Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Stella rossa di Belgrado said:

Nesto mislim da cemo mi menjati trenera na kraju sezone ponovo, nista grk nije doneo, jednostavno totalno besmislen potez dovesti pre svega ovakvog coveka u onakvom trenutku sezone, mozda on i jeste dobar trener ne kazem, ali se karakterno ne uklapa u ono sto je ovom timu potrebno

Cenim da i precednik ima isto mišljenje ... :smiley26:

Ako kojim slučajem ostane u fotelji, eto nama dogodine Alimpija ako ga navataju ... nadam se da je dovoljno pametan da skrene kod Albukerkija, za njegovo dobro.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dovoljno je vremena bilo da se nesto uradi za ovu deceniju i vise. Nista se uradilo nije. Bez kontinuiteta, sistema, svake sezone ad hoc roster, bez neke vizije, ideje na srednji rok. E sada neminovno sledi par sezona teskih za nas, bojim se. Guljenje cipiripija sa osrednjim evrokup igracima i opet borba da se dodje do finala ABA, a tamo bez sansi

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Cenim da i precednik ima isto mišljenje ... :smiley26:

Ako kojim slučajem ostane u fotelji, eto nama dogodine Alimpija ako ga navataju ... nadam se da je dovoljno pametan da skrene kod Albukerkija, za njegovo dobro.

Iskreno mislim da je Alimpije dobro resenje za sledecu godinu, pokazao je da je za evrokup dobar trrener, pa da rastemo zajedno i mi i on pa mozda nekad opet evroliga, a do kraja ove sezone uzivajte ljudi, ko zna kada cemo opet imati priliku fa igramo nor u OAKI

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stella rossa di Belgrado said:

Iskreno mislim da je Alimpije dobro resenje za sledecu godinu, pokazao je da je za evrokup dobar trrener, pa da rastemo zajedno i mi i on pa mozda nekad opet evroliga, a do kraja ove sezone uzivajte ljudi, ko zna kada cemo opet imati priliku fa igramo nor u OAKI

Jes vala, nama su treneri najveći problem.

Odoh da prenoćim ... :sleep_1:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja uopste ne verujem da navijaci mogu oterati Covica i da bilo kakvo skandiranje mogu dovesti do toga da on kaze dosta je bilo ode ja, cak sto vise mislim da bi se samo jos vise zainatio. Verujem da njega mozda samo ON moze oterati o mozda bi se ON mogao prozvati kao komsije sto rade kad im bilo sta nije po volji. 

Stvarno mi nije jasno zasto se ovo dopusta?! Das pare i svaki prosecni poznavalac kosarke vidi sta se ovde ne/radi a da to diplomirani kosarkaski trener ne vidi! Aj kad zmiris na fudbal jer iz fudbala se nesto moze i izvuci al kad zmiris na ovo bure bez dna i znas da su to bacene pare pa makar osvojio el ti ne trazis da bar to sve ima nekog smisla i da je ljudima gledljivo?! 

Takodje razocaran sam sto Topic nije veceras igrao jer to znaci da trener smatra da on nije nista bolji od Jaga (koji bolje da ode kod Miloja na probu) i da nema mesta ni u 12 pa da bar proba ako vidi da nista ne ide kako je i bilo veceras. Najvise se sad  bojim da je on dosao da guli Aba ligu.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Čočo said:

Evo i onaj Cacok u Virtusu došao pre neki dan i čovek odmah pokazao kvalitet. Došao im pre neki dan. Ali zato za nas nema ništa na tržištu. Da imamo sportskog direktora koji traži igrače a ne šilji patku po tviteru odavno bi bila urađena doselekcija. 

Cacok je od jula u Virtusu..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Situacija je jako loša, mogla se pretpostaviti još u oktobru kada nisu dovedena 2 igrača (bek i k.centar) kako bi se kompletirala ova ekipa i bila konkurentna u EL okvirima.

Od početka smo ubeđivani da će se selekcija dovršiti, ali od toga nije bilo ništa do danas. Pravo pitanje je zašto je to tako?

