Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

I ovdje je koristan clan rotacije ali kada se nosioci zaustave, jel treba ocekivati da DeDa kao 7,8,9 igrac ekipe bude taj koji resava? 

 

 

Ne treba da rešava, jer nije ni doveden ni plaćen za to, ali Davidovac trenutno ne izgleda čak ni kao koristan član rotacije.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

 

Ovo je suština svega.

 

Nemoguće da je Davidovac (koji se ovde toliko proziva) pre svega par meseci bio jako koristan član rotacije kod Karija Pešića, a ovde je zaboravio da igra košarku. 

 

Nije bio jako koristan član rotacije nego u stelt modu kakav je i u Zvezdi ili tek malo bolji - 3.8 poena i 2.6 skokova po utakmici za preko 15 minuta u proseku sa 27% za 3 i smrnutim govnetom u gaćama kad je trebalo da izvede bitna slobodna bacanja. Jednom rečju - non factor ali bio je deo tog tima gde su nosioci isporučili svoje pa je mogao uspešnije da se krije.

 

Podsećam sve da ni Davidovac ni Simonović ne igraju za kikiriki nego za ozbiljne pare.

Edited by Chaos Is Me
  • Like 25
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

I ovdje je koristan clan rotacije ali kada se nosioci zaustave, jel treba ocekivati da DeDa kao 7,8,9 igrac ekipe bude taj koji resava? 

 

Pao je odigrao sjajnu odbranu, totalno su nas zaustavili kao niko u ovoj sezoni. Armani je pogadjao suteve, Real je Real ali Pao nam je sve zivo neutralisao i kontrolisao desavanja. Cestitke na tome. 

Da bi nas bilo ko neutralusao na terenu dovoljno je da se,, zatvori" Teodosić. Svaka čast Čoviću na tome. Protivnicima skauting nije ni potreban. Davidovac je bivši košarkaš i to će se ubrzo i videti. Mislim da je i sa reprezentacijom završio. Gore od igre kod njega mi je što ne vidim ni želju za igrom. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Nije bio jako koristan član rotacije nego u stelt modu kakav je i u Zvezdi ili tek malo bolji - 3.8 poena i 2.6 skokova po utakmici za preko 15 minuta u proseku sa 27% za 3 i smrnutim govnetom u gaćama kad je trebalo da izvede bitna slobodna bacanja. Jednom rečju - non factor ali bio je deo tog tima gde su nosioci isporučili svoje pa je mogao uspešnije da se krije.

 

Podsećam sve da ni Davidovac ni Simonović ne igraju za kikiriki nego za ozbiljne pare.

 

A ja bih tebe da podsetim da Davidovac nikako nije bio non factor letos, već jedan od najzaslužnijih što smo protivnika udavili odbranom u najbitnijim tekmama, pre svega zahvaljujući stalnoj prisutnosti na skoku.

  • Ha-ha 7
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Da bi nas bilo ko neutralusao na terenu dovoljno je da se,, zatvori" Teodosić. Svaka čast Čoviću na tome. Protivnicima skauting nije ni potreban. Davidovac je bivši košarkaš i to će se ubrzo i videti. Mislim da je i sa reprezentacijom završio. Gore od igre kod njega mi je što ne vidim ni želju za igrom. 

Pa zatvori ga ti majstore ako je to toliko lako? 

 

Nego kakva je situacija sa Makabijem, rasulo u klubu trajalo 24-48h? Dobise Baskoniju i Zalgiris u gostima u sred tog rasula.

Link to comment
Share on other sites

Davidovac je najmanje spreman fizicki igrac u celoj EL. Nije se desilo ove sezone da ga bilo koji igrac nije obisao kao cunj, kapiram da se uzme random forumas na testiranjima bi imao bolje rezultate od njega.
To je glavni problem kod njega a ne to sto pogadja samo kad imamo odlicnu prednost, da nije 2 igraca manje u odbrani njegovo nepostojanje u napadu bi se lakse podnosilo.

