Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

11 minutes ago, Brat od Korneta said:

GAL44urWkAAHkId?format=jpg&name=large

 

Da se dobije Efes i barem jedna u duplom kolu pa sa 5-7 moze da se dise, odnosno sa 6-7 posto se pobeda protiv Albe kuci ne bi smela dovesti u pitanje. Nakon toga cemo fakticki biti 20 dana u Beogradu uz izlet u Podgoricu od pola sata avionom. Samo da nas posluzi zdravlje i da se ekipa uigra, bice prilike i da Janis polako implementira svoje ideje sve vise, vide se i sada neke ali generalno igramo 80% akcija koje su ostale od Duska. I sam je pricao da nema dovoljno vremena za treninge i da nije realno da odma implementira svoju filozofiju. Nadam se da ce Hanga biti spreman do Reala. 

I jedan izlet do Atine na gostovanje Panatinaikosu.

Link to comment
Share on other sites

Sutra ne dobije li se osakaceni Efes, ne gine nam i dupli poraz u Spaniji i skor  3-10. Sreca pa kao one sezone kad smo imali 10-24 tu je bio Himki da nas spreci da budemo poslednji. Ove sezone je tu Alba.

Da imamo normalnu navijacku grupu (a nemamo), od prve do poslednje minute terao bi se coravi monstrum.

  • Like 15
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Čočo said:

Gledam Kampaca i obuzima me neverovatni ponos i sreća, kakav igrač je bio deo naše porodice, deo naše Zvezde. ❤️

 

A mene ne, ni najmanje.

 

Čovek bio jako slab, da ne upotrebim neku tezu reč. Uzeo ozbiljan novac pola sezone.

 

Zapravo, prvi put u životu navijam da Real izgubi.

 

Eto, rekla sam 😌

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BojanaCZV said:

 

A mene ne, ni najmanje.

 

Čovek bio jako slab, da ne upotrebim neku tezu reč. Uzeo ozbiljan novac pola sezone.

 

Zapravo, prvi put u životu navijam da Real izgubi.

 

Eto, rekla sam 😌

Nije on kriv što je u timu imao poluinvalide koji i danas obitavaju. 

Link to comment
Share on other sites

Jeste jedan post o komšijama na KKCZ topiku ali valjda mi neće niko zameriti. Petorka PJ, Panter koji izlazi iz povrede, Andjusic, Ledej, Kaboklo izgleda kao da igraju vec godinama unazad zajedno, bore se na parketu kao da im život zavisi od toga, plus nemaju domacu osnovu kao KKcz da im pomogne pri navikavanju na klub. Zašto njihovi igrači izgledaju ovako požrtvovano i borbeno a zvezdini ne? Je l’ može neko da mi objasni?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, K.Dot said:

Jeste jedan post o komšijama na KKCZ topiku ali valjda mi neće niko zameriti. Petorka PJ, Panter koji izlazi iz povrede, Andjusic, Ledej, Kaboklo izgleda kao da igraju vec godinama unazad zajedno, bore se na parketu kao da im život zavisi od toga, plus nemaju domacu osnovu kao KKcz da im pomogne pri navikavanju na klub. Zašto njihovi igrači izgledaju ovako požrtvovano i borbeno a zvezdini ne? Je l’ može neko da mi objasni?

Zato što oni unazad 3 godine imaju sistem a mi imamo Čovića i domaću osnovu. 

Prošle godine im falila samo kvalitet duže klupe a ove godine i to imaju. Nama je prošle godine falilo sve a ove nam fali opet sve. Zato će oni opet da se kolju za F4 a mi za 16 mesto. Koliko smo jadni je i činjenica da sutra ako pobedimo smo opet na 16 mestu. 

Edited by Čočo
  • Like 11
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Dusko said:

Nema nego nisam stigao da prebacim jos. A tvoj post je prebacen jer je vezano za utakmicu Armani vs Zalgiris a pisao si je na temi KKCZ.

Meni je bio za Zvezdu, posto je kontekst bio kako sada ne mogu da ubace nista, a ptoriv nas su ubacivali belu tehniku, ali zato je to sta je Jokic rekao jako relevantno za temu KKCZ. Vise ne znam ni sta da pisem. Ubili ste i sale. Ne znam ni da li ovo smem da napisem, ali radite sta hocete.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, K.Dot said:

Jeste jedan post o komšijama na KKCZ topiku ali valjda mi neće niko zameriti. Petorka PJ, Panter koji izlazi iz povrede, Andjusic, Ledej, Kaboklo izgleda kao da igraju vec godinama unazad zajedno, bore se na parketu kao da im život zavisi od toga, plus nemaju domacu osnovu kao KKcz da im pomogne pri navikavanju na klub. Zašto njihovi igrači izgledaju ovako požrtvovano i borbeno a zvezdini ne? Je l’ može neko da mi objasni?

 

Zato sto oni dovode igrace koji posle Partizana hoce da idu u Barselonu i Real, a mi dovodimo igrace koji su skartirani iz tih klubova i kojima je jasno kao dan da ce posle Zvezde da odu u Japan recimo, ili ako ih bas usere da zabodu neki EC tim. 

 

Cenim dogodine da uzimamo MekKisika i Brazdeikisa recimo. 

  • Like 18
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Zar nije bio pod ugovorom?

 

Mogli smo da ga uzmemo i pre i posle SP. 

 

Ali eto, Dusko je birao izmedju Tobija i Dzekirija, kao da su jedina dva centra na kugli zemaljskoj.

Edited by Markoss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, K.Dot said:

Jeste jedan post o komšijama na KKCZ topiku ali valjda mi neće niko zameriti. Petorka PJ, Panter koji izlazi iz povrede, Andjusic, Ledej, Kaboklo izgleda kao da igraju vec godinama unazad zajedno, bore se na parketu kao da im život zavisi od toga, plus nemaju domacu osnovu kao KKcz da im pomogne pri navikavanju na klub. Zašto njihovi igrači izgledaju ovako požrtvovano i borbeno a zvezdini ne? Je l’ može neko da mi objasni?

Pa bolji su igrači, pre svega. Beronu, Markusu, Kvinsiju, Kampacu, pa i Lorencu nisu trebali vekovi da se prilagode. A izgleda nemaju privatne probleme, kao neki.

A ta domaca osnova... Jeste jedno vreme bila sinonim za nase uspehe, ali vremena se mnogo brzo menjaju. Dok ne napravimo rez i rascistimo za sva vremena sa Lazarevicima, Lazicima, Mitrovicima, Davidovcima i ostalim Kuzmicima, bicemo u kanalu. Jer ova skupina igraca sta god da se desi, na neki volšeban način uvek dobije ogromnu minutazu i od zamisljenih sedam minuta po meču, dobije 27 i više.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Markoss said:

 

Zato sto oni dovode igrace koji posle Partizana hoce da idu u Barselonu i Real, a mi dovodimo igrace koji su skartirani iz tih klubova i kojima je jasno kao dan da ce posle Zvezde da odu u Japan recimo, ili ako ih bas usere da zabodu neki EC tim. 

 

Cenim dogodine da uzimamo MekKisika i Brazdeikisa recimo. 

Jel to zato sto su nam finansije slabije od njihovih ili zato sto Covic namerno pravi losiji tim?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...