Ne verujem da ni Duško, ni Janis, nakon toliko iskustva i pređenih kilometara u EL, nisu mogli da prepoznaju ono što je svaki prosečni poznavalac košarke video.

Ja, iskren da budem, ne verujem da to i Nebojša ne vidi!? Ali, zašto se ne reaguje/nije reagovalo????

Slažemo se svi u tome da loši potezi uprave imaju centar u jednoj tački/čoveku, ali smenu NČ ste/smo imali prilike da poguramo, negde u danima pre Sv.Nikole, sada, bojim se da svaki vaš post(o smeni NČ) završava kao pucanj u prazno ili "slikovito"-ima isti učinak kao slomljeno staklo na BGD skupštini pre neki dan!

Zvezdu ćemo voleti i pratiti kako god bilo, druge nemamo.

Biće dobro na kraju, ali pošto još nije dobro-znači da nije još kraj!!!

Link to comment
Share on other sites

A šta reći... S pola gasa nas je rutinirao ni po čemu vrhunski el tim, uz jednu od slabijih partija u sezoni i 22.7% šuta za 3. Uradio Ataman 15-minutnu pripremu, video da sve počinje i završava se sa Teom i poslao igrače na lakši trening. Rešio nas lakše nego što u prvenstvu rešava Aris, Marusi ili Peristeri.

 

Ne može mučeni cigan ni da uperi prstom i kaže da je neko baš podbacio. Ma kakvi, Jago debelo iznad proseka, Mitar na gornjem pragu svojih mogućnosti, Bolomboj pošten k'o i uvek, Tobi iznenadio sa par dobrih defanzivnih reakcija, Nemanjica ono njegovo, Gidra ono njegovo na gostovanjima, Prađed k'o prađed... Jednostavno - poražavajuća realnost ovog tužnog rostera. Jedino je Teo ostao značajno ispod svog standardnog učinka, ali sasvim razumljivo za 37-godišnjaka koji je eliksir mladosti istrošio u prošlom kolu, iz nedelje u nedelju vuče kao konj ovu šklopociju, a večeras su ga sve vreme davili, jahali i udvajali.

 

Ekipa koja ne može (skoro) ništa da odbrani, ali zato ne može ni otvoren šut da ubaci. Tragično selektirana, komično doselektirana i potpuno promašena... Bez Nejpira, još je evidentnija ta mučna limitiranost, šta god Nedović pričao. Sada smo de fakto i de jure na dnu evroligaške kace. Koliko god užasan bio, Šabazovim odlaskom je zamrla i ta poslednja tinjajuća nada, mizerna šansa da će se podići plafon ekipe njegovim naprasnim dizanjem iz pepela. Nema ko da iznenadi, još lakše nas je pročitati i neutralisati. Jasno je to i Sferopulosu, ali na pomen pojačanja vergla 17. iteraciju koještarije o uklapanju u sistem 4. centra Bajerna i deteta od 18 godina. Ne nervira se on, još manje se nervira Ćoki, u hali reakcije nema na vidiku, pa što bismo se mi nervirali? Kad se već ne može rasformirati ekipa u januaru, valja ispratiti sporadične domaće pobede, Topićevo sazrevanje i Teove čarolije. To nam je sve do nekih boljih vremena. A možda komšije opet kibnu pa čučne i kls, greota da se Teova labudova pesma završi bez ikakvog trofeja.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Don Dusko said:

Umesto da dovedemo nekog ko je istog ili sl kval kao Neiper samo recimo na poziciji 4...Pa ako se Nejpijeru ne igra kosarka hoce da bojkotuje onda da mi imamo opciju B.

 

 

koga tacno, kada je ovde bio konsenzus da ako virtus ne pusti shegeliu, nema na trzistu ozbiljnog pf igraca?