Ali pomalo ga i kapiram niti ga krivim, decko je dobio ugovor karijere u 3 godine uzece skoro 2 miliona on je svoju karijeru zavrsio, ne mora vise da se cima 🙃

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, uini said:

rokas igra jednu od 4-5 tekmi odlicno ili dobro; puno bolji od napiera ili tobeyja koji imaju cca jednu tekmu u tri meseca ali i dalje nedovoljno za jednog od nosioca i startno krilo

...

inace, nisam gledao juce, sad vidim da smo imali 16% za tri, isuse na koturaljkama

 

pomenuti rokas 0/1 za 2 i 1/2 za tri u 18mins

 

meni je to gore nego da je kao najopasniji suter imao 1/12 a vi kako hocete

Da bude još gore Rokas sinoć 0/1 za 2 0/1 za 3...1p sa penala... Jbg dokaz da nam igra "ne radi"... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jel neko primijetio da smo se raspali izlaskom Mitra? Da smo se drzali koliko toliko sa njim u igri? 

 

Zaustavili su nam Tea, Nedovic je u losoj formi ali ne znam sta se ocekuje od njega, da se pretvori u Mike Jamesa pa da ima 18&6 kada je Teo van utakmice? 

 

Mi smo limitirana ekipa i kada nam zaustavis nekoliko bitnih srafova, mi se ne pitamo.

Bolomboy sta je dao sinoc je dao na cisti hustle i rudarenje.

Jedino je Luka bio taj koji im je nanosio stetu ali kada je on izasao, usao je Simonovic i nastao je harikiri.

 

Moramo Rokasa vise ukljuciti u igru, protiv Makabija nam je uspjelo ali sinoc nije ni pokusano. Jednostavno nam je potreban pa bolje nek i on baca cigle nego Simonovic, bar smo probali naseg igraca koji je jedan od rijetkih koji je sposoban da se zapali. Moramo vise ga koristiti na utrcavanjima, ne samo za sut za 3.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Ma dobro, šta god ti pomaže da održiš svoju stvarnost da je Davidovac najveći problem ove ekipe. 

 

Ovo je "argument" malog deteta, moj sin od 3,5 godine bi nešto smislenije napisao. Nije najveći problem niti sam ja bilo gde to napisao ali jeste problem i na neki način personifikacija kilavosti, odsustva atletike i fizike, a prisustva nepotizma i preplaćivanja domaćeg mediokritetstva u našem klubu. Ranije je bar znao nešto da iskreira i dodatno zamaže oči, sada se bukvalno krije po terenu.

  • Like 28
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Tacno ce Sfero da staruje i sledecu sezonu i aminovace Čovicev prelazni rok. Kada zabrljamo, a to je apsolutno izvesno, bice smenjen. Pa ce opet doci novi trener koji ce imati alibi da nije birao igrače. To nam se stalno ponavlja i bice tako dok god je Nebojša sa svojim bitangam u Zvezdi.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Zasto bi? Treba mu dati vremena kao sto se daje svim trenerima koji dodju tokom sezone. 

Извини брате али није дошао јуче па да се после прве утакмице правим паметан и нападам га већ је прошло 13 утакмица у Евролиги у којим нас он води и где смо дефинитивно гори него под Душком. Његове изјаве нећу ни да коментаришем, а баш бих волео да ми објасни зашто је довео Гилеспија а није четворку? Као што сам прочитао коментар лик изгледа као продавац свећа у Цркви који те тихо пита треба ли и каленадар. Безенергичан лик којег треба да се решимо заједно са управом.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Ovo je "argument" malog deteta, moj sin od 3,5 godine bi nešto smislenije napisao. Nije najveći problem niti sam ja bilo gde to napisao ali jeste problem i na neki način personifikacija kilavosti, odsustva atletike i fizike, a prisustva nepotizma i preplaćivanja domaćeg mediokritetstva u našem klubu. Ranije je bar znao nešto da iskreira i dodatno zamaže oči, sada se bukvalno krije po terenu.

 

Sreća pa nemam dete sa kojim mogu da uporedim ovo tvoje pisanje, da ne kažem subjektivnu deskripciju igrača kako bi ga uklopio u svoj narativ. 

