao sto je to uradila baskonija.

Kao i prošle godine nama su problem uslovno receno male ekipe.  

Propustili smo Asvel poslednju ekipu u EL, propustili smo baskoniju ovde, posle brejka u Milanu. Korak u napred, pa dva u nazad, i tako u krug.

 

Naravno najveci krivac je covic i njegov sastav. Da se razumemo ni jedna ekipa ne bi izgledala dobro da joj u isto vreme ne igraju dva najbolja igrača.  

Problem naš je sto su to Teodosic sa svojih 37 g, koji ima snage za jedno poluvreme, i stakleni Nedovic koji je sklon povredama.  Znajuci sve ovo, dozvolili smo da nam glavni igraci budu njih dvojica, i sad moramo da trpimo izostanak u kljucnim utakmicama. 

Nikako nismo smeli ovo da dozvolimo.  Sad krpi i sastavljaj kraj sa krajem, a sezona se lomi u EL, prethodno kolo Baskonija i sad Alba. U aba, ide derbibi buducnost i tu se lomi, a mi na poziciji pleja sa Yagom koji je fenomenalan ali sam da ovo iznese bice tesko. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, elmulinho said:

Okej, sada jedno iskreno pitanje: da li treba da verujemo ovome? Znam da te dosta ljudi ovde ceni, ali ako je sve ovo sto si ovde napisao istina, zasto se onda ovo iznosi na nekom javnom forumu Zvezde, gde svako moze ovo da procita? Insajderisanje ko ce doci, a ko ne, dan dva pred potpis je jedna stvar, ali reci javno da cuvamo Bjelicu na rosteru da bi on uzimao pare od Fenera mi je samo vredjanje inteligencije, da budem iskren, osim ako mi neko ne da jedan valjan razlog zasto bi se ovako nesto, ako je istina, iznosilo javno?

 

Ne brini se, upuceni su ljudi iz Fenera u citavu situaciju. Nece zahvaljujuci postu na voxu92 da saznaju da daju platu igracu koji ne trenira, niti ce to Bjelici da napravi ikakav problem. 

 

Takodje, ovo nije javni forum, a jos manje je forum Zvezde. A ja nisam ni Covic ni Vujcin, pa da su moji postovi saopstenje kluba, tako da bez brige. Post je napisan u zelji da sa forumaskim drugarima podelim informaciju koja ih zanima, jer se oko Bjelice dosta licitiralo, i to je to, nista vise, nista manje, a svako bira u sta ce da veruje. 

  • Like 37
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Povredio se na onom pripremnom turniru, rekli mu da je pauza par meseci, on rekao - ne mogu vise, to je to. Plus neki privatni problemi zbog kojih je razmisljao da batali i pre te povrede, ali mu se svidela ideja da igra u Zvezdi opet. Fener mu placa vecinu ugovora, pa je ostao dogovor izmedju nas i njega da se vodi kao da je i dalje tu, kako bi mu legle pare od njih. Mi mu nista ne placamo. 

 

Pisao sam jesenas da je ovo razlog i da nije rec o svadji s Duskom (iako nemaju dobar odnos), vec da se jednostavno ponovo povredio i da mu je dokurcilo da ide na rehabilitacije. 

 

Kad vidim ko nam igra PF, bukvalno mi se place sto Bjelica ne moze, iako mi se nije svidela ideja o povratku. 

Da, sećam se svega toga, sličan info sam tada dobio i iz privatnih izvora bliskih igraču.

Nego mi čudno da se tako završi jedna blistava karijera, mal' te ne u nekom skrivanju i polutajnosti. Očekivao sam da se u nekom trenutku objavi: Beli je hteo, ali ne može više iz zdravstvenih razloga, izađe na centar na utakmici protiv Fenera npr, svi ga pozdravimo ovacijama i ode u legendu. 

Ovako, tajimo, ne tajimo, jeste u Zvezdi, nije Feneru - pojma nemam.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, СтелаРоса said:

Jbg Markose ne uklapaju ti se informacije u pricu da je nas KK mesto za izvlacenje novca kroz ugovore igraca poput Tea i Bjelice koji suruju sa Covicem. Molim te proveri jos jednom.

Jebem li ga, to sa izvlačenjem para bar ima nekog smisla. Kako drugačije objasniti Raduljicu, Kuzmića i njihove prethodnike, a da neko iz kluba ne izgubi poslovnu sposobnost?

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Zarco_srb said:

Zavisi sve od Albe i donekle Partizana. Ako budemo Valensiju docekali sa te dve pobede,uz povratak Tea i Nede, uz punu Arenu, gazimo ih! 

Ja bi uz takav scenario vjerovao da gazimo Real :)Da mi ovo nekako večeras dobijemo i ako nikako nisam optimista na ovakvim gostovanjima.

Link to comment
Share on other sites

SRAM I STID DA IH BUDE.

Prica koja je ocito samo mazanje ociju da mozda nismo ofanzivna ekipa ali defanzivno jaki...

Djubrad i olos okupljena oko istog cilja svi do jednog, kako zaraditi po stare dane, kako zaraditi i pobjeci dalje.

 

51 primiti od ekipe koja drugima sluzi uz naravno Asvel da se cupaju i vade.

Za ovakve ... neko treba da baca pare i kupuje karte.

Mi trazimo A licencu. 

Ove mafijase treba zatvoriti da ne vide dalje od ABA lige narednih 5 godina.

 

Ako je upis za ban, neka je, ali djubrad ce ostati djubrad a ban ce isteci.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Abizolirni said:

SRAM I STID DA IH BUDE.

Prica koja je ocito samo mazanje ociju da mozda nismo ofanzivna ekipa ali defanzivno jaki...

Djubrad i olos okupljena oko istog cilja svi do jednog, kako zaraditi po stare dane, kako zaraditi i pobjeci dalje.

 

51 primiti od ekipe koja drugima sluzi uz naravno Asvel da se cupaju i vade.

Za ovakve ... neko treba da baca pare i kupuje karte.

Mi trazimo A licencu. 

Ove mafijase treba zatvoriti da ne vide dalje od ABA lige narednih 5 godina.

 

Ako je upis za ban, neka je, ali djubrad ce ostati djubrad a ban ce isteci.

Druze ne znam koji sport ti gledas ali mi smo svajcarski sir od odbrane i dobijali smo bukvalno samo kad smo uspevali da makar malo podigli nivo te odbrane ili kad nam je protivnik to dozvolio.

Edited by Nate
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Не видим неки печат тренера, искрено, иако ми је Сферо веома симпатичан, али изгледамо ужасно. Безидејно у нападу, али зато изгубљено у одбрани. 

 

Волио бих да могу рећи да сам разочаран, али нијесам имао велика очекивања кад ми се указао један неатлетски, стари, млохав и рањив тим. 

 

Што је најгоре, покренућемо се, пружити наду да можемо до преокрета и опет исто као против осталих на гостовањима, изгубити. Проклети Дан мрмота all over again

 

Сезона коју су појели скакавци

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Keywords: Bodiroga, Sudije, Bočni udari, Javor, Kup, ABA, privatna liga, Budžet, termini u maloj sali, Zoran Savić, 50 godina košarke, trofeji, Kalemegdan u junu, poeni domaćih igrača.

 

Metneš sve to u chatGPT, malo ispoliraš kopiraš rezultat i čekaš ponoć da klikneš Post.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...