Link to comment
Share on other sites

@Kankkunen Pametan si čovek, rekla bih, a po do sada napisanom i više nego korektan forumaš. Postojanje likova kao što su Bagzi i Dozet, koji ništa loše ne urade samo slušaju gazdu je slika i prilika Srbije poslednjih iha-ha godina. Ima baš mnogo ljudi na bitnim pozicijama koji nisu dovoljno kompetentni ali odrađuju posao za nekog, onako kako im on kaže, dok zauzvrat primaju finansijsku nadoknadu i određene beneficije. 

 

Svakako oni nisu nikakvi decision makeri i hijerarhija odgovornosti tj. krivice nije ista, ali ne može se reći da nemaju baš nikakvu odgovornost za situaciju u vašem klubu. U pitanju su punoletne osobe koje su, najverovatnije svojevoljno jer ne verujem da ih Čović prisiljava, pristale da učestvuju u ovoj njegovoj simulaciji stvarnosti. 

 

Ovo što ja pišem je verovatno utopija, ali da nema tipova kao što su njih dvojica, ni tipovi kao što je Čović ne bi bili toliko opijeni moći. 

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

Meni je ovaj naš trener uz Nedovića najiritantniji u poslednje vrijeme.Od Davidovca,Simonovića,Tobija ništa i ne očekujem pa me nešto i ne mogu iznervirati.Konstantne izjave od kada je došao kako je prezadovoljan igračima kako nešto uvijeka čeka,da se vrati Hanga..,sad kao da se uklope Topić i Gilespi..a ko god malo prati košarku vidi da od ove ekipe nema ništa i da su potrebne ozbiljne promjene ako stvarno želimo nešto napraviti.Pa da je samo pogledao dvije naše utakmice prije nego što je došao sve je mogao vidjeti.

Mi smo dobili Asvel,Bajern,Albu kući tako reći najlošije ekipe,Fener i Efes bez igrača koji su rekreativno odigrali i taj Makabi koji jest u pioniru al ajd može se reći jedna prava pobjeda.Onda smo kao dosta gusto gubili a to je sve bilo zahvaljujući Teodosiću,krenemo iz minusa debelog,on nas vrati i na kraju poraz,možda bi bolje bilo da smo to sve gubili sa 15+ razlikom pa bi se možda i na vrijeme mijenjalo, a ne konstantno nešto zavaravalo i čekalo.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Stella rossa di Belgrado said:

Iskreno mislim da je Alimpije dobro resenje za sledecu godinu, pokazao je da je za evrokup dobar trrener, pa da rastemo zajedno i mi i on pa mozda nekad opet evroliga, a do kraja ove sezone uzivajte ljudi, ko zna kada cemo opet imati priliku fa igramo nor u OAKI

Mi smo već trebalinda budemo u najboljim godinama ali umesto toga i dalje ide priča da treba da rastemo a u realnosti mi smo već reumatizovani starac koji  ponekad bljesne ali uglavnom služi za popravljanje koš razlike protivnika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, fasper said:

Ako je Nejpir oprostio 800.000 a doveo si Gileapija i Topica za 0 evra. Gde je ostatak para? Da li to Covic izvlaci poslednje pare iz kluba pre nego sto ode?

 

Nejpir nije ništa oprostio nego je Milano preuzeo njegov ugovor.

 

Kada te finansira država (da li direktno ili preko dilova sa kladionicama) ti nikad nemaš zatvoren budžet, nego ti oni odobravaju koliko možeš da daješ na plate, a novac ti legne ili redovno ili sa kašnjenjem, na mesečnom nivou.

 

Dakle, tu nikad nije 1+1=2. Mi možemo da, laički rečeno, uštedimo na Nejpiru 1 milion, ali ne znači da ćemo dobiti dozvolu da taj milion potrošimo na nekog drugog.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Jebem li ga, Covic kao da ima u fioci i o trenerima, pa ko god dodje ima istu priču, isti igrači su uvek tu. Nebojsa vala napreduje.

Ako je tako, onda siroti Laso i ne zna sta ga ceka. Jos nema pojma gde ce da zaokruzi svoju karijeru. Mislio je da je sve prosao u zivotu, ali ne lezi vraže. A samo da je reagovao na taj propusteni poziv.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...