Edited by DameTime
reč
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bogoljub Gagic said:

Извини брате али није дошао јуче па да се после прве утакмице правим паметан и нападам га већ је прошло 13 утакмица у Евролиги у којим нас он води и где смо дефинитивно гори него под Душком. Његове изјаве нећу ни да коментаришем, а баш бих волео да ми објасни зашто је довео Гилеспија а није четворку? Као што сам прочитао коментар лик изгледа као продавац свећа у Цркви који те тихо пита треба ли и каленадар. Безенергичан лик којег треба да се решимо заједно са управом.

A da mozda sacekamo tog Gillepsie i sta ce mu to donijetinu odbrani prije nego popljujemo sve redom?

 

Jel mozda izgubio no1 igraca? Jel on birao 90% rostera? 

 

Dobijamo 2 igraca, dobicemo i jos jednog narednih dana oa da vidimo sta je to zamislio. Ne mora se zvati dupelizac jer nije po ukusu vaksolike Zvezdaske javnosti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Pa zatvori ga ti majstore ako je to toliko lako? 

 

Nego kakva je situacija sa Makabijem, rasulo u klubu trajalo 24-48h? Dobise Baskoniju i Zalgiris u gostima u sred tog rasula.

Majstore pre mesec dana sam rekao da ćemo u narednih 10 kola eventualno još Makabi da dobijemo ii tako će i biti. Dobićemo još koju utakmicu na individualno ludilo Teodosića i šutersko veče ekipe i tjt. od ove sezone. Ostalo će lako za protivnike biti. Jer je će se pre desiti da će čoveka od 37 godina da zatvore nego što će svaku drugu utakmicu da ima kao protiv Makabija. Naročito kad se uzme u obzir da se sve oko njega vrti i da sam mora sve. 

I da Gilespi će nam značiti dosta za odbranu samo što je nama odbrana manji problem u poslednje vreme od napada. Juče bi značio da pokrije reket kad izađe Bolomboj. A ne da primamo onakve poene od Mitoglua na 3m od koša. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

A da mozda sacekamo tog Gillepsie i sta ce mu to donijetinu odbrani prije nego popljujemo sve redom?

 

Jel mozda izgubio no1 igraca? Jel on birao 90% rostera? 

 

Dobijamo 2 igraca, dobicemo i jos jednog narednih dana oa da vidimo sta je to zamislio. Ne mora se zvati dupelizac jer nije po ukusu vaksolike Zvezdaske javnosti.

Гилеспи у одбрани кад би био Руди Гобер то не би решило наше проблеме. Дошао је после 4ог кола његова појачања ће заиграти тек од 18ог кола, полако има времена. Тај још један ког спомињеш ако дође уопште ваљда ће заиграти до неког 23-24. кола.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čočo said:

Majstore pre mesec dana sam rekao da ćemo u narednih 10 kola eventualno još Makabi da dobijemo ii tako će i biti. Dobićemo još koju utakmicu na individualno ludilo Teodosića i šutersko veče ekipe i tjt. od ove sezone. Ostalo će lako za protivnike biti. Jer je će se pre desiti da će čoveka od 37 godina da zatvore nego što će svaku drugu utakmicu da ima kao protiv Makabija. Naročito kad se uzme u obzir da se sve oko njega vrti i da sam mora sve. 

Majstore ako si to rekao prije mjesec dana, mi dobismo 3 ( Efes. Alba i Makabi ). A dobicemo ih jos majstore😉

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

A da mozda sacekamo tog Gillepsie i sta ce mu to donijetinu odbrani prije nego popljujemo sve redom?

 

Jel mozda izgubio no1 igraca? Jel on birao 90% rostera? 

 

Dobijamo 2 igraca, dobicemo i jos jednog narednih dana oa da vidimo sta je to zamislio. Ne mora se zvati dupelizac jer nije po ukusu vaksolike Zvezdaske javnosti.

Na kojoj poziciji ce doci igrac taj narednih dana?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...